Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melegek ti mennyire vagytok...

Melegek ti mennyire vagytok tanultak? Mit dolgoztok? Hol tanultatok?

Figyelt kérdés
Csak érdekelne, hogy a hozzám hasonlóan meleg emberek miket értek el az életben, mert arról mindenhol lehet olvasni, ki milyen buliba jár, de a másik oldalról sehol nem.

2013. okt. 15. 18:02
 71/101 anonim ***** válasza:
100%

Isten?

A bibliát emberek írták,nem természet feletti lények,akik tudták,hogy ezzel majd emberiséget lehet butítani.

2013. nov. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/101 anonim ***** válasza:
100%

Nézd,ha te hiszel ezekben nincs ezzel gond,a magánügyed,de azért az ismerd el,amikről te beszélsz ezek hit kérdései,a tudományt,evolúciót pedig bizonyítékok támasztják alá.

Azért nem tudod elképzelni az evolúciót már mondtam,mert nem olyan gyorsan ment végbe,hogy te azt fel tudd fogni.

2013. nov. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/101 My Conserve ***** válasza:
100%

"Nem hallottam még olyat, hogy valaki a halálos ágyából csak úgy hirtelen az evolúció hatására meggyógyult volna."

Most te tulajdonképpen gyógyszerkutató vagy?

A tudomány nem attól tudomány, hogy csodával határos módon meggyógyít embereket. Az a csoda. A tudomány az, ami unott arccal is meggyógyít.


"Úgy képzelem el, hogy Isten úgy teremtette az embert, mint az ember a számítógépet. Lehet, hogy gáz a hasonlat."

Szerintem érdekes.

Az a baj csak, tudod, hogy ha a biológia tényeit az isteni akarat megtestesülésének fogjuk fel, akkor Isten egy tömeggyilkos.


"Mivel a majmok a meleget kedvelik leginkább, lásd Afrika, úgy gondolom azért nem kellett a szőrzet, mert hidegebb lett."

Egy alternatív elmélet szerint az ember ősei áttértek félig vízi életmódra. Vízben pedig előnytelen a szőrzet.


"DE hogyan jutott eszükbe az amerikaiaknak elvetni az evolúciót, hiszen már olyan régen fenn áll?"

Ne hülyéskedj már, az evolúció elmélete alig 150 éves.


"Arról sem hallottam, hogy az állat babonás lenne, de a Sátán megszállhatja azokat is, valamilyen okból, pl felhasználhatja az ember ellen. Szerintem te erre gondolsz."

Nem. Egy amerikai tudós, Skinner mutatta be, hogy a galambok is tudnak babonásak lenni, ha erősen változó környezetbe rakják őket.


"Hát nem rosszból mondom, de neked fogalmad sincs a hitről."

Szerintem többet tudok róla, mint te. Csak nem kedvelem.


"Végső soron szólhat pl. baleset által is, mert úgy látja, hogy az ember így talán közeledik hozzá."

Isten elgáncsol a vonat előtt? Csodás.


"Igen, Sátánt Isten teremtette, neki is szabad akarta volt, és mivel ő volt a legnagyobb angyal, így hát valamilyen okból Isten fölé akart kerekedni, de ez nem sikerült neki."

És szerinted sikerülhetett volna?

Szerintem marhára nem szabad az az akarat, aminek a lázadása eleve kudarcra ítéltetett.


"Isten mindig volt és mindig lesz. Nehéz elképzelni, de így van. Tény, hogy van Isten, akkor ezt is el lehet képzelni."

Imádnivaló vagy. Komolyan. Csodálom azokat az embereket, akik ennyire el tudnak köteleződni valami iránt. Még akkor is, ha az konkrétan ostobaság.


"Visszakérdezek. Hogyan lett az evolúció folyamata? Hogyan alakult ki, vagy hogyan keletkezett?"

Evolúció akkor történik, ha az evolúció feltételei megteremtődnek.


Egy példa: hogyan kezdenek esni a dolgok?

Egy tárgy akkor kezd esni, ha van egy gravitációs mező, ami vonzza, és nincs olyan másik tárgy/mező, ami megtámassza, vagy amihez fel lenne függesztve.

Az esés tehát nem létező dolog, nem egy teremtett valami. Ami létezik, az a grav. mező, meg a tárgyak. És ha ezek léteznek, és előáll az esés feltétele, akkor a tárgyad elkezd esni.

Érted?

Az evolúció ugyanilyen. Nem "lett", az nem egy teremtett valami. Amikor előáll egy olyan rendszer, ami megfelel az evolúció három alapfeltételének, akkor ott evolúció fog történni, mert a dolgok egyszerűen így működnek.


"Megtapasztaltuk, hogy a Biblia igaz, tudosók többsége be is bizonyította. Pl Noé bárkája az Ararát hegyen."

