Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen szar az életem?

Miért ilyen szar az életem?

Figyelt kérdés

Nem sajnáltatni meg szétvagdosni akarom magam, de egyszerűen nemjó ez az élet.

Bármibe is belekezdek sose sül ki belőle semmi jó, mindig elb*szom a dolgokat, aztán csak anyázás van.

Mindenki gazdagabb nálunk, ami rohadtul bosszant, hogy mindenki azzal van el, hogy hú de fasza gépem van meg telefonom, én meg itt vagyok egy régi géppel, meg egy gyenge kis okostelóval, amit én szeretek,saját pénzböl vettem, többiek meg azzal vannak el h de nyomi vagyok hogy ilyen kis telefonom van.

Meg barátnőm sincs, miközben másoknak 2-3 van egyszerre, de ez mondjuk amiatt van hogy nem vagyok szénnégyúrva.

A dolgok meg folyamatosan elbaszódnak körülöttem, hol ez romlik el hol az. NIncs pénzem (se kedvem) megcsináltatni, elbaszódik, utána csak eszem magam, hogy miért. Meg ha pl. játék nemmegy a gépen, azon is eszem magam, hogy nincs pénzünk egy jobb gépre (nem vagyunk szegények csak nem nagyon jön össze semmire pénz).

Egyszerüen nemértem hogy mért van ez, hogy ilyen szar életem van, és semmi sem akar sose sikerülni. Tudom hogy a gondok arra vannak hogy megoldjuk de ez egyszerüen nemmegy.Mit csináljak magammal? nincs az életemnek értelme.

Bocsi, a végére kicsit elborult az agyam.

16/F


2013. okt. 28. 18:43
 1/4 anonim válasza:
Figy nekem is ilyen mindig unalmas életem volt de egy olyan dolog történt velem ami miatt inkább visszatérnék az unalmas életemhez. Szerintem majd Te is rájössz.
2013. okt. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert mi volt az a dolog?
2013. okt. 28. 18:51
 3/4 anonim válasza:
Nincs életednek értelme? Keress egyet!
2015. júl. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nincs olyan, hogy szar élet csak gyenge ember.
2017. dec. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!