Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért tart mindenki könnyűvérű...

Miért tart mindenki könnyűvérűnek? Miért nem tudják egy kicsit az én szemszögemből is nézni, megítélni a helyzetet? Nekem sem könnyű.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy - mindenféle szépítés nélkül - miattam vált el egy házaspár, vagyis inkább fogalmazzunk úgy, hogy nagy szerepet játszottam abban, hogy a kapcsolatuk idáig jusson..

Az új munkahelyemen a kollégámmal már az első pillanattól vonzódtunk egymáshoz és ő (annak ellenére, hogy otthon várta a felesége és a lánya) randira hívott én meg (annak ellenére, hogy mindezt tudtam) elmentem a találkára. Jól éreztük magunkat, ezért egyik találkozó követte a másikat, még végül az ágyban kötöttünk ki.

Az első együtt töltött éjszaka után azt mondta, úgy döntött elválik, mivel rájött, engem szeret.

Azóta hivatalosan is elválasztották őket, összeköltöztünk és ennél boldogabbak már nem is lehetnénk.

Üröm az örömben, hogy az emberek összesúgnak a hátunk mögött, engem nemes egyszerűséggel lek.urváznak, őt pedig szintén nem túl kedves jelzőkkel illetik.


Nem értem miért kell ennyire ellenségesnek lenni velünk szembe, mintha a történelemben most fordult volna elő, hogy egy házasságban élő illető rájött, hogy mégsem az aktuális feleségével szeretné leélni az életét. Mindenki engem ítél el, még a másik nőt istenítik és sajnálkoznak ezerrel. Egyszer igazán meg lehetne közelíteni a témát a harmadik szemszögéből is, nem csak egyből ráragasztani a r.ibanc bélyeget!


2011. máj. 11. 20:05
1 2 3 4 5
 31/50 anonim válasza:
mert az is vagy.nem is nézzem meg a többi hozzászólást,remélem a kedves "nagy szerelmed" megért romba dönteni egy párkapcsolatot ill. házzaságot,akárhogy is forgatod a dolgokat,hibás vagy hisz tudod,hogy neki van felesége ennek ellenére mégis kavartál vele.szóval nem kell itt előadni a becsületes nőt.ugyan már,szerinted valaki meg fog itt sajnálni??hagyad már magad.......pffffffff........
2011. máj. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
48%

Romba dönteni egy párkapcsolatot.Vicces.

Sajnos a romokat nem lehet már döntögetni,és mostani párkapcsolatok nagy része olyan pocsék,hogy oda egy hadseregnyi harmadik is beférne...

2011. máj. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
64%
Tisztességtelen voltál, hogy házas emberrel kezdtél randizni. Vállald be, ismerd el, nyeld le. Aztán élj boldogan a pároddal, míg be nem furakszik a kapcsolatotokba egy 3. Mert ugye te sem gondolod komolyan, hogy aki ilyen könnyen elválik hipp-hopp, majd sokáig veled marad. Egyébként is, megismert, megd*gott párszor, elvált, most veled van. Azelőtt nem akart elválni, lehet nem is gondolt rá, ergó te vagy az ok, az okozat pedig, hogy tönkretettél egy családot. Most húzd ki magad, és viseld el a dobálózást.
2011. máj. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:

Nem sajnáltatni akarom magam, csak nem értem miért van ennyi álszent ember a világon.. Szidni, azt nagyon tudtok, de le merem fogadni, ha hasonló cipőben lennétek, 90%otok ugyanígy döntene, mint én - ha nem több.

A másik meg, nem volt az a kapcsolat a házasságok gyöngye, nem nagyon kellett magam megerőltetni, mint írtam, tudnék mesélni, de ez most mind1..

2011. máj. 11. 20:47
 35/50 anonim ***** válasza:
63%
Ne magadból indulj ki, ostobenkó...
2011. máj. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
100%

én nem szeretnék ítélkezni de ha valaki házasságban él az tanulja meg azt h elfogadta azt az életet.elvégre az egész élet arról szól mekkora áldozatot hozol a családodért.

a te részedről pedig csak annyit h akkor érzed majd ennek a legnehezebb súlyát ha majd téged is elhagy az illető főleg ha még családod is lesz tőle.(de ne nekem legyen igazam)

tudom h nehéz a kíváncsiságot elfojtani de gondold végig mit tettetek.és ezalatt egy ártatlan gyerek szenved majd a legjobban még tik rózsaszín világ éldegéltek.

2011. máj. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
De ha van ez a húdenagy szerelem, miért kellett egyből neki széttenni a lábadat? Nem tudtál volna várni, amíg elválik?
2011. máj. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
100%
Megfordítanám a kérdésedet: Te miért nem tudtad egy kicsit a feleség és a kisgyerek szemszögébôl is nézni, megítélni a helyzetet? Azt írod, neked sem könnyû, hát akkor képzeld csak el, nekik milyen nehéz lehet...
2011. máj. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:

Te miért nem tudtad egy kicsit a feleség és a kisgyerek szemszögébôl is nézni, megítélni a helyzetet?

Az emeberek nem szokták az ismeretlenek helyzetét nézni,még a barátaiékét,rokonaikét se,mert őnzőek.

2011. máj. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
Nem szabad ennyire lerohanni a kérdezőt. Ha tönkre ment az a házasság, ott a feleségnek is része volt benne. Egy kiegyensúlyozott házasságból, még senkit nem lehetett elcsábítani. No meg még van egy gyerek is! Ha valami nem működik, tovább kell lépni. Sokkal jobb egy gyereknek is.
2011. máj. 12. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!