Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet élvezni az életet ha...

Lehet élvezni az életet ha ronda vagy?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostanában ez a kérdés jár a fejemben. 16 éves vagyok és fiú de nagyon de nagyon ronda. Egyszerűen tényleg katasztrófa. Nem is értem hogy hogy lehetnek barátaim??!! Persze amikor valami miatt rosszban vagyunk egymással akkor kimondják az igazat és a fejemhez vágják hogy de szép vagy meg ilyenek.


Nehezen tudom elfogadni hogy nekem olyan alapvető dolgok kimaradnak/kifognak maradni az életemből ami egy normális embernél normális. Ilyen például a szerelem. Nem lehetek senkibe sem szerelmes. És néha elkövetem ezt a hibát hogy valakibe tényleg szerelmes leszek. Sajnost most is. Olyan szenvedő érzés hogy te szereted őt de ő sosem fogja viszonozni.

Tehát ebből kifolyólag a szex is elmarad az életemből. És folytathatnám hogy sosem lesz senkim. Magányos leszek örökéletemre meg ilyenek....


Nagyon nehezenen tudom ezt most elfogadni de egyszer gondolom megszünik.

Mindig az jár az eszembe hogy mikor a havarjaimnak lesz barátnőjük, és meglesz mindenük, velem majd milesz? Lehet azt fogják hinni hogy buza vagyok.

És a szüleimnek mint mondjak hogy miért nincs barátnőm? Kínos lesz az a beszélgetés. Most mondjam nekik azt mert úgy nézek ki mint kalapsza r??


Nagyon szar ez így.

Tudom más ember örülne ha olyan élete lenne mint nekem (de ezt is abból a szempontból hogy nem éhezek, nem kell háborúban harcolnom, stb...)


Nemakarok öngyilkos lenni de reménykedem abban hogy elkapok valami gyógyíthatatlan betegséget. Példál a rákot és abban halok meg. Vagy ehhez hasonló.

(Elüt egy jármű stb...)


És hiába nem vágják nap mint nap a fejemhez hogy de ronda vagy de látom a szemükön amikor rámnnéznek hogy undorodnak tőlem vagy valamilyen ehhez hasonló.



2019. okt. 5. 22:05
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:
Szia biztos vagyok benne , hogy nem vagy csúnya ! Nincs csúnya ember ! Öltözködésre figyelj oda , a hajadra , legyél ápolt , fogaid rendben legyenek ,és legyél magabiztos , ne a földet nézd ! Barátkozz , jàrj el bulikba , beszélgess csajokkal ! Senki nem csúnya
2019. okt. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

...ne a földet nézd...


magyarul botolj el ha-ha

2019. okt. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Mutass egy képet légyszi!
2019. okt. 17. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Képet biztos hogy nem küldök.

Direkt se facebookon se semmilyen más oldalra nemrakok fel magamrol semmit

2019. okt. 17. 22:16
 25/32 anonim ***** válasza:
Megértelek kérdező, mert én sem nézek ki jól, bár már több lány is megmondta már, hogy ronda vagyok.... Komárom-Esztergom megyében élek egy kisvárosban a szüleimmel..... Már tőlem is kérdezgették otthon, hogy mikor lesz már végre barátnőm..... Szerintem soha nem lesz, mert MINDEN lány elutasít, soha senkinek sem vagyok az esete, pedig változtattam már a külsőmön, de hiába.... Sajnos nem valami szép az arcom, ezért nem vonzódik hozzám egy lány sem, pedig vágyok már egy barátnője, de a kinézetemnek köszönhetően soha nem lesz. Legjobb esetben is csak barátként könyveknek el........ Több társkereső oldalra regisztráltam, de egy lány sem Ir vissza, pedig normálisan írok rá mindenkire.... (Természetesen nem sablonos szöveggel..) Több éve vagyok fent ezen az oldalon és rengeteg hasonló kérdéshez hozzászóltam, annak reményében, hogy hát ha akad itt egy olyan lány, aki megismerni, hiszen annyi lány reklámozta már itt, hogy neki nem számít a külső, de ehhez képest még egyet sem találtam, illetve mikor rájuk írtam, akkor egy sem méltatott válaszra...... 23/F
2020. márc. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Hello utolsó kommentelő!


