Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Privát üzenetre vissza(nem)írá...

Privát üzenetre vissza(nem)írás, kinek mi a tapasztalata? Ez az oldal régebben is ilyen volt?

Figyelt kérdés

Van jópár általam figyelt témakör aminek kapcsán néha privát üzenetet írok 1-1 felhasználónak. Többnyire további kérdések az adott témakörhöz kapcsolódóan. Mindig köszönök, illedelmes és korrekt vagyok, a privát kérdéseim se perverzek hanem többnyire teljesen általánosnak vehetőek. Ha nem ír vissza vagy ha megszakad pár üzenet után a válaszolás, nem zaklatom és nem írok többet neki. Ennyit rólam röviden.


A tapasztalataim? Egyre inkább lesújtóak. Kb 10 esetből 3-4 aki visszaír, a maradék szó nélkül ignorálja az üzenetem. A 3-4ből pedig 2-3 olyan hogy erős szövegértelmezési gondjai lehetnek, öncélúan átugrik kérdéseket, tőmondatokban válaszol össze vissza, abszolút pongyolán fogalmazva és sokszor a kérdésem lényeget se kifejtően. Szóval kb 10ből 1 aki normálisnak mondható ilyen téren, jelenleg ezt látom.


A kérdésem a következő. Én csinálok valamit rosszúl, vagy mások is ugyanezt tapasztalták itt? Mi lehet az oka? Régen is ilyen volt az oldal, vagy csak a jelenkor teszi? Esetleg túl nagyok lennének az elvárásaim az emberek kapcsán? Bármi építő jellegű választ szívesen veszek.



2022. márc. 3. 20:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/97 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mrg egyszer. A 74 az nem az a szám...ahogy nálad se volt az a 89...
2022. márc. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/97 anonim ***** válasza:
100%
(De most ezt se vedd már magadra, ahogy az itt leted nem erteset.Alap, hogy tömör és velős vagyok, semmi személyes. Meg faradt. Ennyi, és nem a vita a célom)
2022. márc. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/97 A kérdező kommentje:
92 rendben, semmi gond, sőt örülök hogy sikerült neked is felülemelkedned a dolgokon. Természetesen nem veszem magamra, semmi sértő vagy provokáló nem volt az utóbbi 2 kommentedben. Én mindig is igyekeztem korrekt lenni azokkal akik normálisan viszonyulnak hozzám. Jó pihenést kívánok neked!
2022. márc. 6. 00:18
 94/97 anonim ***** válasza:
85%
Úristen............
2022. márc. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/97 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen válaszolok a nyilvános kérdésre és vissza is írok, hogyha olyan a téma. Nem értem, hogy egy anonim oldalon miért kell privátban irogatni olyan dolgokat, amiket simán lehetne nyilvánosan is. Régen jobban válaszoltam, volt akivel beszélgettem is, de mostanában nem igazán érdekel a privát üzenet. Amúgy is 95%-ban szexuális tartalmú, amiket írni szoktak, arra pláne nem válaszolok
2022. márc. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/97 anonim ***** válasza:
100%
95: Én se szoktam soha privátokra válaszolni, sőt ha lehetne, letiltanám az összeset, hogy ne írogasson ott senki nekem. Írja meg a kérdésem alá, ha akar valamit.
2022. márc. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/97 A kérdező kommentje:
95 örülök hogy írtál, a te válaszodból pl érződik az érett és felelős hozzáállás. Különbséget tudsz tenni a normális és az alantas privát üzenetek között, és eszerint eltérő módon kezelni mindkettőt. Szerintem is ez a helyes hozzáállás, előítéletektől mentesen mindenkit a saját értéke szerint kezelni, nem pedig általánosítva a korábbi rossz tapasztalatok alapján.
2022. márc. 6. 13:47
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!