Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért tart mindenki könnyűvérű...

Miért tart mindenki könnyűvérűnek? Miért nem tudják egy kicsit az én szemszögemből is nézni, megítélni a helyzetet? Nekem sem könnyű.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy - mindenféle szépítés nélkül - miattam vált el egy házaspár, vagyis inkább fogalmazzunk úgy, hogy nagy szerepet játszottam abban, hogy a kapcsolatuk idáig jusson..

Az új munkahelyemen a kollégámmal már az első pillanattól vonzódtunk egymáshoz és ő (annak ellenére, hogy otthon várta a felesége és a lánya) randira hívott én meg (annak ellenére, hogy mindezt tudtam) elmentem a találkára. Jól éreztük magunkat, ezért egyik találkozó követte a másikat, még végül az ágyban kötöttünk ki.

Az első együtt töltött éjszaka után azt mondta, úgy döntött elválik, mivel rájött, engem szeret.

Azóta hivatalosan is elválasztották őket, összeköltöztünk és ennél boldogabbak már nem is lehetnénk.

Üröm az örömben, hogy az emberek összesúgnak a hátunk mögött, engem nemes egyszerűséggel lek.urváznak, őt pedig szintén nem túl kedves jelzőkkel illetik.


Nem értem miért kell ennyire ellenségesnek lenni velünk szembe, mintha a történelemben most fordult volna elő, hogy egy házasságban élő illető rájött, hogy mégsem az aktuális feleségével szeretné leélni az életét. Mindenki engem ítél el, még a másik nőt istenítik és sajnálkoznak ezerrel. Egyszer igazán meg lehetne közelíteni a témát a harmadik szemszögéből is, nem csak egyből ráragasztani a r.ibanc bélyeget!


2011. máj. 11. 20:05
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
47%

20:18 vagyok. igen...az az egyetlen pozitívum ebben az egész történetben, hogy legalább volt benne annyi, hogy elvált.


nem volt helyes, ettől függetlenül... az iő majd eldönti, hogy bejön-e a dolog vagy nem.

2011. máj. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
63%
Engem megcsaltak igen szar érzés,de még szarabb lett volna ha velem maradt volna,és közben csalt volna tovább és másra gondolt volna mellőlem,szakítottunk,aki menni akar menni fog,ha valaki kiakar menni egy szar kapcsolatból,az elmegy a sarki hentes hugával is.A mi kapcsolatunk már a pocsolyával volt egy szintű mikor belépett a harmadik,de én még örültem is mert igy volt már jó indokom szakítani,amit már fontolagattam magamban akkor egy ideje,mert én se voltam boldog,és a vibrátort is untam már,és igy legalább megismerkedtem a mostani párommal.Nem minden fekete és fehér.
2011. máj. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
66%
Nem ez az első és nem is az utolsó ilyen eset a világtörténelemben.
2011. máj. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
50%
Azért,mert az vagy mondjuk ezt inkább az egyedülálló,havonta cserélem a pasim tinikre mondják.A te fajtád megnevezését inkább nem írom le...Erkölcstelen riba** vagy és kész,nincs mit szépíteni rajta a pasi meg egy se**fej.Párkapcsolatban levő emberrel nem kezd ki senki,akiben egy szemerkényi jóérzés,becsület van.Te megtetted,minősítetted magad.Ha először elvált volna nem lenne semmi gond a dologgal,de ugye nem így történt.Nem kell magad rosszul érezni az összesúgások miatt sem,elvégre úgy történt,ahogy mondják(Tudod,ha kék az ég,akkor kék nincs mit csavarni a dolgon).Azt azért remélem,hogy hasonlóan fogsz járni te is.
2011. máj. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim válasza:
40%
sokat fogsz még szenvedni az életben. önző vagy és buta
2011. máj. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
Nem te voltál a könnyűvérű, hanem a pasi. Te független voltál, és nincs megtiltva az ismerkedés. Nála más a helyzet, de sztem nincs nagy tragédia, majd hozzászoknak az emberek.
2011. máj. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
57%

ha 1 kapcsolatba be tud furakodni 1 3. személy, az a kapcsolat rég nem tökéletes.

a páromat elszerette 1 kiscsaj, m a párom már nem szeretett úgy, mint régen. Összeköltöztek, élték az életüket. egyszer az exem írt nekem, h találkozzunk. A vége az lett, h én lettem a szeretője a volt páromnak.

Érdekes módon mindenki engem k.rvázott le, h mit képzelek, h belerondítok az ő tökéletes kapcsolatukba. Holott az a kiscsaj már akkor is hajtott az exemre, mikor még együtt voltunk.

A végén én hagytam el az exem, aki rögtön vissza is ment a másik nőhöz. Most egy hónapja találkoztunk véletlenül, és az ágyamban kötött ki, de már nem érdekel. Soha többet nem jönnék vele össze újra, m nem tudja mit akar, gerinctelen, ha velem lenne, engem csalna össze-vissza ( m most a másikkal teszi u.ezt).

sztem akik megköveznek ezért, és ler.bancoznak, nem voltak még hasonló helyzetben. A 3., csábító fél mindig mellékszereplő - csak 1 új lehetőség, amivel nem élne a pár adott tagja, ha minden tökéletes lenne kettejük közt.

2011. máj. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
37%
A félre kúró feleségek meg szentek ugye,képmutatók vagytok sajnos.Itt is simán a megcsalást javasolják egyesek,meg a hármas szexet,stb ,aztán ler*bancoztok másokat.Gratulálok.
2011. máj. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
69%

A másik dolog, meg: már elnézést mindenkitől, de nekem a saját boldogságom fontosabb, mint egy ismeretlen nőé. Ez most így lehet, hogy durva, de egy kicsit nézzetek magatokba. Ha ott állna előttetek a nagy ő és azt mondaná, a tiétek lesz, de előtte még el kell válnia, akkor heves tiltakozásba kezdenétek, hogy "jaj ne, akkor inkább hagyjuk az egészet, menj vissza a rosszul működő házasságodba én meg elszenvedek magamban." Ugye, hogy nem így lenne? Hát persze, hogy nem. :)


A komment megírásának időpontja: ma 20:20


Erre van (lett volna) egy qrva egyszerü megoldás: NEM KELL HÁZASEMBERREL RANDEVÚZGATNI. Úgy tetszik, minden tyúkeszú kisribi ezzel mentegetözik "de hát beleszerettem" Ba+ hogy szerettél bele, jött szembe a folyosón és bumm, szerelmes lettél? Nem kisanyám, te hideg fejjel elkezdtél randizgatni egy családapával. Elhiszem én, hogy egyszercsak menetközben szerelmes is lettél, de az elsö jónéhány randin még csak a nemiszerved viszketett, amit igazán elintézhettél volna bármelyik független munkatársaddal is. Na, hát ezért riibancoznak le téged, így már sikerült felfogni, vagy még mindig téged kellene sajnálni az emberek "gonoszsága" miatt??

2011. máj. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
61%
Ugyan nem házasságban, de engem cseréltek már le kétszer is, és egyszer sem hibáztattam az "utódomat", azért történt így, mert nem is voltunk boldogok már együtt. A papír sem zöld kártya a boldogsághoz, és nem is rablánc. Mindenkinek egy élete van, és a magáé a legfontosabb. Minden ember magának szeretné a boldogságot, nem másnak, ez van.
2011. máj. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!