Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melegek ti mennyire vagytok...

Melegek ti mennyire vagytok tanultak? Mit dolgoztok? Hol tanultatok?

Figyelt kérdés
Csak érdekelne, hogy a hozzám hasonlóan meleg emberek miket értek el az életben, mert arról mindenhol lehet olvasni, ki milyen buliba jár, de a másik oldalról sehol nem.

2013. okt. 15. 18:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/101 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tartod magad ostobának akkor a melegséget is természetesnek veszed. Meg pont te jöttél Ádámmal és Évával holott annál még az is valószínűbb hogy idetelepítették az emberiséget..
2013. nov. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/101 anonim ***** válasza:
96%
Áh, akkor leszbikus, katolikus és még ostoba is vagyok? :D
2013. nov. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/101 anonim ***** válasza:
100%

Ádám és Éva:D

Ja,vérfertőzésből lett az emberiség:D


Az ember az evolúció eredménye,nem más.

Simán lesz még tőlünk is fejlettebb élőlény,ha csak nem elpusztítjuk addigra a Földet.

Majd ők is kitalálnak egy "Ádám és Évát"?Nem.Felfogják,hogy az emberből lettek:)

2013. nov. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/101 anonim ***** válasza:
2%

Lehet, hogy félreértelmezhető voltam. Szóval nem utálom a melegeket, nem utálom a katolikusokat, és nem tartok senkit ostobának, mint ahogy azt az egyik előttem lévő nagy "bölcsen" megemlítette rám.

1. Formális logika? Nekem úgy érzem van olyan.

2. Evolúció ez felháborító! Mutass be nekem ember vagy állat közötti átmenetet. Soha egyet sem találtak, ha mégis kiderült, hogy csalás, vagy tévedés. Amerikába pár évvel ezelőtt elvetették ezt az elméletet.

Ádám és Éva egyáltalán nem voltak testvérek. Olvasd el a Bibliát és utána szóljál valamit. Lehet, hogy te majomból vagy, de én NEM.

3. Hogyan alakult ki a melegség? Ez az utolsó kérdésem.

2013. nov. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/101 anonim ***** válasza:
100%

1. Ez nem úgy tűnik

2. Hát ja, a tudomány már csak ilyen felháborító. Nem elvetett, hanem bizonyított elméletről beszélünk. Ha valamihez egyáltalán nem értesz, nem kötelező véleményt formálni róla.

2013. nov. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/101 anonim ***** válasza:

Ádám és Éva elképzelt szereplők egy elég gagyi történetben, tehát a rokonságuk lényegtelen, de azért elég erős lehetett a genetikai egyezés köztük, és még az "apjuk" is azonos. ;)

3. Ez egy összetett kérdés, de láthatóan elég régóta létezik az állatvilágban (ide beleértve az emberi fajt is). Erről még csak elméletek vannak, hogy egy populáció számára esetleg miért lehet hasznos adott %-ú homoszexuális egyed, és akkor a biszexualitásról még nem is beszéltünk egyáltalán.

2013. nov. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/101 anonim ***** válasza:
0%
Na akkor bizonyítsd be azt az evolúciót! Egy ilyen hófehérke mese amit Charles Darwin felvilágosult nagyész talált ki. Ekkora baromsághoz, mint az evolúció már fantázia kell. A fajok eredete könyve válasz a grimm mesékre. Nem értem meg, hogy lehet ezt elhinni. Majomból fejlődtünk ki. Megpukkadok a röhögéstől. Ez nem tudomány kérlek szépen. EZ már egy baromság. Gondolkozzá már!
2013. nov. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/101 My Conserve ***** válasza:
100%

"A pápaság nem is természetes. Engem totál nem érdekel a pápa, se a téves katolikus vallás."

Akkor más példát mondok. Ha mindenki miniszterelnök lenne, akkor rövid időn belül éhen halnánk, hiszen senki sem vetne, meg aratna. Ebből még nem következik az, hogy a miniszterelnökség nem természetes, és harcolni kell ellene, meg hogy káros, hogy a tévében meg az újságokban is állandóan találkozni lehet vele.


Néhány meleg még belefér ebbe a világba. Vagy nem?


"Na akkor bizonyítsd be azt az evolúciót! Egy ilyen hófehérke mese amit Charles Darwin felvilágosult nagyész talált ki. Ekkora baromsághoz, mint az evolúció már fantázia kell. A fajok eredete könyve válasz a grimm mesékre. Nem értem meg, hogy lehet ezt elhinni. Majomból fejlődtünk ki. Megpukkadok a röhögéstől. Ez nem tudomány kérlek szépen. EZ már egy baromság. Gondolkozzá már!"


A baj az, hogy az élet eredetére nincs igazán tudományos válasz.


Az evolúció egy elmélet, ami a tényeket nagyon sézpen megmagyarázza (pl. hogy miért volt gyerekkorodban az állkapocs-csontodon egy luk, és miért van ezzel pont átellenesen egy nyálmirigy a szádban). De nincs bizonyítva.


Ha lenne jobb elmélet ennél, akkor a kutya nem foglalkozott volna Darwinnal. Sajnos nincs, úgyhogy jobb híján ezt tanítjuk, de aki rákérdez, annak mindig elmondjuk, hogy ezt nem muszáj elhinni, ez nem tény, ez még nem lefutott játszma. Tessék jobbat kitalálni, és akkor Nobel-díjas is leszel, mellesleg.

2013. nov. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/101 anonim ***** válasza:
100%

"De nincs bizonyítva."

Jézusom. Elég komoly tudományágak épülnek erre a bizonyítatlan elméletre...Ez egy ideje bizonyított tudományos tény, lehet rajta még csiszolni, alakítani, hiszen a tudomány alapja a folytonos fejlődés, de azt hiszem, nem a gyk a legmegfelelőbb hely ilyen vita lebonyolítására.

2013. nov. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/101 anonim ***** válasza:
65%
Én a 76%-osnak írtam, de mindegy. Eddig a melegség kialakulására nem kaptam választ.
2013. nov. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!