Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Privát üzenetre vissza(nem)írá...

Privát üzenetre vissza(nem)írás, kinek mi a tapasztalata? Ez az oldal régebben is ilyen volt?

Figyelt kérdés

Van jópár általam figyelt témakör aminek kapcsán néha privát üzenetet írok 1-1 felhasználónak. Többnyire további kérdések az adott témakörhöz kapcsolódóan. Mindig köszönök, illedelmes és korrekt vagyok, a privát kérdéseim se perverzek hanem többnyire teljesen általánosnak vehetőek. Ha nem ír vissza vagy ha megszakad pár üzenet után a válaszolás, nem zaklatom és nem írok többet neki. Ennyit rólam röviden.


A tapasztalataim? Egyre inkább lesújtóak. Kb 10 esetből 3-4 aki visszaír, a maradék szó nélkül ignorálja az üzenetem. A 3-4ből pedig 2-3 olyan hogy erős szövegértelmezési gondjai lehetnek, öncélúan átugrik kérdéseket, tőmondatokban válaszol össze vissza, abszolút pongyolán fogalmazva és sokszor a kérdésem lényeget se kifejtően. Szóval kb 10ből 1 aki normálisnak mondható ilyen téren, jelenleg ezt látom.


A kérdésem a következő. Én csinálok valamit rosszúl, vagy mások is ugyanezt tapasztalták itt? Mi lehet az oka? Régen is ilyen volt az oldal, vagy csak a jelenkor teszi? Esetleg túl nagyok lennének az elvárásaim az emberek kapcsán? Bármi építő jellegű választ szívesen veszek.



2022. márc. 3. 20:39
 71/97 anonim ***** válasza:
85%

Lát már, belebambultam. Emeld ki, es tamadj, ez az..


Arról volt szó, hogy te pontozol le válaszokat. Azt tagadtad a 79 89 keveressel

2022. márc. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/97 anonim ***** válasza:
87%
75
2022. márc. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/97 anonim ***** válasza:
87%
Két külön dolog, pontosan. Van a válasz hasznossági % és az értékelési %. Te előbbiről állítottad hogy neked 91, utóbbiról pedig hogy 89. Ami nem lehet, bizonyítva lett hogy az értékelésid 75, de hogy-hogy nem, azt a kommentet eltüntetted. És még mindig kötöd az ebet a karóhoz, elképesztő.
2022. márc. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/97 A kérdező kommentje:

Hazudsz és ostoba vagy. A 42es válaszomban írtam erről először, idéztem is korábban csak a magadféle mindig írogat és okoskodik, de az értő olvasás az már nem megy neki. Teljesen fals és súlytalan ezekután bármi amit mondasz. Szóval amit én írtam legelőször, az ez volt:


"Egyébként nekem nincs problémám az itteni pontozásos rendszerrel, még szimpatikus is, akárcsak az oldal koncepciója. Szóval még ebben is tévedsz. A valódi probléma nem a pontozásban rejlik, hanem bizonyos emberekben, hogy nagyon sokan nem képesek ezt az eszközt értelmesen használni. Engem nem zavar, megtanultam együttélni vele, hiszed vagy sem 90% feletti a hasznos válasz arányom. Mindezt azért mert tisztességesen használom az oldalt, és nem trollkodok vagy oltogatom fals dolgokkal az ide író embereket, mint ahogy pl most épp te teszed."


90% feletti a most figyelj retardált, hasznossági válaszom! Ezt írtam én már akkor is! Te pedig azóta hazudozod ezt a 75% válaszhelyeségi dolgot, amit csak te kevertél ide. És ezen át próbáltál mocskolni és támadni, a többit már ismerjük.


Egyébként meg csitulj és aludj, a gyerekeknek ilyenkor már rég ágyban van a helye.

2022. márc. 4. 20:58
 75/97 anonim ***** válasza:
87%

Nem kell képi bizonyíték.

Meg kell nyitni a válaszokat 21-29 og és itt megnezni. Akiket ott dicsér, ott zöld van 75, másnál piros..

De most ez miért ilyen érdekes?

Ez van, lepontoz mindenkit..jo. csinalja

2022. márc. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/97 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, még mindig te hazudsz, de ez mindenki számára egyértelmű. Hiába töröltetted a képernyőképet, most is bárki meg tudja nézni akármelyik válasz alatt. Ahogy a 75-ös mondja. Azoknál a válaszoknál amivel nem értesz egyet, ott a piros hetvenötösöd, amikkel egyetértesz, azok alatt meg a zöld hetvenötösöd 😄

Csak amiatt érdekes (mérsékelten) mert nem szeretem az olyan gerinctelen hazugokat akik azokat hazugozzák akik megírják róluk az igazat, ezzel buktatva őket. Miközben még hülyének is néz mindenkit és tovább égeti magát.

Csak megjegyzem, az is rendkívül komikus volt amikor az elején azt írta hogy mindenkinek ment a zöld, közben végig pirosozta az összes választ 😂

És ilyen ócska jellemmel még csodálkozik hogy az emberek nem akarnak vele privátban csevegni. Az egész beszélgetésből szépen kirajzolódott az eredeti kérdésnek az egyértelmű oka.

2022. márc. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/97 A kérdező kommentje:

75 én sem értem miért álltak itt bele páran hogy megpróbálják minden erővel racionalizálni azt amiről írásos bizonyíték is van, hogy nem igaz. Csak hogy megpróbálhassanak lejáratni vagy rossz színben feltüntetni másokat, ha nem tetszik a véleményük, vagy sértve érzik magukat általa. Na mindegy, ezek szerint ez ilyen sport.


A lepontozást nem teljesen értem mire fel hánytorgatod fel, mindenkinek szíve joga fel és lepontozni a számára hasznos vagy szimpatikus hozzászólásokat! Mellesleg azokután ha valaki aljas módon megvádol engem alaptalan dolgokkal, kiforgatott logikátlan módon, és még személyeskedik is velem, akkor az a legkevesebb hogy lepontozom! És amit ezek az emberek nem akarnak pl meglátni, hogy rengeteg normális kommentet is felpontoztam, na annak vajon mi lehet az oka? Persze ezt azok nem látják meg, akik csak torzítani próbálják a valóságot a saját véleményük felé. Sikertelenűl.

2022. márc. 4. 21:20
 78/97 anonim ***** válasza:
87%
#76: 👍👍👍😁
2022. márc. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/97 anonim ***** válasza:
87%

Ez nem írásos bizonyíték

Csak írtál valamit

2022. márc. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/97 anonim ***** válasza:
88%

Kerdező,neked EZ az életed? Hihetetlen h itt rugózol egy hangyaf.sznyi jelentősegű dolgon egy fél napja...


😂😂😂

2022. márc. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!