Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Igaz az, hogy ha elültetem...

Igaz az, hogy ha elültetem késő ősszel a tepertőt, tavaszra kis malac lesz belőle?

Figyelt kérdés
Tavaly kipróbáltam, nem jött össze, azt mondták lehet azért, mert keveset öntöztem.
2011. dec. 19. 19:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 anonim ***** válasza:

Csak szólok, hogy az egyik képen az egyik állat, azt hiszem, hogy kutya. De semmiképpen nem tepertőmalac.

És a kutyából nem lesz szalonna.

A többihez gratulálok, szép kis állatkák.

Jó szaporulatot.

2012. ápr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/77 FVG ***** válasza:
Igen, sajnos kikelt egy kutya is, előfordul ha az ember olcsó keleti, vagy délamerikai tepertővel kísérletezik. Kelt már ki tapír, és egyszer egy troll is...
2012. ápr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 anonim ***** válasza:

Mégegyszer megkérlek, hogy ha mégoly szofisztikáltan is, de ne rontsd a hitelemet.

Ugyan mostmár csak "délamerikai" tepertőröl beszélsz, de tudom, hogy az általam forgalmazott argentín vetőtepertőt próbálod lehúzni.

Soha és semmikor nem kellt ki belőle sem tapír, sem kutya, sem troll. Sőt azt sem tudom ezek micsodák.

Maradéktalanul megfelelek minden hazai és eurós előírásnak, ami a vetőtepertőkre vonatkozik.

És tudnod kell, hogy maximálisan elítélem a tepertő sütését és egyéb embertelen felhasználását.

2012. ápr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/77 FVG ***** válasza:

Figyelj, bizonyítékom van rá. a kutyát láttad a fotón, és a trollról is van hiteles bizonyítékom:


[link]


És a tapírról is:


[link]


Ugyhogy nem kamu!!! Lehet a te argentín tepertődből még nem kelt ki ilyen, de volt már rá példa Columbiai, ill. Venezuelai áru esetén.

2012. ápr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/77 anonim ***** válasza:

Ezt az áltudományos katyvaszt!


A képen egy Troll Doll látható, az USA -ból. De ezt Te is tudod.

Ajánlott olvasmány > Heine: Atta Troll.


A tapírnál meg annyi fáradtságot nem vettél, hogy leszedd a háttérből a .eu feliratot.


Ennyit a "délamerikai kapcsolatról".

Koppantál.

2012. ápr. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 anonim válasza:

FVG-nek (enyém a szép kismalac)

100 %-os magyar tepertőt használok. Mexikóból rendeltem egy drága tápoldatot és azzal öntözöm.

A malacot Fifinek hívják. A képet akkot készítettem róla amikor kikelt. Nagyon kedves állat. Most így néz ki:

[link]

2012. ápr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/77 FVG ***** válasza:

65. nem értelek, miért a feliratot nézed??? Nem is látod a kikelt tapírt?????; jellemző, csak félrebeszélsz ahelyett hogy a lényeggel foglalkoznál!!! Nem vagy te véletlen ügyvéd???? jobb ha az ilyenek csak olvasgatnak, nem szólnak hozzá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AMATŐRÖK!!!!! SOSE ÉREZTÉK MÉG FRISSEN KIKELT KISMALACOK SZUSZOGÁSÁT A FÜLÜKBEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


66. szép magyar malac! grat hozzá!

2012. ápr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/77 FVG ***** válasza:

65: "A tapírnál meg annyi fáradtságot nem vettél, hogy leszedd a háttérből a .eu feliratot."


Annyira szép tapír kelt ki, hogy modellt állt a boltnak!!!!!!!!!!!!!!!! gond???????????????

2012. ápr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/77 anonim ***** válasza:

Hát el kell ismerni, szép kis tapír.

Én el is gondolkodtam az argentín tepertőtapír forgalmazásán.

Ügyvéd létemre egyedül ebbe azért már nem mernék belevágni, de ha Ti segítenétek bomba üzlet lehetne.

Csak gondolj bele, ha véletlenül malac kel ki, azt ingyen visszavennénk cseregaranciával.

Megkapjuk a zsét, hozzá a malacot két tepertőtapír befektetéssel, úgy hogy nem is nekünk kellett keltetni.

2012. ápr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/77 bocskoros válasza:

Én a kérdés láttán próbáltam ki, de nem bíztam a véletlenre!

Ledaráltam és elültettem,raktam mellé tápot,meg jó fajta derát, hogy olyan igazi derás koca legyen.Be is kerítettem hogy el ne szökjön. Egy ideje figyelem, és öntözöm. Kezdetben nem történt semmi, azt hittem átverés az egész. Gondolhatjátok egy világ omlott össze bennem. Aztán egyik este röfögést, hallottam az ablak alól - mivel oda ültettem - kinéztem de semmi. Reggel megnéztem, a kis disznó még nincs készen, de szarni már tud. Ezt abból gondolom, hogy disznószar volt az egykori tepertő "magvak" fölött.

2013. jan. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!