Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Privát üzenetre vissza(nem)írá...

Privát üzenetre vissza(nem)írás, kinek mi a tapasztalata? Ez az oldal régebben is ilyen volt?

Figyelt kérdés

Van jópár általam figyelt témakör aminek kapcsán néha privát üzenetet írok 1-1 felhasználónak. Többnyire további kérdések az adott témakörhöz kapcsolódóan. Mindig köszönök, illedelmes és korrekt vagyok, a privát kérdéseim se perverzek hanem többnyire teljesen általánosnak vehetőek. Ha nem ír vissza vagy ha megszakad pár üzenet után a válaszolás, nem zaklatom és nem írok többet neki. Ennyit rólam röviden.


A tapasztalataim? Egyre inkább lesújtóak. Kb 10 esetből 3-4 aki visszaír, a maradék szó nélkül ignorálja az üzenetem. A 3-4ből pedig 2-3 olyan hogy erős szövegértelmezési gondjai lehetnek, öncélúan átugrik kérdéseket, tőmondatokban válaszol össze vissza, abszolút pongyolán fogalmazva és sokszor a kérdésem lényeget se kifejtően. Szóval kb 10ből 1 aki normálisnak mondható ilyen téren, jelenleg ezt látom.


A kérdésem a következő. Én csinálok valamit rosszúl, vagy mások is ugyanezt tapasztalták itt? Mi lehet az oka? Régen is ilyen volt az oldal, vagy csak a jelenkor teszi? Esetleg túl nagyok lennének az elvárásaim az emberek kapcsán? Bármi építő jellegű választ szívesen veszek.



2022. márc. 3. 20:39
 21/97 anonim ***** válasza:
90%

5-ös vagyok.

A 19-es kommented gyönyörűen megmutatja, miért nem reagálok privikre. Tudod, kinek van energiája az ilyenekre.

2022. márc. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/97 anonim ***** válasza:
100%

Az oldal régebben is hasonló volt.

Privátban én sem válaszolok soha.

Ha megéri a téma, a fórumon válaszolok.

2022. márc. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/97 anonim ***** válasza:
100%

#17: túl nagy jelentőséget tulajdonítasz a pontozásnak.

Én sosem pontozok, és nem is nézem hogy egy bizonyos trollsereg hol mínuszol végig teljesen releváns válaszokat.


Ha csak külső elismerést vársz a válaszaidra, nagyon nem itt van a helyed! Nem véletlenül névtelen ez a fórum, még a nicknevet is rejtve tartja a többség. Teljesen irreleváns, hogy noname mikik milyen pipát vagy x-et nyomnak. Kb. nulla jelentősége van.


Arra meg, hogy "jobb lenne privátban intézni" : hát akkor nem jó helyen keresgélsz. Itt nem lelkitárs keresés, vagy ismerkedés az oldal célja!

2022. márc. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/97 anonim ***** válasza:
100%

' akit lepontoztak a népszerűtlen véleményéért, az nem fog további mínuszokért még válaszolgatni ugyanabban a témakörben"


Ezt megint magadról írod. Mert nem láthatsz mások fejébe.

Én pl. annál inkább tovább válaszolgatok, ha hülyetrollok mínuszolnak pl. olyan információk miatt, ami konkrétan a szakterületem, és 100%-ig biztos vagyok abban, hogy helyes infót írok.

Ide nem nebántsvirágok írnak - semelyik oldalon!

2022. márc. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/97 anonim ***** válasza:
90%

19.... az meg hogy látatlanban leférgezel másokat, az csak magadról állít ki bizonyítványt......


Úgy indítod az egész kérdést, mint egy kékszemű bánatos csillagvirág, és 3-4 hsz. után elkezdesz szidalmazni másokat. Kibújt a szög a zsákból.

2022. márc. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/97 anonim ***** válasza:
90%
#20: TÍZ PONT! :-)
2022. márc. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/97 anonim ***** válasza:
88%

Privátban folytatni, mert le lett pontozva.


Jezus, és?

1x leirtam a véleményemet, ennyi mit rugózzak tovább rajta?

Nekem nem fontos idegeneknek bizonygatni, és koptatott a szam, ujjával.nem vagyok egy kommenthaborus alkat.személyeskedő bántó próbálkozások is kapasbol törlöm, fel se húz. Nekem ez fárasztó , ennél magasabb ag ingerkuszobom...

2022. márc. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/97 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, a 19-es hozzászólásod alapján már mindenki számára teljesen egyértelmű hogy miért pontozgatnak le, és miért veszik tőled rossz néven a privátokat. Veled valami komoly baj van ha ennyire felhúzod magad pár sor miatt amit egy idegen ír neked a neten.

Nem a gyk népével van baj amiért nem kíváncsiak a privijeidre, hanem veled.

Tökéletesen bemutattad hogy miféle ember vagy. Tudod, ki kíváncsi erre az unintelligens stílusra.

2022. márc. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/97 A kérdező kommentje:

Akkor csak a miheztartás végett hogy ki milyen ember.


a 18-as kérdezett tőlem valamit amire vettem a fáradtságot és őszintén és részletesen válaszoltam. Erre mi történt? Még visszaélt vele hogy egyáltalán válaszoltam neki. Konkrétan végig se olvasta a 3 pontot hanem belémállt a legelején lévő pár szó alapján rátriggerelődve a pontozás szóra, és kiforgatta az egészet erre kihegyezve! Nem tudom minek nevezitek az olyan embert aki rosszindulatúan kiforgat dolgokat, én aljasnak és gerinctelennek. Azt pedig aki szöveget sem értelmezve okoskodik, annak az elmebeli képességeit szintén nem sokra tartom.


Rólam meg annyit hogy igyekszem itt az oldalon tisztességes, korrekt és hozzáértő válaszokat adni az embereknek, mindenféle témákban. Nem trollkodok a kérdések alatt, nem szólok be sunyi toxikus módon embereknek, mint sokan mások. Maximum ha már alapot adnak neki hasonlóval és pl bántanak másokat vagy engem igazságtalanul, olyankor szoktam megvédeni a helyzetet, de olyankor már én sem finomkodok. Miért is tenném? Amit írtam magamról a privátok kapcsán az is 100%ban igaz, persze nyugodtan meg is lehet hazudtolni érzelmi alapon, mert nyilván aki privátozni szokott az csak olyan ember lehet amiket a korábbi hozzászólások leírtak. Véletlen sem az előítélet és a másik semmibevétele a baj, hanem a privát, legyen az bármilyen. Na mindegy.


22, 23, 24 nektek köszönöm az új válaszokat. A tiétek hasznos, elgondolkoztató és személyeskedéstől mentes volt, ment a zöld kéz! És egyetértek, most hogy már tisztábban látok az oldalt látogató emberek kapcsán. Ahogy a 12-es válaszomban is már mondtam, innét pontosan eszerint fogom kezelni az oldalt is és az ittlévő emberek többségét szintúgy.

2022. márc. 4. 11:54
 30/97 anonim ***** válasza:
74%
Te tipikusan az az ember vagy akinek nincs élete, ha ennyire komolyan veszed ezt az oldalt.
2022. márc. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!