Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet erre ésszerű magyarázat,...

Lehet erre ésszerű magyarázat, vagy csak én kombinálom túl?

Figyelt kérdés
Ma reggel a zoknis fiókomban találtam egy pár idegen zoknit. Az én méretem, de nekem soha nem volt ilyen zoknim. Arra sem emlékszek, hogy esetleg a mosásban lett volna, mert tuti nem mostam ilyet. Nincs sok zoknim, maximum 10 pár azokat váltogatom és tudom, hogy ez sose volt a lábamon. Kérdeztem a lányomat(6 éves) nem-e adta hétvégén mama, vagy keresztanya rá, de azt mondta hogy biztos hogy nem. Mamának biztos nincs titok zoknija:)keresztanya ha adott is rá (eddig 1x-2x) volt rá eddig alkalom akkor mindig dicsekedett a lány, hogy az a keresztanyujé és azóta is mindig dicsekszik vele ha az van a lábán, úgyhogy szerintem nem hazudik a lány. Szerintetek? Lehet erre valami ésszerű magyarázat?
2014. márc. 27. 08:41
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Igen elég vicces lenne amúgy ha ott felejtené, azért mondom, hogy elég abszurd.:) Viszont azért ez is megfordult a fejemben. Emlészek mikor még régebben előző páromnál voltam egy átbulizott este után másnap reggel csak felkaptam a cipőm és zokni nélkül mentem haza. Úgy hozta párom utánam délután, tök ciki volt. Szóval ez is abszurd, de megtörtént eset.:) Remélem itt nemerről lesz szó..:(
2014. márc. 27. 09:03
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem jár valamelyikőtök sportolni? Vagy nincs külön foglalkozása a lányodnak?

Simán el tudom képzelni, hogy az öltözőbe hozzákeveredik a ruhához vagy ha úszni jár valaki a törölközőhöz a padról stb. A fiaim volt hogy idegen tornagatyát is eltettek a tornazsákba. Mivel már felnőtt méretük van, és nem rendes tornaruhába tesiznek hanem kék rövid gatyába, a férjem is feltételezhette volna, hogy megcsalom, és új emberke hagyja itt a cuccait. A fiaim nem is tudtak az új szerzeményről.

Lehet, hogy a cuccok pakolása közben kiesett, és párod vagy a lányod bedobta a fiókba, mert látta hogy össze van tekerve, tehát tiszta.

Szerintem nincs jelentősége.

2014. márc. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
100%

Azt még csak-csak ha nehezen is de elt tuodm képzelni, hogy egy nős férfinak afférja legyen. De hogy a nő egy családos, gyermekes nő lakására menjen amig a feleség nincs otthon, na ahhoz azért már bátorság, vakmerőség kell. És még a zokniját is otthagyja. Ráadásul a te fiókodban :) Ez kérdező sok.


ne kombinálj, biztos hogy nem járt ott senki. :) :v Hagyj időt és majd kiderűl hogy honnan a zokni :)

2014. márc. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Nos, en egyszer egy fehér bluzzal futottam ossze a szennyesben. Jol le is kaptam szerencsétlen páromat a tíz kormerol, szerencsétlen csak pislog ott, hogy mi van, aztán kiderült, hogy en hulye hazavittem véletlenül a kolléganőm búzát....... Hat azt az egest..... Nem győztem bocsánatot kérni......
2014. márc. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Én is azt tartom logikusnak,hogy valahogy belekeveredett egy tornazsákba.

Fiam is volt,hogy véletlenül más holmiját hozta haza.

2014. márc. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Na valamiért nem küldte el amit írtam. Szóval sajnos van jó pár kolléganőm aki csalja a párját és van köztük olyan is aki eljár apuka lakására, vagy éppen fordítva mikor melyik lakás a szabad. És amúgy nagyon rendes lány, meg nem mondtam volna róla hogy ilyen, de ez más téma csak annyit akartam vele, hogy sajnos nem egy ilyen nő van a környezetemben is.

Na de a zoknira visszatérve ha gyerek zokni lenne nem lenne gond, de ez egy adidas női titokzokni. És nem jár külön edzésre, az oviba ami van tormájuk az se mondható nagy tornának, mert a benti ruhában "tornáznak", át se öltöztetik őket. Mi se járunk már edzeni. Lehet majd elviszem keresztanyunak, hogy belekeveredett a gyerek cuccai közé, ha nem az övé akkor passz.

2014. márc. 27. 09:29
 17/22 A kérdező kommentje:
Most hogy gondolkozok oviból biztos nem kerülhetett haza, mert mindig én megyek érte, egy kis tasija van amit szokott hazahozni és azt mindig kipakoljuk mikor hazaérünk. Az feltűnt volna ha oviból keveredik haza.
2014. márc. 27. 09:32
 18/22 anonim ***** válasza:

Esetleg nem aludt nálatok egy rokon.Pl. egy húg?

Egyszer nálunk a hugim bugyija okozott ilyen "fejfájást".

2014. márc. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Nos, az en gyerekem egyszer ugy ment oviba, hogy a hímzett, tűz piros nejlon térd zoknikat felhúzta a harisnya alá.... Hat mit mondjak, eléggé megdöbbentem, amikor mentem érte..... Kis farmer szoknya, a zokni meg felhúzva combfixnek...... Az ovono ott röhögött rajtam, amikor látta mennyire megdöbbentem.

Ne kombinálj.

2014. márc. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Vicces lehet kisgyerek combfixben:) amúgy nem szokott senki jönni hozzánk. Mi megyünk hétvégente nagyszülőkhöz max, de ők nemigen jönnek.
2014. márc. 27. 09:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!