Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nincsenek barátaim, mit...

Miért nincsenek barátaim, mit rontok el mindig?

Figyelt kérdés
Nem tudom , h miért nincsenek barátaim és ,h miért nem kellek senkinek. Ha itthon vagyok annak se örülnek a szüleim. De akkor hol legyek? A suliban a "barátaim" örülnek ha pl-ul nem sikerül 1 infovizsgám, pedig csak 1 pont kéne, a testvérem soha nem hív fel telefonon, apukám se , anyukkám meg csak akkor, ha sms-t küldök neki. Nem kellek senkinek és egyfolytában sirhatnékom van. Bármit megadnék azért, h valaki egy picit is szeressen (16 éves lány)
2008. nov. 15. 20:58
1 2 3
 11/24 anonim válasza:

Nekem sincsenek barátaim :(:( 18 éves lány vagyok:(

Magányos. Aki gondolja írjon nekem..

2010. dec. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
Kedves utolsó! sajnos nincs kiírva a nicked, de nyugodtan írj nekem a candidcat@freemail.hu címre, 21 éves lány vagyok
2011. jan. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
köszönöm :) írtam neked!!
2011. febr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
nekem is ez a gondom, de én 15 éves fiú vagyok :(
2011. febr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a bajom.

Könnyű mondani ,hogy ne foglalkozzunk velük.


Főleg amikor mindenki támad.

Először csak a fiúk aztán a lányok is.

Lányok is csúfolnak mindennel.

Dominik azért ,mert lecseleztem tesim.


Annyit sírtam mostanában.

2011. máj. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

De megtanultam nem kell megbízni senkiben.

osztálytársaim csak akkor szólnak hozzám amikor piszkálnak.

Volt olyan amikor megtapsoltak ,hogy 1-es írtam mondák:

"Gratulálunk jövőre nem leszel velünk és más hol rontom a levegőt."

Majdnem sírok , senkinek se mondhatom el.

Meg hogy adnak kötelet ,hogy akasszam fel magam.


Főleg amikor Ákos azt mondta el kéne tűnöm . Meg hogy ugorjak vonat elé. Tanárnak se szólhatok egy akkor meg is vernének. Újra csúfolnának.


Üdv: 13 éves fiú

2011. máj. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
Szia nekem sincs barátom erre má jöttem rá eddig csak áll barátaim voltak... De akkor amikor kikéne állni akkor fogsz rájönni ki is a barátod.. Értem senki nemált ki és elég rosszul esett... Irhatsz nekemis ha szeretnél...
2012. febr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
sajnos én is érzek így időnként , gimibe kerültem új osztály meg minden most már lassacskán itt az év vége és mindenkinek kialakultak a barátságok de én még mindig nem kötöttem olyat, amit hosszabb ideig fent tudnék tartani sőt a nyáron félek attól, hogy nem is fogok egyikőjükkel sem találkozni és még nem is fogok nekik hiányozni sem . az igazság az h rájöttem h vhogy meg kell próbálni egyedül is boldogulni és lehet h nagyon közhelyes amit mondok de tényleg igaz az h azok akik sírva alszanak el viszont mosolyogva képesek felébredni és mások szemébe nézni na azok a mindennapok igazi hősei ha tehát el vagytok szontyolodva erre gondoljatok és máris erősebbnek fogjátok magatokat érezni a másik tippem pedig az h a tanároknak és az iskola pszichológusnak is dolga h meghallgasson ha problémák merülnek fel
2012. ápr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Dinnie válasza:
nekem is írhatsz nyugodtan, az e-mailem címem dincsike28@citromail.hu
2012. júl. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 meszike91 ***** válasza:
nekemis írhatsz
2012. nov. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!