Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Igaz az, hogy ha elültetem...

Igaz az, hogy ha elültetem késő ősszel a tepertőt, tavaszra kis malac lesz belőle?

Figyelt kérdés
Tavaly kipróbáltam, nem jött össze, azt mondták lehet azért, mert keveset öntöztem.
2011. dec. 19. 19:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 z76zz ***** válasza:

Nem igazán van hozzá hangulatom. Ilyen egyszerű levezetések túlságosan statikussá tesznek. Elnehezülök és, akkor pánikszerűen megtöbbszörözöm az iq mat el ne sorvadjak.

De minden olyan, ami nem létezik, abban szívesen benne vagyok, hogy megalkossuk!

2012. jan. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 anonim válasza:
Á, már tudom mi a probléma. Egy kis sült kolbászt is ültess el vele együtt, és lehetőleg nyáron! A malacok akkor érnek a legjobban. A kolbász azért kell, mert az gyorsítja a kifejlődést. Énnekem még mindig sikerült, így mindig tudtunk malacot vágni. Az ily módon tenyésztett malacnak a húsa is finomabb.
2012. jan. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/77 anonim válasza:
Remélem, hogy ezen kérdésre válaszoló személyek hülyéskednek. Nem lehetnek ennyire hülyék!!!
2012. jan. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/77 anonim ***** válasza:
100%

vizicsibe! Pici pipikém!

Szerinted mit jelent a HUMOR kategória?

A legtöbb ember veszi a lapot, és folytatja a poénkodást.

Komolyra fordítva a szót:

Kérdező! Ne ősszel ültesd el, mert a kismalacnak sok melegségre van szüksége! Inkább március végén. Ahogy emelkedik a hőmérséklet, úgy növekedik a malac. Javaslom a kukoricakása alátrágyázást, és egy szál füstölt kolbászt is tegyél mellé, mert különben a kismalac magányos lesz és menten megdöglik!

De nem jó ám akármilyen kolbász. Mindenképpen kéz alatt szeress olyan malacültetvényestől aki tuti hogy 100%ig disznóhúst rak a kolbászba, és az ipafapapipipa füstjével illatosítja kolbászát!

2012. jan. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/77 anonim válasza:
Igaz.
2012. jan. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 A kérdező kommentje:
Ti szórakoztok velem? azt hiszitek időm van próbálgatni hogy hogyan jobb? egyik azt mondja ősz, másik azt mondj tavasz...nincs se pénzem se idom szórakozni...malac kell és ha kell kiköltök egyet, csak először szerezzek be egy malac tojást...ha már ültetve nem megy, akkor disznótojásból csak kikel egy, nem?
2012. jan. 29. 03:57
 27/77 anonim ***** válasza:
Igen, természetesen kikel, de ez nagyon kockázatos, mert bármi baja lehet oda bent a malackának. Ha ezt a módszert választod, akkor fontos, hogy a tojás egyfolytában 37,834 C°-on legyen tartva, mert ha nem így lesz, akkor lehet, hogy visszamaradott lesz, vagy előbb kel ki a tojásból, meg még számos baja lehet. És ezt a tojást ajánlott bekenni disznó zsírral, és ez segít a malackának eltörni a tojást, mert ha nem tudja eltörni, akkor bent rekedhet, és könnyen meghalhat :( Na szóval, tedd biztonságos helyre, és a legjobb ha 1 macskát is ráültetsz hogy még jobban melegen tarthassa szegény kis disznócskát. És ha ez megvolt, akkor pontosan 3 hét 1 nap 8 óra és 32 perc múlva megszületik a kismalacod :))
2012. jan. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/77 anonim válasza:
12%
Hogy lehet ennyi hülyen ember 1 helyen-.-.-
2012. jan. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 rakasta ***** válasza:
Nekem eddig még soha sem sikerült, mert sosem keltek ki a kismalacok, pedig csíráztatni is próbáltam a tepertőt. Szerintem huleség, hogy télire kell elvetni, szerintem is tavasszal érdemes, de ez már csak idén fog kiderülni... addig én is tojással szaporítom a malacokat, de az igaz hogy a tojásból kikelt kismalacoknak nem olyan finom az ízük:(
2012. jan. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/77 z76zz ***** válasza:

A kreativitás elméletet már feltaláltam, de bármi ami közel áll a lehetetlenhez simán neki állhatunk.

Vízzel működő autót meg perpétum mobilét ne csináljunk, mert kinyírnak. Hmmmmm . . . Vontassuk mondjuk el a Holdat.

2012. jan. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!