Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért ne legyek öngyilkos?

Miért ne legyek öngyilkos?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok pályakezdő, nem találok munkát,nem tudok elmenni tanfolyamra.Semmim nincs és most életem párja is ellenem fordult még az is lehet,hogy utcára kerülök.Ezért hát mondjon nekem valaki csak egyetlen okot is arra,hogy miért ne legyek öngyilkos.
2011. szept. 23. 13:30
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
van különbség a semmi és a szenvedés közt
2011. szept. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Eloszor is meg fiatal vagy a halalhoz. Meg egy csomo nehezseg lesz eletedben, ahogy mindenki masnak is. A problemak azert vannak, hogy megoldjuk oket. En 28 eves vagyok, 2 szep gyerekem van, meg egy ferjem, aki nem kap 1,5 eve fizetest a volt mhelyetol, igy havi 52000-bol elunk 4-en. Egy alberletbol kiraktak, mert nem tudtuk fizetni, mindenunket kidobtak, szo szerint az utcara kerultunk ket kicsi gyerekkel. Ket napot csoveztunk. Ma mar legalabb van hol lakni, de ez is csak ideiglenes. Sot, a gyerekek elott megjartuk a bortont is a ferjemmel, de nem komoly dolog miatt. Szoval igy elunk naprol napra. Hidd el, mindenbol van kiut, ha akarod. En mar csak tudom...
2011. szept. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Mert akkor mehetsz a pokolba.
2017. dec. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!