Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Privát üzenetre vissza(nem)írá...

Privát üzenetre vissza(nem)írás, kinek mi a tapasztalata? Ez az oldal régebben is ilyen volt?

Figyelt kérdés

Van jópár általam figyelt témakör aminek kapcsán néha privát üzenetet írok 1-1 felhasználónak. Többnyire további kérdések az adott témakörhöz kapcsolódóan. Mindig köszönök, illedelmes és korrekt vagyok, a privát kérdéseim se perverzek hanem többnyire teljesen általánosnak vehetőek. Ha nem ír vissza vagy ha megszakad pár üzenet után a válaszolás, nem zaklatom és nem írok többet neki. Ennyit rólam röviden.


A tapasztalataim? Egyre inkább lesújtóak. Kb 10 esetből 3-4 aki visszaír, a maradék szó nélkül ignorálja az üzenetem. A 3-4ből pedig 2-3 olyan hogy erős szövegértelmezési gondjai lehetnek, öncélúan átugrik kérdéseket, tőmondatokban válaszol össze vissza, abszolút pongyolán fogalmazva és sokszor a kérdésem lényeget se kifejtően. Szóval kb 10ből 1 aki normálisnak mondható ilyen téren, jelenleg ezt látom.


A kérdésem a következő. Én csinálok valamit rosszúl, vagy mások is ugyanezt tapasztalták itt? Mi lehet az oka? Régen is ilyen volt az oldal, vagy csak a jelenkor teszi? Esetleg túl nagyok lennének az elvárásaim az emberek kapcsán? Bármi építő jellegű választ szívesen veszek.



2022. márc. 3. 20:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/97 anonim ***** válasza:
84%
Engem van, hogy érdekel valami, aztan később nem. Eltereli a figyelmemet az élet, és elfelejtem.
2022. márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/97 anonim ***** válasza:
85%
Én senkinek nem valaszolok priviben. Azért van a nyilvanos oldal h ott kérdezzen. A fene se kivancsi a priviben küldött gyalázkodásokra!
2022. márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/97 anonim ***** válasza:
89%
privát kérdésekre nem válaszolok
2022. márc. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/97 anonim ***** válasza:
91%
Anonim oldal, semmi szükség privát üzengetésre. Nem szoktam reagálni az ilyenekre.
2022. márc. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/97 anonim ***** válasza:
91%
Soha nem válaszolok én se privát üzenetre. Sőt, a többségét olvasás nélkül törlöm. Egyeszerűen nem barátkozni járok ide, ennyi.
2022. márc. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/97 anonim ***** válasza:
84%
Eleve úgy vagyok mint a kettes és hármas. Azonnal tiltom és törlöm a privatot. Nincs kedvem privátban beszélgetésbe bonyolódni. Itt válaszolok és kész, utalom, amikor kényszeresen leveleznem kell privátban. Nem!! Írjon itt.
2022. márc. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/97 anonim ***** válasza:
91%

Én sajnálom hogy már nem lehet kikapcsolni a privátot. Régen volt egy olyan funkció, hogy az ember bejelölhette hogy nem kíván privátokat fogadni, és akkor neki nem lehetett küldeni. A legtöbben nem azért vannak itt hogy privátban csetelgessenek. Ha valami érdekel a témával kapcsolatban, akkor tedd fel ott helyben, arra van.

Privátot vagy azért szoktak írni hogy elküldjenek az anyámba csak mert más véleményen vagyunk, vagy azért mert sunyizik az ember és nem meri felvállalni a gondolatait nyilvánosan (ami nevetséges egy anonim oldalon), vagy azért hogy farokképeket küldözgessenek. Én ezekre nem vagyok kíváncsi. Ismerkedni sem akarok. Utálom ha privátot kapok.

2022. márc. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/97 anonim ***** válasza:
89%
Nalam már a privát üzi megérkezése pillanataban megszakad a folyamat. Tiltás, törlés azonnal. Nem akarok privátban idióta kérdéseket, általában idegesítő baromságokat írnak, amit simán meg tud kérdezni a nyilvános ablakban is.
2022. márc. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/97 anonim ***** válasza:
89%

Egyszer ketszerxelkövettem azt a hibát h válaszoltam vkinek. Ŕámakaszkodott mint egy pióca és végtelen számú tovabbi kerdest küldöttves hisztizett h miért nem valaszolok. Na itt pattant el a húr. Soha többé.


Anonim az oldal, írja ki nyilvanosba ha vmire kivancsi.


Sajnos tele van az oldal kezeletlen pszichiátriai esetekkel..

2022. márc. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/97 anonim ***** válasza:
85%

Natessék... most jött egy privi ettől a kerdezőtől


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__tomegkozlekedes__..



Gyakorló elmebeteg...

2022. márc. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!