Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Igaz az, hogy ha elültetem...

Igaz az, hogy ha elültetem késő ősszel a tepertőt, tavaszra kis malac lesz belőle?

Figyelt kérdés
Tavaly kipróbáltam, nem jött össze, azt mondták lehet azért, mert keveset öntöztem.
2011. dec. 19. 19:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is. vagy éretlen volt...
2011. dec. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt maximum csak jövőre tudod kipróbálni, mert már tél van.
2011. dec. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig még mindig sikerült!

A tepertőt mielőtt elültetem, ledarálom, és az ágyásba, ahova ültetni akarom, egy marék (főzni való) kukoricából készített darát szórok. Ez segít a kismalacnak, hogy mielőbb megerősödjön és kikeljen.

2011. dec. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
100%
Háth te nagyon hülye vagy!! A tepertőt tél közepe felé kell elültetni és majd nyár eleje fele(ha hetente egyszer megöntözöd)kinő a kismalac... Remélem tudtam segíteni :))
2011. dec. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 Head ***** válasza:
88%
Csak vigyázz még arra hogy ne legyen túl kemény a talaj mert nem bir kikelni és befulladhat. Meg ha kikelt akkor figyelj oda mert ha már túl érett akkor elszökhet. És hiába csináltad az egészet! :)
2011. dec. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
100%
függ a tepertő minőségétől is,és ne öntözd hurkazsírral mert veszett vadmalac nő belőle.ja és sokat ültess magában fél...
2011. dec. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim válasza:
100%
2012. jan. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
100%
Kukoricadarával kell trágyázni. Sőt érdemes hetente kását főzni belőle és ráönteni a kismalacültetvényre!
2012. jan. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 lucsok válasza:
57%

A tepertő igénytelen , kikel az bárhol csak a lényeg , hogy ültetni való tepertő legyen !! Én akkor jöttem rá amikor anyám vett ültetni én meg véletlenül megettem 4 hónap múlva

2 kis disznót kuláztam ki !! Tágabb lett a lukam mint Sp-nek és Fluor-nak együttvéve !! Remélem segítettem !!

2012. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 pintersz válasza:
Teljesen igaz, valóban kikel a kismalac. Ami nagyon fontos, hogy a betakarítást böllérhurokkal kell végezni. Arra nagyon figyelj, hogy a frissen kikelt kismalac szája még nagyon érzékeny, tehát nem szabad a hurokkal csak úgy ukmukfukk szájba húzni! Érdemes bevonni a hurkot előtte -lehetőleg rózsaszín- puha, szőrös bevonattal, így megóvhatód a kis mikrosertésed állagát...
2012. jan. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!