Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnek? Mar nagyon...

Mit tehetnek? Mar nagyon tanacstalan vagyok

Figyelt kérdés
Elore is ne haragudjatok az ekezetekert, vagy esetleg a helyesirasi hibakert. Nos az a helyzet, hogy a baratommal 1eve 1honapja vagyunk egyutt. Az elejen en hordtam a nadragot a kapcsolatunkban, oroszlan a horoszkopom is, szerintem ez is hozza tesz egy lapattal. Az utobbi honapokban o vette at a "vezetest" ami engem nagyon zavar, nem erzem jol magam a kapcsolatban mar, de azonban szeretem. Probalom leplezni, hogy nem zavar, de egyre nehezebb, mindent megteszek,veszek,csinalok neki, amit csak tudok, ennek ellenere ugy tett az egyik kozos baratunknak, hogy meg egy viragot sem erdemlek meg. Probaljam meg egy bizonyos ideig hanyagolni? De felek, hogy visszafele sulne el, es rajonne, hogy mennyivel jobb nelkulem. Segitsetek kerlek, tanacstalan vagyok.
2016. jan. 19. 22:32
 1/1 anonim válasza:
Hat igazabol en meg nem kerultem ilyen helyzetbe, de azt tennem, hogy egy kicsivel kevesebbet foglalkoznek vele. Egy ido utan ra fog jonni, hogy kellesz neki, de ha ugy erzi jobb nelkuled, akkor nem szeretett igazan!
2016. jan. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!