Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha 13 évesen cigizek?

Nagyon gáz ha 13 évesen cigizek?

Figyelt kérdés

2016. jan. 2. 16:04
1 2 3
 11/27 Spilerke ***** válasza:
És azt tudtad, hogy a cigizés öregíti a bőrt? Gondolom a lányoknál ez egy fontos tényező lehet? Te még nagyon fiatal vagy a cigizéshez, ha majd jobban rászoksz nem tudsz majd lemondani róla. [link]
2016. jan. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
12%

Ha belehal legalább eggyel kevesebb munkanélküli tróger lesz az országban.


Addig pedig menő csaj lesz, mer' ő cigizik. Gondolom bárkit le is pippantana egy whiskykóláért.

2016. jan. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Utolsó te beteg vagy..:))

Egyáltalán nem menőzésből csinálom vagy ilyesmi..

2016. jan. 2. 17:42
 14/27 anonim válasza:
Nagyon nem tesz jót, ha ilyen fiatalon teszed, de még a felnőtteknek sem tesz jót. Sárgák, csúnyák lesznek tőle a fogaid, káros a tüdőre, büdös és a szád is büdös lesz tőle, a bőrt is öregíti és a hangra is hatással lehet. Később pedig betegségeket, halált is okozhat. Nagypapám rengeteget cigizik, régóta és rondán köhög, krákog, minden baja van. Hidd el nagyon nem tesz jót.
2016. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

"Egyáltalán nem menőzésből csinálom vagy ilyesmi.."

Nem hát, hanem miért? Anyukád kért rá?

2016. jan. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Egyszerűen megnyugtat..

Lehet neked gusztustalan amiben teljesen igazad van és tudom hogy mennyire káros.

Na meg ha menőzésből csinálnám akkor valószínűleg elmondanám valakinek vagy ilyesmi..

De mivel hogy szinte senki se tud róla így szerintem elhiheted hogy nem azért csinálom!:)

2016. jan. 2. 19:03
 17/27 anonim válasza:
45%

En is cigiztem...Megtudtak a szuleim es telebeszeltek a fejemet mindenfelevel aztan meg mindig volt ra igenyem s ezt szuleim valahol ertettek mert ok is cigiznek. Aztan vettek nekem egy elektromosat most azt szivom...Azt mondjak kevesbe karos.

14f

2016. jan. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy miért csinálod gyorsan hagyd abba, ne tedd tönkre vele az életedet ilyen fiatalon
2016. jan. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Szerintem gáz, arról nem is beszélve, hogy káros és elég szánalmas...


Mégis miért kéne neked 13 évesen 'megnyugodnod'? ennyi idősen a legnagyobb bajom az volt, hogy a krumplipürét széltében, vagy hosszában csíkozzam be a villával, meg, hogy mikor lesz már kész a kakaóm...


25 évesen már tüdőrákkal a koporsódban úgyis mindegy lesz...

2016. márc. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Lehet neked az volt a legnagyobb problémád, de nekem meg nem..:\ Nem ismersz szóval nem tudhatod:D ez már sajnos más világ szerintem örülj, hogy neked könyebb volt!
2016. márc. 13. 20:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!