Nem. Konkrétan az Ararátos sztori talán igaz, de ez a többire nézve nem sokat jelent.


Nézd. Én fogok egy füzetet, teleírom igaz fizikai képletekkel, és azt is beleírom, hogy a kutyámnak négy szárnya van, te meg hülye vagy.

Akkor te azt fogod mondani, hogy "mivel ez a képlet igaz, ezért az egész füzet is igaz"?

2013. nov. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/101 anonim ***** válasza:
48%

Tényleg a Bibliát emberek írták, de Isten vezérlése alatt.

„Az a baj csak, tudod, hogy ha a biológia tényeit az isteni akarat megtestesülésének fogjuk fel, akkor Isten egy tömeggyilkos. „

Ezt a mondatot sajnos nem nagyon értem. Miért tömeggyilkos? Nagyon sok faj megvan a teremtés óta. Dinoszauruszok, nagyméretű állatok nagy részben kihaltak, de nem is tudtak volna együtt élni az emberrel. (Állítólag most is élnek dinók, csak nagyon kevés és inkább a vízben meg Kongó mocsaras területein. Bár ebben én se vagyok biztos, csak hallottam.) Mivel bűnbe esett az ember, így Isten tudta, hogy mi emberek nem fogunk tudni azzal a sok dinóval együtt élni. De hidd el, hogy azok nem éreztek semmit a halálukkor, nem tudom, hogy a lelkükkel mi lett. De nem ez a Biblia lényege. Nem kínoz az Isten, csak az ember hiszi azt, mert becsapja őt a sátán. Evolúciós elméleteket is az ő sugallatára írták, hogy ne higgyenek az Istenben. Nagyon sokan Isten ellen vannak, úgy is, hogy nem olvassák a Bibliát, de a fiktív Da Vinci kódot elhiszik, ami teljes mértékben alaptalan.


"Hát nem rosszból mondom, de neked fogalmad sincs a hitről. =>

Szerintem többet tudok róla, mint te. Csak nem kedvelem. „

Ha igazán tudnál a hitről bármit is, akkor nem az evolúciót pártolgatnád, és nem írnál ilyeneket Istenről, hogy pl „Isten elgáncsol a vonat előtt? Csodás.” Isten nem hobbiból csinál ilyeneket, hanem hogy megmentse az ember lelkét a kárhozattól, nem biztos, hogy ezzel a módszerrel, de lehet, hogy így, ő tudja, hogy hogyan.

Vannak olyan esetek, hogy a fejlett orvostudományunk sem tud segíteni, de Isten igen. Családunkba történt ilyen, de hallottam is ilyenről máshonnan.

Sátánt miért pusztította volna el? Isten senkit se pusztít el, ha a test elporlad, de a lelkünk nem. Mikor Jézus visszajön és ítélni fog élőket és holtakat, akkor akik igazhívők voltak Mennyországba kerülnek, akik meg nem, azok a Gyehenna tüzére.

"Isten mindig volt és mindig lesz. Nehéz elképzelni, de így van. Tény, hogy van Isten, akkor ezt is el lehet képzelni. => Imádnivaló vagy. Komolyan. Csodálom azokat az embereket, akik ennyire el tudnak köteleződni valami iránt. Még akkor is, ha az konkrétan ostobaság. „

OKÉ ne hidd el, bár van örökkévalóság, akkor lehetséges ez nem? Ha megtapasztaltuk, hogy van Isten, akkor miért nem hisszük el ezt neki. Na jó lehet, hogy te nem tapasztaltad meg, de én igen és sokan mások is.

„Evolúció akkor történik, ha az evolúció feltételei megteremtődnek.”


OKÉ, de hogyan teremtődnek meg az evolúció feltételei?

„Egy alternatív elmélet szerint az ember ősei áttértek félig vízi életmódra. Vízben pedig előnytelen a szőrzet.”

Aki ezt kitalálta humorista volt.

Szóval az ember valamilyen különleges okból a vízbe kényszerült és kopoltyújuk lett nem? Egyszer aztán újból kimászott, valamilyen ismeretlen okból és újból tüdeje lett, de a szőrzet nem nőtt vissza. Mondok neked valamit, hogyan menne bele egy majom a vízbe? Megfullad!!! Próbáld meg a majmot vízbe kényszeríteni 10 millió éven keresztül is akár. A többi kérdésemre, hogy pl miért egyenesedett ki a majom nem kaptam választ.

Pontosan is a gravitációt Isten hozta létre, hogy ne lebegjünk, és minden olyan feltételt, ami szükséges az élethez.