Én még csak 16 éves vagyok de tudom hogy milyen érzésben részesülsz. Nekem még annyi szerencsém van hogy a baráti körömbem még senki sincs barátnője, MÉG!

De őszintén én már lesza rom hogy nem lesz nekem soha. Kezdek megbarátkozni a gondolottal hogy örökre egyedül leszek.


Igazából nagy elvárásaim sem sincsenek mert életképtelennek érzem magam amiatt hogy nincs önbizalmam de tényleg semmi.

Meg amugy is tök mind1. Egy életünk van és elöbb utobb meghalunk. Jobb életü emberek is. És remélem hogy halál után nem lesz semmi. Pláne ne legyen reinkarnáció mert fa szomnak sincs kedve mégegyszer itt a Földön élni. Az élet egyenlő sz4rral.


Életcélem van kettő ha nem halnék meg hamar (már amilyen szerencsém van úgysem fogok...)

1. Lesz valahol valami sz4r munkahelyem, lesz egy kis lakásom,lesz egy TV-m hogy tudjam nézni a Real meccseket, lesz egy gépem hogy tudjak játszani, lesz egy kutyám, ha már egyedül fogok élni legalább ő legyen nekem. És kb. ennyi.


2. Egy csöves leszek pl. Budapesten.

Igazából nekem ezzel nincs semmi bajom.

Van étel osztás. Kukákban is biztos lesz vmi. És össze tudnék koldulni egy nap akár 2000ft-t is. Alvással lesz bajom, mert birom a hideget.



Szóval kb. ennyit akarok az életben elérni. Mert ugye ahogy írtam gazdag ember sem él örökké. Ugyan oda fog jutni ahova én is. Az meg hogy előtte milyen életet élt az meg nem számít.

2020. márc. 30. 05:45
 27/32 anonim válasza:

Éééé!

Hiába tartod magad szerencsétlennek, rondának, attól lehet normális életed.


Az önbizalmaddal van a baj.

Fejleszd magadat! Amit nem szeretsz magadban, használd motivációnak! Ronda vagy? Hát pattintsd ki magadat! Nem tudsz úszni? Keress fel egy személyi edzőt, aki megtanít!


Írd fel az ilyen problémáidat, találj rájuk megoldást!


(Az arc, amit rondának tartasz, az a szüleid arca. Jobb esetben ha megnézed apád gyerekkori képét, biztosan találsz hasonlóságokat. Akkor kérdezd meg magadtól; apám ronda volt? Vagy csak én látom magamat rondának?)

2020. júl. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Igazából nem érdekel már ez a kérdés.

Már azóta valamennyire megtanultam ezzel együtt élni.

De attól köszi! :)

2020. júl. 29. 23:57
 29/32 anonim ***** válasza:
46%

Neked a külsőddel van a legkisebb bajod!!


Ez az önsajnáló, önpusztító felfogás amit képviselsz a te legfőbb bajod. Rengeteg ronda ember vitte valamire, és remgeteg közülük nagyon nagyon magasra. Rengeteg ronda színész, énekes stb világszerte ismert elismert és jó életük van. Pedig ha valahol számít a kinézet az szórakoztatóipar. Sok átoperált vagy torzszülött ember talált magának párt, és van köztük olyan aki még ráadásul szép párt kapott.


Nem mutatsz képet, de tartod hogy igazad van, közben meg lehet hogy még abban sincs igazad.


Persze célt keresni és összeszedni magad munka lenne amit nem akarsz elvégezni. Kényelmesebb a jól ismert rosszban fetrengeni és várni a halált mert kiszámítható...


Asszem az ilyenekre mondjàk hogy szánalmas....

2020. júl. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
ok
2020. júl. 31. 23:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!