Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Privát üzenetre vissza(nem)írá...

Privát üzenetre vissza(nem)írás, kinek mi a tapasztalata? Ez az oldal régebben is ilyen volt?

Figyelt kérdés

Van jópár általam figyelt témakör aminek kapcsán néha privát üzenetet írok 1-1 felhasználónak. Többnyire további kérdések az adott témakörhöz kapcsolódóan. Mindig köszönök, illedelmes és korrekt vagyok, a privát kérdéseim se perverzek hanem többnyire teljesen általánosnak vehetőek. Ha nem ír vissza vagy ha megszakad pár üzenet után a válaszolás, nem zaklatom és nem írok többet neki. Ennyit rólam röviden.


A tapasztalataim? Egyre inkább lesújtóak. Kb 10 esetből 3-4 aki visszaír, a maradék szó nélkül ignorálja az üzenetem. A 3-4ből pedig 2-3 olyan hogy erős szövegértelmezési gondjai lehetnek, öncélúan átugrik kérdéseket, tőmondatokban válaszol össze vissza, abszolút pongyolán fogalmazva és sokszor a kérdésem lényeget se kifejtően. Szóval kb 10ből 1 aki normálisnak mondható ilyen téren, jelenleg ezt látom.


A kérdésem a következő. Én csinálok valamit rosszúl, vagy mások is ugyanezt tapasztalták itt? Mi lehet az oka? Régen is ilyen volt az oldal, vagy csak a jelenkor teszi? Esetleg túl nagyok lennének az elvárásaim az emberek kapcsán? Bármi építő jellegű választ szívesen veszek.



2022. márc. 3. 20:39
 81/97 A kérdező kommentje:

76 oké akkor ne aludj, verd magad továbbra is itt. Nekem mindegy. Most utoljára reagálok rád, aztán veled lezártam, mert menthetetlen agyhalott és aljas valóságferdítő vagy.


Egyrészt te hazudtál és keverted a sz*rt itt már délután óta folyamatosan! Leírtam az eredeti idézetem nemrég amire jöttél okoskodni hogy hazudok mert 75%, teljesen más pontozást idekeverve.


"Mások értékelése alapján 91%-ban hasznos válaszokat adsz.

89%-ban hasznosan értékelsz válaszokat."


Erről bemásoltam képernyőfotó linket is nemrég, és ennek ellenére még mindig itt vered magad hogy hazugság, hát gratulálok. A 89% azt jelenti hogy hasznosan értékelek válaszokat, nem pedig a 75%os érték százalékom. Azt csak te keverted össze kaotikus fogyatékos módjára, és ezzel próbáltál meghazudtolni utána végig engem is.


Másrészt te mindenbe próbálsz görcsösen belekötni nálam, de azt pl nem veszed észre hogy te magad miket művelsz folyamat! Idejössz egy kérdésbe ahol a kérdéstől függetlenül okoskodsz és offolod a témát, nem a kérdésre válaszolsz, hanyadik ilyen válaszod volt ez ember? Aztán a másik dolog ami szintén kerülendő lenne az a személyeskedés, te feszt is ezt tolod a kezdetek óta! Velem foglalkozol és mocskolódsz, ahelyett hogy a kérdésre próbáltál volna tisztességesen felelni. Ahogy a normális többség tette. Azon kívül még ferdítettél és hazudtál is, olyan dolgokat adva a számba amiről szó sem volt, pl a % kapcsán is.


De a legszebb még mindig az hogy azt hiszed én tüntettem el a hozzászólásod. Amiben doxxolni próbáltad az egyik gyakorikerdeses felhasználótársadat, azaz engem. Nyilvánvaló hogy az egyik admin tüntette el, mert a többi húzásod is aljas volt de az már egyenesen szabálytalan is, azért törölte. Meg hogy még én ne merjem törölni a kérdést mert lementetted :D A ráadás meg hogy kb a negatív személyeskedő kommentek nagyrésze a tiéd, ez szintén szánalmas, 3-4 üzenet egymás után külön beírva csak tőled hát grat. Véleményem szerint elmebeteg vagy, egy totális ignoráns, akiről leperegnek a tények. Kezeltesd magad! Én ilyen emberrel nem fogok tovább vitázni, nettó időpocsékolás vagy. Mentem, jobb dolgom is van nálad.


Természetesen a normális emberek értelmes kommentjeire továbbra is nyitott vagyok, bár úgy gondolom ezt a témakört már az első 10 válasz után lezárhattuk volna, hiszen választ kaptam mindenre amire szerettem volna.

