Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Igaz az, hogy ha elültetem...

Igaz az, hogy ha elültetem késő ősszel a tepertőt, tavaszra kis malac lesz belőle?

Figyelt kérdés
Tavaly kipróbáltam, nem jött össze, azt mondták lehet azért, mert keveset öntöztem.
2011. dec. 19. 19:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim ***** válasza:
Jaaaaaaaa, most vettem észre hogy humor kategória, amúgy a kommenthuszáron néztem amit egy ember belinkelt, onnan kerestem rá.
2012. márc. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 rakasta ***** válasza:
Humor, nem humor, a dolog működik.
2012. márc. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 anonim ***** válasza:

Argentín vetőtepertőm érkezett. Ha most elülteted, késő ősszel arathatsz/vághatsz.

Mondjuk ebből húsmalac lesz, kevés zsírral, jó a koleszterinnek, de aki a magyaros dolgokat szereti, annak furi.

Nálunk a gyerekek nagyon szeretik.

2012. márc. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/77 rakasta ***** válasza:

Egyik barátom próbált ilyet vetni. Valóban könnyen kicsírázik, de 10 palántából 3-4 tapír kel ki, ami nem túl jó arány...


Javaslom Magyar, palántával "oltani", akkor lesz belőle jó minőségű szalonna is, és 10 palántából 9 malac lesz, és csak maximum 1 tapír.

2012. márc. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 anonim ***** válasza:

Nem esik jól, hogy tesztelés nélkül ócsárlod a tepertőmet.

A nagyszerű barátod biztos valami olcsó piacit vett vagy interneten rendelte.

Nekem tapírom van róla, hogy minőségi a termékem és cseregaranciát vállalok.

A magyar nekem túl zsíros, ezért is szeretem az argentínt.

Állítólag a Maradona is ilyet vet és arat.

2012. márc. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 anonim válasza:
Emberek. Ti ezt nem értitek. Magyar tepertőt kell vetni. És mexikói tápoldattal öntözni. Akkor húsdisznó lesz vastag szalonnával. Próbáljátok ki. 10 tepertőből 10 egészséges malacka kel ki. Csak vigyázzatok mert amikor kikel elszalad
2012. márc. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/77 rakasta ***** válasza:

53!

Nem ócsárlom, jó az annak aki szereti a húsmalacot, ill.a tapírt, Valamint javasoltam egy oltási módszert amivel a tepertődet tökéletesen ki lehet bontakoztatni! Legalább mi őstermelők értsünk egyet!

2012. márc. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 FVG ***** válasza:

Kikelt egy kicsi! Épp az előbb!


[link]

2012. ápr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/77 anonim válasza:

Gratulálok FVG, aranyos kismalac. Bár az és malackáim aranyosabbak :P

[link]

2012. ápr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/77 FVG ***** válasza:

mennyi idős a képen? az enyémet rögtön szüret után fényképeztem, de a tied idősebbnek tűnik.

És még egy kérdés: mivel trágyáztad hogy ilyen világos a színe?

2012. ápr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!