Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Privát üzenetre vissza(nem)írá...

Privát üzenetre vissza(nem)írás, kinek mi a tapasztalata? Ez az oldal régebben is ilyen volt?

Figyelt kérdés

Van jópár általam figyelt témakör aminek kapcsán néha privát üzenetet írok 1-1 felhasználónak. Többnyire további kérdések az adott témakörhöz kapcsolódóan. Mindig köszönök, illedelmes és korrekt vagyok, a privát kérdéseim se perverzek hanem többnyire teljesen általánosnak vehetőek. Ha nem ír vissza vagy ha megszakad pár üzenet után a válaszolás, nem zaklatom és nem írok többet neki. Ennyit rólam röviden.


A tapasztalataim? Egyre inkább lesújtóak. Kb 10 esetből 3-4 aki visszaír, a maradék szó nélkül ignorálja az üzenetem. A 3-4ből pedig 2-3 olyan hogy erős szövegértelmezési gondjai lehetnek, öncélúan átugrik kérdéseket, tőmondatokban válaszol össze vissza, abszolút pongyolán fogalmazva és sokszor a kérdésem lényeget se kifejtően. Szóval kb 10ből 1 aki normálisnak mondható ilyen téren, jelenleg ezt látom.


A kérdésem a következő. Én csinálok valamit rosszúl, vagy mások is ugyanezt tapasztalták itt? Mi lehet az oka? Régen is ilyen volt az oldal, vagy csak a jelenkor teszi? Esetleg túl nagyok lennének az elvárásaim az emberek kapcsán? Bármi építő jellegű választ szívesen veszek.



2022. márc. 3. 20:39
 61/97 A kérdező kommentje:

58 ez érdekes, én pcről használom mindig az oldalt, nem ismerem mobilról milyen a felülete. Szóval akkor én is megcsináltam a képernyőket, tessék.


[link]


Kicsit a racionalitás hangjára visszatérve, az nem lehet hogy késve jelenik meg mobilon?

2022. márc. 4. 18:50
 62/97 A kérdező kommentje:
61 akkor tőled bocsánatot kérek, rossz helyen voltál rossz időben. Ha megnézed mi történt ebben a témakörben korábban, látni fogod miért történt ami.
2022. márc. 4. 18:53
 63/97 anonim ***** válasza:
100%
PC-ről is meg tudod nyitni hogy hány százalékos felhasználók adtak értékelést. Csak rá kell kattintanod a 49%-ra.
2022. márc. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/97 A kérdező kommentje:

64 ezt pl nem tudtam eddig, megtaláltam most, ez hasznos dolog, köszönet érte!


Viszont hülyeséget mondott aki korábban betámadott a %-al személyeskedve, ez itt nem azt a %ot jelzi amiről szó volt hogy ki hány %-osan ad helyes választ, hanem az érték százalékot! Hogy mennyit számít a pontozása. Most néztem meg. Teljesen irreleváns az ügy kapcsán, de legalább volt mibe belekötni ha már másba nem tudott. Szóval mégegyszer, a válasz hasznosságom 91%, ez is csak azért lett felhánytorgatva mivel valaki korábban megvádolt hogy biztos mindenki lepontoz és az zavar. Hát nem. Amúgy a leggázabb hogy ezek a visszatérő vádaskodások szinte mind olyan dolgokról szólnak amit már az első pár hozzászólásomban is leírtam. Nem ártana megtanulni értőn olvasni, a fölös személyeskedés és téma offolás helyett.

2022. márc. 4. 19:07
 65/97 anonim ***** válasza:
14%
54: bárki rányom a 33-as kis karikájára, láthatja, hogy nincs ott egyetlen 90%-os értékelő sem!
2022. márc. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/97 anonim ***** válasza:
100%

✎ [47/ A kérdező kommentje:

45 szánalmas próbálkozás, de hogy elejét vegyem a további hazudozásodnak: "Mások értékelése alapján 91%-ban hasznos válaszokat adsz. 89%-ban hasznosan értékelsz válaszokat." Ennyi a százalékom jelenleg.] ← 2022. márc. 4. 17:58

Eszerint 4-es a jogosultsági szinted. Ugyanis, akkor „Érték százalékod maximum 75%-ként számít egy-egy válasz összértékelésénél.”.

2022. márc. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/97 anonim ***** válasza:
83%

91%-os válaszhasznosságit mondtál és 89%-os értékelést. Ehhez képest 75%-os az értékelési százalékod. Sehol nincs 89%-os értékelés.

És nagyon érdekes hogy eltűnt az a hozzászólás, ahol ez be lett bizonyítva.

2022. márc. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/97 A kérdező kommentje:

65. 66. így van! 75% a maximum értékelési százalékom és 4. szintű vagyok.


Ellenben a 45ös válaszoló kezdett el velem személyeskedni és meghazudtolni, régi nagy gyakori felhasználóként összekeverve alapvető dolgokat. Nézzétek csak, ezt írtam én!


"Egyébként nekem nincs problémám az itteni pontozásos rendszerrel, még szimpatikus is, akárcsak az oldal koncepciója. Szóval még ebben is tévedsz. A valódi probléma nem a pontozásban rejlik, hanem bizonyos emberekben, hogy nagyon sokan nem képesek ezt az eszközt értelmesen használni. Engem nem zavar, megtanultam együttélni vele, hiszed vagy sem 90% feletti a hasznos válasz arányom. Mindezt azért mert tisztességesen használom az oldalt, és nem trollkodok vagy oltogatom fals dolgokkal az ide író embereket, mint ahogy pl most épp te teszed."


90 feletti a hasznos válasz arányom, ezt írtam korábban! Aztán jött a 45ös kötekedő barom aki benyögte hogy ez nem igaz, mert ő csak 75öt lát. És ahogy a 66os is mondja helyesen, illetve én is már korábban megállapítottam a 64es válaszomban, ez két teljesen külön dolog. Ő hibázott hogy egy teljesen másik dolgot előránt és azzal próbál meghazudtolni holott ez két külön dolog, ráadásul személyeskedve, és nem a kérdésre válaszolva hanem velem kötekedve. Ezek után szintén megáll hogy nem tartom se okos se korrekt embernek az ilyet. De szerintem itt akik a problémát generálják max 4-5 ember akik nagyon magukra vettek pár dolgot amivel visszatámadtam, és azóta se bírják elengedni csak kötekednek. Nem igazán tudom mi értelme van ennek, de csak hajrá, ha ennyire tetszik :)

2022. márc. 4. 19:31
 69/97 anonim ***** válasza:
85%
A 75 számít a válaszoknál, a válaszolo nevenel a masik van
2022. márc. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/97 A kérdező kommentje:

69 tudjuk, előtted többen is leírták már. A probléma abból lett hogy az egyik kötekedő légbőlkapott dolgokat állított rólam, kitalálta hogy biztos nekem fáj a pontozás mert biztos sokat vagyok lepontozva. Erre mondtam hogy téved ebben is mivel 90% feletti a hasznos válaszom. És erről volt szó eredetileg is, jó válaszokat adok, nem szoktak lepontozni.


És erre jött a másik rosszindulatú kötekedő aki nekemesett hogy én hazudok mert nem lehetek 90 feletti mivel a 33-asnál nem lát 90%os felpontozót. 2 külön dolog mint látod, ő keverte össze vagy ostobaságból vagy merő rosszindulatból! De ha normális értékrenddel valaki megnézi ezeknek a kommentjeit, legyen az a téma offolása, a kötekedés, vagy a személyeskedés szempontjából, szerintem már abból is látni fogja mi a helyzet.

2022. márc. 4. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!