Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Álmodtátok már meg a halálotok...

Álmodtátok már meg a halálotokat? Mikor, hogyan és hány évesen halltok meg?

Figyelt kérdés

Anyum látta a saját koporsóját álmában, de még fiatal volt és férjezett. A lánykori nevét látta a síron és egy évszámot. "Élt 37 évet." Apumtól elvállt és 36. évesen mellrákja lett. A lánykori nevét használta, pedig akkor már megint férjhezment. Túl vagyunk a rákon, szerencsére legyőzte.

Lehet, hogy tényleg megálmodta a halálát, csak valahogy elkerülte?


2009. márc. 3. 10:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Sya! Én egyszer álmodtam meg a saját halálomat, 16 évesen...

Azt álmodtam, hogy valaki egy bárdal leakar fejezni, de az első csapástól nem haltam meg...Tisztára éreztem, hogy meleg vér folyik végig rajtam. Aztán a második csapás elött egyfolytában ezt hajtogattam:"Mondjátok meg neki, hogy szeretem."...A második csapásra nem emlékszem és arra se hogy kinek szólt az a mondat...

Kicsit morbid...

2010. aug. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!