Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem érdekli az embereket...

Miért nem érdekli az embereket az őket körülvevő világ, miért "menekül" MINDENKI a filmekhez, zenéhez, regényekhez, animékhez, sztárokhoz, stb?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy kicsit pontatlanul fogalmazom, de remélem, érthető.

Az emberek vagy ilyen "művészlelkek", hogy a zeneszámok szövege köti le őket, és azon gondolkoznak el, mélyebb értelmét keresve, és arról beszélnek. Utánanéznek az előadóknak, és róluk beszélnek.

Mások filmeket néznek, kéthetente-havonta mennek moziba, azon kívül tévéznek és/vagy torrenteznek. Minden fontosabb filmet ismernek és arról beszélnek. Utánanéznek a színészeknek és róluk beszélnek.

Vagy sókat és tehetségkutatókat néznek, és az ott elhangzott "poénokon" lovagolnak hónapokig. Miért kell ismerni az ezekben szereplő embereket?

Vannak, akik egész álló nap olvasnak, vagy sztorit írnak, és velük kb. csak erről lehet beszélni.

Mások buliznak, pasiznak/csajoznak, és csak ez érdekli őket..

Vagy a divat, kinézet...


Szerintem természetes, hogy ez van, de miért vagyok TELJESEN egyedül, akit ezek egyáltalán nem vagy csak alig érdekelnek? Miért nem érdekelnek senki a háziállatok, az időjárás, a lakberendezés? Miért nem érdekel senkit az emberei szervezet? A közlekedés, a számítógépek (utóbbi még a fiúkat se, a lányoknál pedig cikinek is számít)?

Miért csak a sztorik, a sztorik, a sztorik? (A filmek, regények, animék, mangák azok)


2010. júl. 31. 13:02
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Azzal egyáltalán nem értek egyet hogy a mai fiatalokat érdeklik a filmek. Szinte csak moziban néznek filmet haverok közt és valami szar vigjátékot. Meglepően kevesen néznek normális filmeket én a saját tapasztalataim alapján at mondanám hogy minden 30adik gyereket érdeklik igazán a filmek.
2013. aug. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!