Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan/mivel küzdhetném le a...

Hogyan/mivel küzdhetném le a sötétségtől és a csendtől való félelmem?

Figyelt kérdés
Lehet rossz kategória,de nem találtam jobbat. :)
2011. aug. 10. 04:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nem hiszek sem a szörnyekben sem a szellemekben semmiben.

És mégis mikor az éjszaka közepén ki kell mennem a mosdóba mindig azt hiszem kint vár a gyilkos betörő a szellem a szörny.Mindig úgy megyek ki hogy felkapcsolom a szobám villanyát a nappalit a folyosót a konyhait a mosdóét.Ez beteges.

A csend is emgőrjít minden kis nyikorgás még az óra tiktakkolása is a frászt hozza rám.

2011. aug. 11. 22:42
 12/12 anonim ***** válasza:

én is félek a sötétben... általában felkapcsolom az összes lámpát, míg el nem érem a célom ..de, engem igazából nem zavar a félelmem. mármint örülnék, ha bátrabb lennék, de így is úgy is eljutok bárhova. félek. de ott vagyok.

este felkelek. szomjas vagyok? "nee megint el kell mennem a sötétben a konyháig:S" ...parázok..de elmegyek inni. és ennyi..újra és újra. már nem is annyira foglalkoztat..

2011. aug. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!