Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok kiállni magamért?

Miért nem tudok kiállni magamért?

Figyelt kérdés
2019. nov. 1. 22:53
1 2 3
 11/29 De La Cruse ***** válasza:
100%

Menj és csinálj valami küzdősportot.

Amit anyu vagy apu elrontott és nem sikerült elsajátítani azt egy jó edző vagy edzőtársak még beléd verhetik.

2019. nov. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Nem kisgyerek vagyok már és nem tudok konkrét példát, mert minden helyzet más és más, így nem tudom alkalmazni az előzőt egy újra.
2019. nov. 9. 16:58
 13/29 anonim ***** válasza:

Pl nem biztos hogy ki tudnék állni magamért ha a köztársasági elnök lecseszne hogy miért nem tanultam rendesen az egyetemen, de ki tudnék állni magamért ha pl a boltban át akarnak vágni. Ezek ugye valamilyen értelemben szintek. Van aki alap szinten sem képes megtenni a kiállást és van aki az úristennel is leáll vitatkozni és képtelen befogni a pofáját.


Sokféle helyzet van és nem tudom te milyen szinten állsz, hol kéne erősíteni.

2019. nov. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Mindenféle szinten állok, de szerintem túl erős a környezetem személyisége, bejáratott, rutinos pinájú emberek társasága, Így esélytelen egy visszaszólalkozás,mert mindegyiket jól meg kéne....
2019. nov. 9. 17:39
 15/29 kokohoho ***** válasza:
Lehet, hogy azért nem tudsz "ki" állni magadért, mert "fel" sem tudsz.
2019. nov. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Az is igaz hogy a harchoz fegyver kell. Ha szópárbaj akkor logika és tárgyi tudás. Mert ha ez nincs akkor már csak az slapvető jogaiddal tudsz jönni. De tényleg kellenének a példák.
2019. nov. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Akkor írj te egy példát!
2019. nov. 9. 23:44
 18/29 anonim ***** válasza:

Írj te egy konkrét példát!

Ha nem tudsz írni, nagyon nem tudunk segíteni. Itt meg nem fogunk págyolgatni, hogy “Jólvan, semmi gond, mindenki hülye, csak te nem vagy az.”

Mi segíteni fogunk.

Csak írj valamit. Legalább azt, hogy hány éves, mert számomra nem mindegy, hogy suliban vagy munkahelyen/máshol csinálják ezt.

2019. nov. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Munkahely.
2019. nov. 10. 12:21
 20/29 anonim ***** válasza:

Jó, most mondj egy konkrét heyzetet.

Én is átmentem ezen, tudom milyen megalázó felidézni, de hogy segíthessek, tudnom kell egy példát.

2019. nov. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!