Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet erre ésszerű magyarázat,...

Lehet erre ésszerű magyarázat, vagy csak én kombinálom túl?

Figyelt kérdés
Ma reggel a zoknis fiókomban találtam egy pár idegen zoknit. Az én méretem, de nekem soha nem volt ilyen zoknim. Arra sem emlékszek, hogy esetleg a mosásban lett volna, mert tuti nem mostam ilyet. Nincs sok zoknim, maximum 10 pár azokat váltogatom és tudom, hogy ez sose volt a lábamon. Kérdeztem a lányomat(6 éves) nem-e adta hétvégén mama, vagy keresztanya rá, de azt mondta hogy biztos hogy nem. Mamának biztos nincs titok zoknija:)keresztanya ha adott is rá (eddig 1x-2x) volt rá eddig alkalom akkor mindig dicsekedett a lány, hogy az a keresztanyujé és azóta is mindig dicsekszik vele ha az van a lábán, úgyhogy szerintem nem hazudik a lány. Szerintetek? Lehet erre valami ésszerű magyarázat?
2014. márc. 27. 08:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Ez azért érdekes..

Viszont ha az amire gondolsz, akkor hogy került volna be a fiókodba, kimosva..stb..nincs értelme..

A magyarázatot nem tudom, de tuti van értelmes, mert túl abszurd ;)

2014. márc. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
79%
Jártam már úgy én is, hagyj időt, előbb utóbb kiderül, kitől és mikor került a zokni a fiókodba. :) ne kombinálj túl semmit. :)
2014. márc. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nekem 39es a lábam,m páromé 41-42. Nem egyszer az én zokniaim közé keveredett az övé, azt hordtam hetekig, mire feltűnt, hogy nem az enyém.
2014. márc. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy csomó féle magyarázat lehet, akár abszurd is. Lehet ha nő van a dologba elszórta, párom nem tartja nyilván milyen zoknijaim vannak. Vagy lehet szennyesbe került valahogy és ő mosta ki, mert van hogy ő is szokott mosni. Vagy a kislány holmijaiba keveredett bele valahogy, de akkor hogy került az én fiókomba?Nem tudom mit gondoljak. Páromat meg hiába kérdezem úgyis az a válasz hogy ő nem tudja.
2014. márc. 27. 08:53
 5/22 anonim ***** válasza:

Felesleges ezen kombinálni.

Biztosan van rá magyarázat.

Majd kiderül, de ha nem, az sem baj, nem olyan fontos ez.

De simán elképzelhető, hogy a kislányodon volt. Csak talán azért nem mondta el, mert annyira rákérdeztél :)

De mosásnál nem tűnt fel? Csak a szekrényben láttad meg először?

2014. márc. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nekem 36-37-es lábam van, páromnak 41-es szóval biztos ez nem menne rá, ráadásul tudom hogy milyen zoknijai vannak, hófehéret fel se venne.
2014. márc. 27. 08:55
 7/22 anonim ***** válasza:

Szerintem ha felmenne a párodhoz egy nő zoknikban, biztosan hiányozna neki hazafelé az a zokni. :D

Nem hiszem, hogy egy nő hagyta ott.

2014. márc. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy a lányod cuccához keveredett, hazahozta, párod kimosta, és berakta a te fiókodba, mert a te méreted.

Vagy lehet még 1000 másik magyarázta. Szerintem a megcsalásnak van a legkisebb valószínűsége.

2014. márc. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ma reggel mikor mentünk oviba vettem volna fel a zoknit és akkor láttam, hogy ez nem az enyém. Női adidas titokzokni, akkor kérdeztem a lányt azt mondta rajta nem volt. Hazudnia nem lett volna értelme, szóval nem tudom.
2014. márc. 27. 08:58
 10/22 anonim válasza:
100%
Most arra gondolsz hogy megcsal a párod és a nő ott hagyta a zokniját? Szerintem túlkombinálod..
2014. márc. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!