Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vicces sztorik?

Vicces sztorik?

Figyelt kérdés
Cikis, vicces, durva jöhetnek!
2010. febr. 11. 16:27
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
Tesibol képeket kellet csinalni és azon gondolkoztam ha ulnék és utána megforditanánk a képet gyertya lenne
2020. máj. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:

Félholtan pár kopeseim


Hu de sok dolgunk lesz tegnap!


Vidámkerekezzé(óriáskerekezzé)


Ilyen hogy pattan ki a szemükből?!😸

2020. máj. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
Szintwen nyelvtan videochat es xy reggel cwinalt dogát mert este volt yx neni:Xy ha reggel felkelsz egyszerre este volt?!😹
2020. máj. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:

A pennynél toltunk ki egy kosarat mikor egy kisfiu mondta az anyjának hogy NÉZD ANYA EGY LÁNY! Aztán itt valamit még mondott de csak az anyukát értettem hogy : PÓRÁZT PÓRÁZT MAJD RAKOK ÉN RÁD PÓRÁZT!

na innen találgassunk kit mondott a kisfiu higy rakjuk pórázra mint egy kutyát vagy mi?!

2020. jún. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:

Nem olyan vicces de a barátnőmmel találtunk egy olyan csajt akinek a veztékneve az enyém,a keresztneve meg a barátnőmé

A nevünket nrm árulom el de leírok egy példát:

Én:Tóth Amarilla

Ő:Horváth Lilla

A csaj:Tóth Lilla


:D

2020. júl. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:

Egyszer voltam osztkiránduláson Ausztriában, és az egyik reggel, az egyik kísérőnk magyarul mondja az osztrák pincérnek, hogy:

-Ezt nem kérem bele a salátába. A német meg furán néz rá

2022. dec. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!