Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Igaz az, hogy ha elültetem...

Igaz az, hogy ha elültetem késő ősszel a tepertőt, tavaszra kis malac lesz belőle?

Figyelt kérdés
Tavaly kipróbáltam, nem jött össze, azt mondták lehet azért, mert keveset öntöztem.
2011. dec. 19. 19:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 rakasta ***** válasza:
Azért mert te a hentesnél veszed meg a disznóhúst, vagy étterembe jársz nem kell lenézni, leszólni azokat akik disznótermesztésből próbálnak megélni. Ez egy olyan fórum ahol mi diszótermesztők megosztjuk tapasztalatainkat, hogy tökéletes malacokat szüretelhessünk tavasszal, és semmi szükség a laikusok (te) tudatlan, és romboló hozzászólására. Nyilván műkaját eszel valamelyik gyorsétteremben, vagy hagyományos módon szaporított disznóhúsból készítesz ételeket. Ha egyszer megtapasztalnád ahogy a veteményesben kidugja az orrocskáját a földből, még elvakítja a nap, odaszalad hozzád, és a füledbe röfög, akkor más véleménnyel lennél erről a tudományról, de addig is menj vissza a gyorsétterembe, és rendelj egy műszendvicset műkrumplival, és valami cukros vízzel, és légy vele boldog...
2012. febr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/77 anonim válasza:
Ez fáj...
2012. febr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/77 rakasta ***** válasza:
Mi? Te sem értesz hozzá...
2012. febr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/77 anonim válasza:

Képzeld el kaptam matekból egy ötöst és késő ősszel el ültettem és öntöztem az egyesekkel és év végére ötösre zártak le!!

Hogy lenne a tepertőből kis malac?? -.-

Ahoz a 2 ember kell.

Tudod hogy kell meg bróbálni és ez be válik :D

Mikor sexszelsz akkor egyetek tepertőt .... ;) ne feledd :D

2012. márc. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/77 rakasta ***** válasza:
itt sok a hülye.......
2012. márc. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/77 anonim válasza:
A tepertőt három napig hurkazsírban kell csíráztatni és melegházba kell vetni. (A kismalac csak akkor kel ki ha teliholdkor veted!) Naponta kell öntözni malacnövesztő tápoldattal és a 3. hét 3. napján hajnali 3 óra 3 perc3 másodperckor kikel a malac. Vigyázz vele mert könnyen elszökik :) Sok szerencsét!
2012. márc. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/77 rakasta ***** válasza:
Úgy tűnik te konyítasz a dologhoz, de a 3 hét valahogyan nem jön ki, nekem legalább 5-6 hónap mire kikel. vagy te valami spéci tápoldatot használsz? Én finomra darált tápból készítek pépes levet, azzal öntözöm az ültetvényt. Még egy kérdés, teljesen egészséges malacok keltek ki neked 3-4 hét után? válaszaidat előre is köszönöm!
2012. márc. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/77 anonim válasza:
A speciális tápoldatot Mexikóból rendeltem. A 3. hét után nem kismalacok kelnek ki hanem olyan 110-120 kg-sak. A tápoldat elég drága de érdemes megvenni. Jó malactermesztést:) Sok szerencsét!
2012. márc. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/77 rakasta ***** válasza:
De finom íze van akkor a malacnak? ilyen gyorsan nő meg az állítólag nem jó, nem lesz olyan finom a húsa. Állítólag zöldség, vagy gyümölcs íze lesz. Hallottam már olyat hogy ringli, ill.egres íze volt a malachúsnak, és ez lehetett az oka. Sőt egyik ismerősöm evett már citrom ízű malacot is... nagyon oda kell erre figyelni, nehogy a kukában végezze a hús!
2012. márc. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/77 anonim válasza:
Biztosíthatlak róla, hogy kiváló húsa van. Még jobb mint a többinek. ja és malacízű :P
2012. márc. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!