Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vicces sztorik?

Vicces sztorik?

Figyelt kérdés
Cikis, vicces, durva jöhetnek!
2010. febr. 11. 16:27
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
86%
Régebben haverok,csajok összejöttünk valakinél.Telefonbetyárkodtunk.Hasból hívtunk egy számot,tíz percenként,fiúk,lányok,saját névvel pl.:Éva v.ok-Tamást keresem.mindenki"kereste">>>Majd 2 óra múlva!Jó napot!Tamás vagyok! Keresett valaki ???
2010. márc. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
96%
Spiccesn lógtunk a haverokkal,beszólogattunk a csajoknak.Kinéztem egy hosszú szőkehajút,bőrnadrágost.Mondom,hogy itt-ott hogy megkóstolnám.Erre ő---Változtass az étrendeden haver!kapd be a f@szom!Képzeljétek!Egy30 körüli rokker-kinézetű FASZI volt.Hátúlról tökre csajnak néztük.Soha nem égtem még úgy !!!
2010. márc. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
82%
22:56! Ez nagyon nagy volt, hallod, GRAT neked!! Sok eszed van, pajti!
2010. márc. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
100%

XDDD jézusom :))

nagyon durvák XDDDDD

2010. márc. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
97%

Nemrég történt velem. Tesi óra után felmentem a teremhez, és amíg mi lenn voltunk, egy másik osztály volt a termünkben. Ez az osztály után én mentem be elsőként...legalábbis azt hittem. Láttam, h az egyik padon van egy kis papírzsacsi. Néztem, mondtam, mifene... Belenéztem, egy kakaós csiga. Ki hagyta itt? Kérdezgettem mindenkit, h kié, senki nem jelentkezett, én meg úgy gondoltam, kk ezt megeszem, biztos vki itt hagyta :P. Elkezdtem zabálni, már félig betoltam, amikor betoppant egy osztálytársam: "Ugye most te nem az én csigámat eszed?" A torkomon akadt a falat, és meg sem bírtam szólalni. Elsüllyedtewm szégyenemben, én tényleg nem tudtam. Aztán lementem a büfébe, és vettem neki egy vaniliásat, ő ugyan nem rágott be, de azóta hallgatom a többiektől, h milyen kis csóri vagyok. :D És tudom, elástam magam 4 éve. Most vagyok 9.es. xD Megfogadtam, h soha többé nem eszem kakaóscsigát, de ennek tegnap már nem tudtam eleget tenni, és vettem egyet. Közben végig szegény Lacira gondoltam. xD

15/L

2010. márc. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
87%

Ez nem annyira ciki, de egy bnőmmel jót nevettünk rajta:

Oszttársamat (fiú) épphogy csak egy kicsit meglökte a bnőm, és a fiú elkezdett jobbra-balra forogni, és közben mondogatta: "Mit böködöls?!". Történetesen a tanári előtt állt, kijött egy 2 méter magas durva tanár - aki nem a türelméről ismert -, és neki is mondja: Mit böködösl, mit bökdösöl?!

2010. márc. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
86%
XDD
2010. márc. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
86%
Sry, uccsó előtti vok. *bökdösöl =$
2010. márc. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
77%
ez jó xD
2010. ápr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
90%

2.oldal:1.:

Nem azért, de van egy ilyen vicc is.......

2010. ápr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!