Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiúk! Nektek baj az ha egy...

Fiúk! Nektek baj az ha egy lány viszzahúzódó, csendes, jól tanul, nincs benne a roszz dolgokban, kicsit husis (nem kövér, , csak van popsi), kicsit szégyenlős, de kedves?

Figyelt kérdés
,,félénk,tudjátok engem általában kirekesztettek tehát ezért vagyok viszzahúzodo,(arról nem is beszélve ,hogy becsaptak.) tehát mit szóltok az ilyenhez?
2011. jan. 11. 20:02
1 2
 11/13 Utasinformátor válasza:

Én pont az ilyen lányokat kedvelem és ilyen barátnőt keresek, mert ők nem a diszkós-tiniribanc kategória, akikből Dunát lehetne rekeszteni. A külsőn pedig odafigyeléssel és akarattal lehet változtatni.


26/F

2011. jan. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem fogtok velem egyetérteni, de az én véleményem az, hogy nem csak az a két véglet létezik, hogy "csendes, visszahúzodó, egész nap kussoló jókislányok" és "bulizós, piálós, közönséges tinir*bancok". Én pl. jó tanuló vagyok és vannak gátlásaim annak ellenére, hogy benne szoktam lenni a kisebb "rosszaságokban", beszédes és hülyéskedő típus vagyok, és bizony-bizony, szoktam káromkodni is időnként. Viszont nem vagyok pasizós, mindenkivel orrba-szájba b*szó, minden héten bulizni járó hülye p*csa sem. Ergo szerintem nem kéne azt mondani, hogy aki nem olyan, mint a kérdező, az egy k*rva. Van egy ún. "harmadik (sőt, negyedik is) kategória" is.

És bocs az OFFért.

2011. febr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Tudom hogy régi kérdés, de ennyi alapján szimpatikus lenne egy ilyen lány. Ha még az arca is megfog, akkor kész főnyeremény.
2013. aug. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!