Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kóros önbizalomhiány és...

Kóros önbizalomhiány és féltékenység ellen mit tehetek?

Figyelt kérdés

Lassan 20 éves lány vagyok, és a fent leírt két dologgal küszködöm :/

Nem vagyok csúnya, de valahogy saját magamnál minden lányt szebbnek látok, és ha pl. megtetszik egy srác, nem merek közeledni, mert félek, hogy még ha össze is jönnénk, neki előbb-utóbb megtetszene valamelyik gyönyörű barátnőm, és lelépne. Néha ettől már komolyan pokoli kínokat állok ki... így sose lesz normális párkapcsolatom :(


Közrejátszat az, hogy az egyik volt barátom sokat flörtölt egy barátnőmmel, meg egy azelőtti volt barátom is dicsérgette az egyik bnőmet, végül el is hagyott (nem miatta, de közvetlenül utána)??


Most pedig nagyon megtetszett egy fiú, akivel volt egy rövid kalandom, de azóta valahogy egész jókat beszélgetünk, szokott is hívni hogy menjek vele meg a barátaival bulikba. De félek, hogy rám csak haverként tekintene, és ha megismerné valamelyik barátnőmet, rögtön lelépne :((


Van ebből kiút? Ez megmérgezi a hétköznapjaimat.


2011. ápr. 5. 11:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Majdnem mindannyiótoknak a volt pasija miatt van önbizalomhiánya.Csajok...ne már...

Szépek vagyunk,okosak vagyunk....a pasik meg le vannak tojva.

Kit érdekel milyen magasak az elvárásai...pfff.Mind szánalmas.


Kedves kérdező!Az önbizalomhiány ellen azt tudod tenni,hogy kíváncsiságból felregelsz egy társkeresőre,felteszed a legjobb képedet...és várod a hatást.Tipp: [link] meglátod,mi lesz a reakció.

A féltékenység ellen,meg azt tudod tenni,hogy vársz amíg azt nem érzed,hogy minden pasi téged akar,és akkor már lesz annyi önbizalmad,hogy meg sem fordul a fejedben,hogy téged megcsalnának.


Remélem segíthettem. :)))

2011. ápr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!