Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Igaz az, hogy ha elültetem...

Igaz az, hogy ha elültetem késő ősszel a tepertőt, tavaszra kis malac lesz belőle?

Figyelt kérdés
Tavaly kipróbáltam, nem jött össze, azt mondták lehet azért, mert keveset öntöztem.
2011. dec. 19. 19:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 anonim válasza:
21%
ezen a bolygón mindenki meggágyúlt??
2012. jan. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/77 anonim ***** válasza:
100%

Most miért?

Mit gondolsz, honnan lesznek a kismalacok??

2012. jan. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/77 A kérdező kommentje:

A Kismalac termesztés igencsak egy nehéz ága a növénytermesztésnek, ezt mindenki tudja aki ezzel foglalkozik. Ezért olyan drága a disznó hús...én próbálom megtanulni a szakmát de eddig még nem nagyon jött össze. A nagyok azt mondják több évtized is el kell teljen amíg valaki ráhangolódik és teljesen kifejleszti ezt a képességet. Rengeteg dologra kell figyelni, hőmérséklet, talajminőség, tepertőminőség, zsírtartalom, locsolás, növesztés, tápszerek, anyadisznó és a kanok...rengetegen próbálkoznak de csak kevesen tudnak megélni ebből!


Figyelj, manapság már a tojást is kolbászként töltik:

( [link] )


Mindenki találja fel szépen magát, termeljen, növesszen, ültessen, mert ki mint vet, úgy arat!

2012. jan. 26. 21:44
 14/77 anonim válasza:
31%
ekkora f*szokat -.-.-
2012. jan. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/77 anonim ***** válasza:
itt mnidenk ihülye?? ?XD itt nem kelhet ki malac?
2012. jan. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/77 pintersz válasza:
67%
Nem értem, hogy egyeseknek mi a problémája az állattermesztéssel... Kérem, ez egy ilyen szakma.
2012. jan. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/77 z76zz ***** válasza:
100%

Kedves Gazdálkodó Kollega!


A disznótermesztés nem teljesen finnugor eredetre vezethető vissza.

Az egyik lelemény ősünk "újította" a dalai láma titkos tanácsadójától.

Honfoglaláskor ez az ősünk (Lenyúl Vezír) elhalálozott és eltemetetett véletlenségből egy tömegsírba.

Az Országház alapozásánál ásta ki egy wejmár.

Egy ott kószáló diák találta meg a Vezír nyerge alól kihulló iratot.

Mivel nem tudta elolvasni eltette és apáról fiúra szállt az.

Végül a dédunokája tudta kikeresni a gugliról, hogy mik is azok a hieroglifák.

Természetesen nem verte nagy dobra, hogy ne nyúlják le a multik.

Kis szektát hozott létre és ültették az első tepertőket, amikből növekedtek az ősmalacok.

A továbbra is titkos recept a csaláldi kláné, melyet egy katakombában őriznek az ősdisznókkal együtt.

Így légi felvételről sem lehet azonosítani.

DE!

Ha küldesz 1.000.000 Eurót a b.számla számomra elküldöm a recept digitális másolatát.

Hogy?

Én honna szereztem meg? Honnan tudok az egészről?

Csőgörényként működöm a Bp-i Csatornaeltávolító KKhtft.-nél és belebotlottam eme járatba.

Bizinyítékként annyi (mivel utána redszeresen lehallgattam a klánt),

hogy gagyi kutyazsírból készült kínji hamisítvány tepertőből sose nől ki,

ugyanis kutyából nem lesz szalonna!

Szla, ha kell küld a pízt és küldöm, hogy mire kell még figyelni, azon kívül, amit leírtam.


u.i.: remélem zsírral öntözted?!

2012. jan. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/77 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy fényt derítettél ennek a különleges szakmának a tökéletes működtetésének a forrására! Fontolóra veszem az ajánlatod mindenképp. Rengeteg pénzről van szó, viszont azt is tudom, hogy ezt aki egyszer megtanulja, annak problémája az életben többet sose lesz.


"Állítólag a tepertőből kikelt malacok frissen megnyúzott bőrébe takarózva 2012 végén át lehet vészelni a világ végét is!" (részlet Chuck Norris naplójából amit a Nílus partján talált egy kis gyerek, biztos akkor veszíthette el amikor krokodilra vadászott a mindennapi betevő falatért)


Mindenképp megpróbálom beszerezni a megfelelő összeget, egy pár bankot végigjártam már az ötlettel, hogy mire is szeretnék kérni kölcsön pénzt, sokan visszautasítottak azzal az indokkal, hogy őszerintük nem tepertőből lesz a kismalac, hanem Gyurcsány Ferenc hajszálaiból! Megpróbálok benyújtani egy pár EU-s támogatást, remélem velük nagyobb sikerrel járok.

2012. jan. 27. 11:23
 19/77 z76zz ***** válasza:

Még egy ingyenes jó tanács a szenszej mivoltodhoz való közelítéshez:

Az a szerény összeg, ami eljuttat a dzsedilét tetejére megszerezhető könnyedén

DE NEM:

- Kérem bankbácsi tudomsokpénz, de kellene, mert izé, hát töpörtyű-e vagyok-e ö ö öö izé

HANEM:

- Ide figyuzz, ha ezt kihagyjátok nagy szarban lesztek, mert kimaradtok az évezred üzleti befektetéséből, amellyel nemcsak a gazdasági válságból való kilábalás, hanem a föld természeti egyensúlyának helyre billenése is be fog következni.

Az apokalipszis elkerülésére és a szenté avatásért nagy ár lenne a Föld bármennyi pénze is?

Ha tönkremegy minden nem sokra tudnak menni és majd sírnak, hogy pedig, ha akkor . . .


Érted már?

2012. jan. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/77 A kérdező kommentje:
Kezdem kapisgálni, figyelj nem akarod hogy összeálljunk és megcáfoljuk a relativitás elméletet? Szerintem különböző vonatkoztatási rendszerekben ugyanazok a fizikai törvényszerűségek nem érvényesek, az azokban zajló fizikai eseményeket nem ugyanolyan alakú matematikai képletek írják le...
2012. jan. 27. 13:29
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!