Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem érdekli az embereket...

Miért nem érdekli az embereket az őket körülvevő világ, miért "menekül" MINDENKI a filmekhez, zenéhez, regényekhez, animékhez, sztárokhoz, stb?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy kicsit pontatlanul fogalmazom, de remélem, érthető.

Az emberek vagy ilyen "művészlelkek", hogy a zeneszámok szövege köti le őket, és azon gondolkoznak el, mélyebb értelmét keresve, és arról beszélnek. Utánanéznek az előadóknak, és róluk beszélnek.

Mások filmeket néznek, kéthetente-havonta mennek moziba, azon kívül tévéznek és/vagy torrenteznek. Minden fontosabb filmet ismernek és arról beszélnek. Utánanéznek a színészeknek és róluk beszélnek.

Vagy sókat és tehetségkutatókat néznek, és az ott elhangzott "poénokon" lovagolnak hónapokig. Miért kell ismerni az ezekben szereplő embereket?

Vannak, akik egész álló nap olvasnak, vagy sztorit írnak, és velük kb. csak erről lehet beszélni.

Mások buliznak, pasiznak/csajoznak, és csak ez érdekli őket..

Vagy a divat, kinézet...


Szerintem természetes, hogy ez van, de miért vagyok TELJESEN egyedül, akit ezek egyáltalán nem vagy csak alig érdekelnek? Miért nem érdekelnek senki a háziállatok, az időjárás, a lakberendezés? Miért nem érdekel senkit az emberei szervezet? A közlekedés, a számítógépek (utóbbi még a fiúkat se, a lányoknál pedig cikinek is számít)?

Miért csak a sztorik, a sztorik, a sztorik? (A filmek, regények, animék, mangák azok)


2010. júl. 31. 13:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Megvagy. :P Nekem miért nem irtál vissza?

Tudod ki vagyok. Valszeg a vidi miatt :) Nekem sem tetszett, csak meg akartam látni mit szólsz hozzá..

2010. júl. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Engem érdekel a lakberendezés, a háziállatok is, meg az időjárás is, csak még nem ismertél ki. Csak szóltam..
2010. júl. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Én például a filmekbe "menekülök". Kb az van amit leírtál nagyon sok filmet láttam már és ha kérdeznek róla, még úgy is tudok legalább 10 percen keresztül beszélni róla, hogy még nem is láttam. A legfontosabb filmeket már meg is néztem, és még azokat is amiket csak néha említenek meg a fórumokon/filmekben. Nem tudom hogy miért van ez, de nekem ez így jó, mert addig is nem kell foglalkoznom a külvilággal.


15/L

2010. aug. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
58%

utolsó vagyok!

A filmek melett még az állatokat is nagyon szeretem.. bármikor képes vagyok megvédeni észérvekkel azokat akikről rossz kép van az emberek szemében.

2010. aug. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:00


Írtam! A fr**** menjen a freemail-ba!! xD

2010. aug. 1. 16:12
 16/21 A kérdező kommentje:

E-mail, ha valaki hasonló érdeklődésű, mint én, kb. 14-25 között, és írni akar: [b]szeretszvagynem@gmail.com[/b]


Tehát változott!

2010. aug. 1. 17:10
 17/21 A kérdező kommentje:
Na nem félkövérítette be
2010. aug. 1. 17:11
 18/21 anonim ***** válasza:
Nekem mindenem a zene es mijert ne csinajam azt amit szeretek??
2010. aug. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Most már CSAK AZÉRT EMELTEM KI a kérdésemet, hogy írjanak azok, akik hasonlóan gondolkoznak, mint én.

Lehetőleg 15-25 éves fiúk és lányok (tőlem lehet lány is, nem párkapcsolatot akarok xD) írjatok! :)


szeretszvagynem@gmail.com


Azok, akik hasonlóan gondolkoznak, mint én! :P

2010. aug. 12. 16:04
 20/21 anonim ***** válasza:
Már bocs, de nagyon unalmas lehet, egy szobában ülni és arról beszélgetni, hogy milyen szépen süt ma a nap és 23 Celsius fok van, meg, hogy ma a konyhaasztalt 2,5cm-el odébb toltad és közben megsimogattad a kutyádat.
2010. aug. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!