2022. márc. 4. 21:41
 82/97 anonim ***** válasza:
78%
Fogd már fel hogy nincs harmadik érték. Kettő van, a válasz hasznosság és az értékelés hasznosság. Ha fejre állsz is, 75%-os az értékelési hasznosságod. Csak végig kell nézni az összes válasznál. Itt a legutóbbiaknál is. Ott van mindegyiknél a 75%-os pirosod. (Tudod Tompika, ahogy ma tanultad, rákattintasz az értékelésre és mutatja hogy hány %-os felhasználók adtak rá pirosat vagy zöldet.) Ez nem vita tárgya, ez tény ami mindenki más számára egyértelmű.
2022. márc. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/97 anonim ***** válasza:
85%

83, linkeld a szabályzat ezen részét.

Lehet hogy ez neked meglepő, de azért van a toplistánál is két értéked, mert kettő van összesen.

Mellesleg szerinted van bárki is aki beveszi hogy nem a kérdező vagy? Látom hogy most regisztráltál hogy válaszolgathass a saját kérdésedre amit másik fiókból tettél fel.

Pipáid sincsenek bszki :D

2022. márc. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/97 anonim ***** válasza:
89%
Az szép! Nem vagy te egy kicsit paranoiás? Ám egyszerű! Az érték százalékod a szintek és jogosultságoknál van. A másik kettő pedig a toplistás helyezéseidnél. Nézd meg bátran, ott lesz.
2022. márc. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/97 anonim ***** válasza:
87%
A szinteknél a válasz hasznossági van. Ahogy a toplistánál is, csak ott pluszban megtalálni az értékelésit is.
2022. márc. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/97 A kérdező kommentje:

Tehát akkor nyugodtan és higgadtan megmutatnám miért tévedés amit pl a 82-es állít. Lehet hogy tévedek, de szerintem ez 3 különálló érték, sorolom:


1. válaszhasznossági érték, azt jelzi hogy mások mennyire hasznosnak értékelik a válaszodat. Nekem pl 91%

2. %-ban hasznosan értékelsz válaszokat érték, ez azt jelzi hogy pl amit fel vagy lepontoztál, az mennyire pontosan lett eltalálva, tehát pl ha a zöld válaszokat te is zöldezed, azzal nő. Nekem pl 89%

3. érték százalék, ez azt jelenti az értékelésed maximum mennyit számít 1-1 válasznál. Függ az aktuális szintedtől, és még sok mástól. Nekem pl 75%


Bárhogy nézem, ez 3 különböző érték, 3 különböző szám. Hogy ki miben és mennyire tévedett, ezekután döntse el mindenki maga.


Részemről a témát lezártnak tekintem! Felesleges vitákba a tényekről a tegnapi után már nem szándékozok menni. Aki ezek után továbbra is provokálna és személyeskedne, az viselje a következményeit.

2022. márc. 5. 10:52
 87/97 anonim ***** válasza:
100%

Na, pont a 3. Van ott a lepontozott válaszolnál


Amugy nyugi mész lejjebb is,itt a lepontozas a divat szakszerű válaszokra is. Pl törvények.

2022. márc. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/97 anonim ***** válasza:
85%

↪ 2022. márc. 05. 10:52-es kérdező kommenthez.


Féleségként, kétféle százalék van: a válaszadási százalék (mások mennyire ítélik hasznosnak adott felhasználó válaszait), és az értékelési százalék (adott felhasználó mennyire értékeli hasznosan más felhasználók válaszait).


Értékelési százalékból csak egy van, de 5-ösnél alacsonyabb szinteknél, értékeléskor, legfeljebb csak egy határig veszik figyelembe. Ha pl. egy 4. szinten levőnek 68% az értékelési százaléka, akkor teljes mértékben figyelembe veszik, még két külön érték sem mutatkozik.

Ha csak egy részét számítják be, attól még nem más megnevezésű. Az M7-es autópálya akkor is autópálya, ha valamilyen szempont alapján csak egy szakaszát vesszük figyelembe.


Egy felhasználónak válaszadási százalékértéke is többféle értékű lehet: akár 28 különböző számértékű is.

Ha valaki választ ír, akkor az adott főkategóriában elért válaszadási százalékát mutatja grafikusan a Gy. k. Nálad is lehet, hogy az összesített 91% ellenére adott főkategóriában egész más érték van, és ott azt mutatják a válaszodnál. Adott főkategóriában meg sem jelennek nálad a pipás körök, ha abban a főkategóriában nincs elért válaszadási százalékod.