Ha a Bibliából egyet is találtak, akkor is elhiszem, nem lehet meg minden bizonyíték, és ezt az evolúciótól sem várom el, de az ember és majom között- főleg, hogy közbe vízbe is ment- legalább egy 10000 átmenetnek kellene lenni, de elfogadok 1-et is, ami nem csalás, és a tyrex és madár között szerintem millió is kellene, hogy legyen. Mindig csak az alap csontvázakat találnak, ami egy faj. Érdekes nem? Egy-két fajra mondják, hogy átmenet, de itt sokkal többnek kellene lennie, ráadásul honnan tudják, hogy biztos átmenet? Én mondjuk láttam egy filmet, ahol tudósok több bizonyítékot is mutattak a Biblia igazával kapcsolatosan.

„Ne hülyéskedj már, az evolúció elmélete alig 150 éves. „

Látod az amerikaiak ilyen hamar rájöttek. Amúgy ezt én is tudtam, hogy kb ennyi éves az evolúció.

„Nézd. Én fogok egy füzetet, teleírom igaz fizikai képletekkel, és azt is beleírom, hogy a kutyámnak négy szárnya van, te meg hülye vagy.

Akkor te azt fogod mondani, hogy "mivel ez a képlet igaz, ezért az egész füzet is igaz"?”

Azt hiszem félre értettél. Fizikai képleteket elhiszem, ha gyakorlatba meg is valósul, de „hogy a kutyámnak négy szárnya van, te meg hülye vagy.” Ezt nem hiszem el és nem is tanítanám az iskolába, ha tankönyvekbe írnák is. Egyébként pontosan erről beszélek, hogy ki kell szűrni a valótlan dolgot, mint az evolúciót, ami épp oly fiktív, mint a kutyának a négy szárnya, meg az, hogy hülye vagyok.

Én ledoktorálok és azt állítom, és leírom könyvbe is, sőt tankönyvbe is kiadatom, hogy az ember nem majomból van, hanem csigából, mert annak is háza van, meg nekünk is, és biztos onnan maradt fenn ez az ösztön, hogy házba kell élnünk, ráadásul csupasz testűek is vagyunk. Igaz, hogy egyetlen egy átmenet sincs, de azt állítom, és mivel híres ember vagyok, mert sokat kutattam a csigák után így mindenki elhiszi, és tanítja. Nem furcsa ez? Ugyan ez a majmos őrültség is.

Nem tudtok úgy se meggyőzni, mert nekem van saját tapasztalatom és környezetembe is vannak olyanok, akiknek van. Úgy látszik ti se hiszitek el, amit írok, és amit ír a Biblia. Én 100% biztos vagyok, hogy a Bibliának igaza van, és úgyis megválaszolnék minden kérdésetekre. Ti is visszaválaszolnátok olyanokat, amiket meg se tapasztaltatok. Ilyen az evolúció. A halálotok előtt, -ami nem tudom mikor lesz (félre ne értsétek, nem kívánom a halálotokat, de mindneki meg fog halni).- szóval rá fogtok jönni, hogy a Biblia igaz. Ott mindenki rájön, csak nehogy késő legyen a bűnbánatra, mert Isten attól nem fogja elfogadni, aki eddig pocskondírozta, és most mert fél a gyehenna tűzétől, őt hívja segítségül. Ritka esetbe van megtérés ilyenkor is, de nem ilyenre. Mindkettőre tudok példát hozni.

2013. nov. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/101 anonim ***** válasza:

Brandoneee20!

Tudom, hogy az evolúció sok millió évet ölel fel,az elméletek szerint. Környezettan a másik szakom. Tanultam zoológiából evolúciót, sőt tétel is volt ilyen témában. Földtant is tanultam :D

2013. nov. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/101 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj meg a véleményemért, kedves 21%-os, állítólag fizika tanár jelölt, de te konkrétan ostoba vagy. Egy kedvenc idézet jut eszembe rólad:

"Szellemi párbajba csak azzal kezdj fiam, ki e téren nem fegyvertelen"

2013. nov. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/101 anonim ***** válasza:
100%

Fiúk! Mit akartok? Ő kb. 17éves :D

Lehet ő is meleg azért tévedett ide O:)

2013. nov. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/101 anonim ***** válasza:
52%
Én csak kíváncsiságból jöttem ide. Kíváncsi voltam, hogy a melegek mennyire tanultak és, hogy mit dolgoznak. Ha hazudoznék nem tudnék ilyeneket írni.
2013. nov. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/101 anonim ***** válasza:
52%
Ja, és nem vagyok egyáltalán fegyvertelen e téren.
2013. nov. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/101 anonim ***** válasza:
95%

"Szellemi párbajba csak azzal kezdj fiam, ki e téren nem fegyvertelen"

Mint pár oldallal korábban írtam, vagy ostoba, vagy troll. Én még most sem tudom eldönteni, de kár volt több oldalnyi vitát nekiszentelni, hiszen egyértelmű volt, hogy itt ő a helikopter.

2013. nov. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!