Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet élvezni az életet ha...

Lehet élvezni az életet ha ronda vagy?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostanában ez a kérdés jár a fejemben. 16 éves vagyok és fiú de nagyon de nagyon ronda. Egyszerűen tényleg katasztrófa. Nem is értem hogy hogy lehetnek barátaim??!! Persze amikor valami miatt rosszban vagyunk egymással akkor kimondják az igazat és a fejemhez vágják hogy de szép vagy meg ilyenek.


Nehezen tudom elfogadni hogy nekem olyan alapvető dolgok kimaradnak/kifognak maradni az életemből ami egy normális embernél normális. Ilyen például a szerelem. Nem lehetek senkibe sem szerelmes. És néha elkövetem ezt a hibát hogy valakibe tényleg szerelmes leszek. Sajnost most is. Olyan szenvedő érzés hogy te szereted őt de ő sosem fogja viszonozni.

Tehát ebből kifolyólag a szex is elmarad az életemből. És folytathatnám hogy sosem lesz senkim. Magányos leszek örökéletemre meg ilyenek....


Nagyon nehezenen tudom ezt most elfogadni de egyszer gondolom megszünik.

Mindig az jár az eszembe hogy mikor a havarjaimnak lesz barátnőjük, és meglesz mindenük, velem majd milesz? Lehet azt fogják hinni hogy buza vagyok.

És a szüleimnek mint mondjak hogy miért nincs barátnőm? Kínos lesz az a beszélgetés. Most mondjam nekik azt mert úgy nézek ki mint kalapsza r??


Nagyon szar ez így.

Tudom más ember örülne ha olyan élete lenne mint nekem (de ezt is abból a szempontból hogy nem éhezek, nem kell háborúban harcolnom, stb...)


Nemakarok öngyilkos lenni de reménykedem abban hogy elkapok valami gyógyíthatatlan betegséget. Példál a rákot és abban halok meg. Vagy ehhez hasonló.

(Elüt egy jármű stb...)


És hiába nem vágják nap mint nap a fejemhez hogy de ronda vagy de látom a szemükön amikor rámnnéznek hogy undorodnak tőlem vagy valamilyen ehhez hasonló.



2019. okt. 5. 22:05
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Ja igen, az úszás.

Még mindig nemtudok úszni. Pedig már ennyi idő alatt amennyit én csináltam már régkéne tudnom.

2019. okt. 6. 17:29
 12/32 anonim ***** válasza:

Ez igazból leginkább személyiségfüggő. Na most ha te olyan ember vagy kinek nincs szüksége egy másik személyre ahhoz hogy jól érezze magát, akkor teljesen mindegy hogy hogyan nézel ki.


Egyébként estemben bár én jól nézek ki.

[link]


Se kedvem, se időm, se energiám, nincs arra hogy én még + egy párkapcsolatnak nevezett jópofis elfoglaltsággal foglalkozzak. A suli , munka, úszás, baráti programok mellet.


Ezért valahányszor előjött a szeretnél egy b nőt című kérdés mindig megmondtam hogy bocs de nem.

Szóval ez inkább egy személyiségbeli kérdés. Nem külső.


28 F

2019. okt. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Jól szoktam magam érezni csak amikor akarva akaratlanul belenézek egy tükröző felületbe és meglátom magam akkor úgy eltud menni az életkedvem. Néha már a szüleim szemébe sem merek belenézni
2019. okt. 6. 21:14
 14/32 anonim válasza:
Én úgy gondolom hogy nincs olyan hogy ronda. Mindenkibe van valami jó és szép. Én se vagyok kifejezetten szép még általánosnak se mondanám. Vannak hibáim de úgy vagyok vele hogy elfogadom, és megkeresem a "szép énemet". Pl az alakom jó. Egy 16 éves lány🤗
2019. okt. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Én teljesen megvagyok elégedve a testemmel. 187cm magas 65kg.

Nem vagyok dagadt sem sovány.

Én csak a hülye fejemet gyűlölöm.

Legszívesebben kicserélném egy másikra

2019. okt. 7. 18:01
 16/32 anonim ***** válasza:

Sok itt a kedves ember, akik biztatjak a kerdezot es ez a normalis, helyes dolog. Mas kerdes, hogy aki nem olyan esztetikusan nez ki, annak a kedveskedes vajmi keveset er. En meg csak rondanak se mondhatom magam, egyszeruen nem vagyok eleg helyes a mai kor kovetelmenyeinek. Ez nem ok arra, hogy egyedul vagyok, de ok arra, hogy az onbizalmam nulla legyen.

Kedves kerdezo: remelem egyszer elfogadod magad, mert sokunknak, akikneknez nem sikerul, szornyu eletunk van.

2019. okt. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom... majd meglátjuk
2019. okt. 8. 15:28
 18/32 anonim ***** válasza:
2019. okt. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Na jó. Ettől azért szebb vagyok. De ő szét plasztikáztatta magát. Én meg természetesen vagyok ronda
2019. okt. 11. 18:48
 20/32 anonim ***** válasza:

Zámbó Jimmy kifejezetten ronda volt, mégis imádták!


https://www.youtube.com/watch?v=QV3CKxIM-js

2019. okt. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!