Ha valakinek van elért válaszadási százaléka mind a 27 főkategóriában, akkor azok akár mindegyike is lehet különböző értékű, és van még az összesített érték, amely lehet mind a 27 értéktől eltérő értékű.

Még előled bujkáló érték is lehet, mivel kizárólag a „Toplistás helyezéseid”-ben kerül felsorolásra, az pedig a legutóbbi 30 napban elért pontszámok alapján mutat főkategóriákat. Akár több olyan is lehet, amelyben van megállapított válaszadási százalékod, de azokban az utóbbi 30 napban nem szereztél pontot, vagy 0 a pontegyenleged, és nem jelenítik meg.

Az akár nagy mennyiségű értékszóródástól függetlenül, egyazon megnevezésük van: válaszadási százalék.


Az pedig furcsa, hogy [ha nem lennél fogyatékos], [hazug legalja féreg], [alantas sunyi], [tenyérbemászó suttyó], [jellemtelen senkiházi suttyó vagy], [ostoba vagy], [most figyelj retardált], [menthetetlen agyhalott és aljas], [elmebeteg vagy] írásaid után fenyegetőzöl.

2022. márc. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/97 A kérdező kommentje:

87 igen ez így van, az én 75öm van jópár lepontozottnál, főleg azoknál akik személyeskedve idejöttek offolni a témát és letámadtak. Ahogy mellesleg a te 74-es lepontozásod is ottvan jópár jó válasznál, ahol pedig csak annyi volt a bűnük hogy neked nem volt szimpatikus a válasz. Szerintem nem túl etikus és korrekt lépés másoknak felhánytorgatni azt, amit te magad is művelsz ugyanúgy. Ezért sem értettem miért volt jó nonstop felhánytorgatnod tegnap, én is megtehettem volna de mégse tettem. De szerintem lapozzunk, a tegnap már a múlt.


A jelenre tekints úgy hogy most nincs a válaszodon a -75öm, nem pontoztalak le, és ezt egyfajta gesztusként a jövőben is fenntartanám, amennyiben te sem állsz újra belém, vagy személyeskedsz. Fogalmazzunk úgy hogy megláttam min csúszott meg ilyen csúnyán a tegnapi beszélgetésünk, és bár két nagyon ellentétes oldalon állunk, de attól még nem muszáj harcolnunk. Hétvége van, élvezd ki, érezd jól magad! Én is ezt tettem a mai nap, és hidd el sokkal jobb így.


88 téged nem értelek, miért próbálod a kérésem ellenére újra felszítani a tüzet? Amiket oda összegyűjtöttél a végére egyoldalúan, annak megvolt az oka, mert sajnos nagyon aljas dolgokat műveltek itt páran. Az ő szemét aznapi húzásaikat amikre ezekkel feleltem, miért hallgatod el? És te sem vagy sokkal különb ha ennyire egyoldalúan csak az én hibáimra húzod ki a storyt. Volt itt jópár igencsak aljas támadás és kiforgatás folyamatos személyeskedéssel, és én többnyire csak védekeztem, bár valóban nem túl elegáns módon. Aki veszi a fáradtságot és visszanézi, látni fogja hogy ez az egész többoldalú volt, bármennyire is megpróbálod csak és kizárólag rám húzni. Nem örülök hogy újra felhoztad ezeket és főleg hogy ennyire egyoldalúan. Ráadásul most hamisan vádoltál, én mivel fenyegetőztem? Konkrétan engem fenyegetett meg az egyik kis pártfogoltad hogy adminnál jelent.


Egyébként a számokról amit írtál, amiből a vita indult ezügyben hogy én korábban a válasz százalékomra hivatkoztam egy kommentemben mint korrekt gyakoris felhasználó, ami 90% feletti. Ez igaz is volt, még screenshotot is mutattam róla. És akkor ezen át is támadtak, kitalálva hogy hazudtam mert hogy 75 vagyok, holott csak összekeverte az illető az érték százalékommal ami valóban 75. Én sosem állítottam hogy 90 feletti az érték százalélom, de mégis ezzel is próbáltak támadni mintha én mondtam volna ezt, hazugságként. Aki ezen át támadott, nem fogadta el hogy külön szám a 75ös válaszadási illetve a másik amire én hivatkoztam. Többek között ezért sem értem a százalékosat miért nekem címezted, én is kifejtettem még nap elején hogy melyik 3 külön érték van, és mindháromban igazat mondtam hogy nekem melyik mennyi. Nem is értettem az egész vádaskodást már akkor se, de szerintem nem kellene újrakezdeni.

2022. márc. 5. 22:25
 90/97 anonim ***** válasza:
85%
OMG! 😂
2022. márc. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!