Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha 13 évesen cigizek?

Nagyon gáz ha 13 évesen cigizek?

Figyelt kérdés

2016. jan. 2. 16:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Na mesélj, mi az a nagy probléma?

Azon kívül, hogy a többi lánynak menőbb a macija, mint neked? :'D


Komolyan azt hiszitek, hogy a 'problémáitok' olyan hatalmasak, de a valóságban csak lusták vagytok és gyengék...

2016. márc. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Attól hogy még fiatal vagyok nem lehet problémám?

De most komolyan...Miért kell minden velem egykorúról azthinni hogy egy rinyagép? nem vagyok se gyenge se lusta a problémáimat meg nem fogom itt leírni már neharagudj:)

2016. márc. 13. 20:58
 23/27 anonim ***** válasza:
72%
Mert pont úgy viselkedsz mint egy tizenhárom éves kis rinyagép.
2016. márc. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 V.Kori válasza:
Szerintem nem gáz.Én is 13 éves lány vagyok.1 hónapja kezdtem,nekem rengetegedt segít a stresz levezetésbe.
2017. dec. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Nem gáz, hanem káros!
2017. dec. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy ha csak épp ésszel megnézed az előnyeit és a hátrányait (rá tudsz keresni magad is), akkor a hátrányoknál találsz egy hatalmas listát, az előnyöknél meg egy nagyon rövidet.


Szerintem el tudod dönteni, hogy gáz-e vagy sem, és az a tény, hogy feltetted a kérdést itt szerintem azt mutatja, hogy tudod rá a választ is.


De nyilván az, ha mások azt mondják rendben van, könnyebbé teszi azt, hogy te is elfogadd, hogy valami olyat csinálsz, ami úgy általában senkinek nem tesz jót, saját magadat is beleértve.


Vannak egészséges és pénzt nem költő alternatívák a cigizésre, ha a "megnyugtat" érzést keresed.


A kérdés csak az, hogy inkább maradsz a könnyű, de rossz válasznál, és mások elfogadásával nyugtatod magad, hogy rendben van, vagy keresel alternatívát.


Ha képes vagy helyesen dönteni a kényelem és azonnali nyugalom elérésének csábítása ellenére, az mutatja, hogy mennyire is vagy érett.

2017. dec. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ez se mai kérdés :D
2020. szept. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!