Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom mit tegyek! Életem...

Nem tudom mit tegyek! Életem romokban! Öngyilkos látom a legjobb megoldásnak vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többet gondolok az öngyilkosságra. Mert lassan 1 éve munkanélküli vagyok! Az életem romokban hever. Már mindenhogyan kerestem állást (neten, újságokban, cégekhez elmentem személyesen)de legtöbb helyről elküldenek mert nincs tapasztalatom!

Mindenkitől csak azt hallom hogy dolgozni kéne de hogyan dolgozzak amikor nem vesznek fel sehová mert nincs tapasztalatom vagy nincs protekcióm a cégnél!

Bármilyen vélemény vagy javaslat érdekel!


2011. nov. 10. 17:38
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Groupama és ING-nél
2011. nov. 10. 20:33
 22/36 anonim ***** válasza:
Melyik megyében laksz?
2011. nov. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Heves megye
2011. nov. 10. 20:46
 24/36 anonim ***** válasza:

ááá vas megyébe tudtam volna segíteni :(

nincs több ötletem :(

2011. nov. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim válasza:
Szia! Én főiskolára jártam..volt egy olyan tanárom, aki folyamatosan szivatott, de mar lelkileg annyira belebetegedtem, hogy több károm volt ebből az iskolából, mint hasznom, a legutolsó vizsgán megbuktatott..kiestem főiskoláról..most itthon ülök, nincs munkám, pedig én is rettenetesen igyekszem...igaz még csak 3 hónapja..figyelj, fel a fejjel!!! el se tudod képzelni mennyien vannak ebbe a helyzetbe...én már sokkal pozitivabban látom ezt az egészet...bár engem is nagyon zavar, hogy nincs egyenlőre munkám..de ahányszor elküldenek valahonnan csak megvonom a vállám, és várom, hogy milyen utat szánt nekem a sors..és én úgy vélem, hogy utólag ha találok egy szimpatikus tiszta helyzet még hálás leszek a sorsnak, hogy elküldtek pár szar helyről, ahol ugattak volna rám egész nap!
2011. nov. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
ez a mai világ, ha nincs tapasztalatod nem kellesz senkinek, de, ha nem kellesz senkinek, talán sehogy sem lesz tapasztalatod:// Szerintem kérdezd meg néhány ismerősödet nem-e keresnek valahova munkaerőt.
2011. nov. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

elvileg nem érdemes meghalni, gyakorlatilag meg egy optimistát se láttam még, akinek kemény élete lett volna.


a javaslatom az, ha véletlenül sikerülne pénzhez jutnod, tegyél félre arra hogy kiutazz. angliában például nyelvtudás nélkül takarítással 380Et lehet keresni, itthon ezt egy orvos is megirigyelné.


# 1/26

gratulálok, sikerült az összes idióta közhelyet egy csokorba gyűjtened


valószínűleg annak is oka van, hogy az élet néhány csecsemőt torzszülöttséggtel akar tanítani valamire, amit mi földi halandók nem értünk...


# 2/26

egyetértek, és egyre több lesz az ilyen ember, remélem majd egy napon a fehérbőrű embernek is legális lesz a megélhetési bűnözés.


nevetséges, de szerintem senkibe nem tudnak hazaszeretetet nevelni, ha éhezik és munkanélküli. ha valahogy be is hajtatja a kedves állampárt a magyaradót (tehát a pénzt azért hogy magyarnak születtél és állami egyetemen tanultál), akkor is jobban fogsz járni. ha nincs egyetemi végzettséged, ezt sem kell megfizetni, ha van, akkor kb 1 év alatt visszafizeted, és röhögve megélsz.


# 3/26

én gondoltam már olyanra, hogy stoppal elmenni bécsig, aztán koldulni vagy valami önkormányzati menedéket kérni, de nem tudom ez az elképzelés mennyire kivitelezhető, bár lehet ott koldulással is jobban járnék, mint itthon.


# 4/26

"csak azért" mert neked a 2 szép szemedért adnak ételt a boltban és áramot a lakásodba, nem biztos hogy másokkal is úgy teszik...


# 11/26

garzont bérelni? :D egy minimálbérből alig telik a rezsire, kajára, utazásra, nemhogy bérleti díj is mellé. de adja az ég hogy úgy legyen.


# 25/26

nagyon szép filozófiai teológiai bokrokat fűzni a nyomorból, de egy olyan ember akit nem tartanak el, nem teheti meg hogy megvonja a vállát, mert holnap éhen hal.


# 26/26

ezt én se értem, milyen idióta munkáltatók vannak, ráadásul vannak akik kifejezetten 35-40 éves mérnök hölgyet keresnek 10 év tapasztalattal, egy pályakezdőnek meg hogy lenne 3 év tapasztalata? ezek el vannak varázsolva, kéne valami munkanélküli szakszervezet, aki védi a jogait a munkavállalónak, mert így hamar bűnözésbe kezdenek majd az emberek.

lehet hogy páran felakasztják magukat meg külföldre mennek,de biztos vagyok benne, hogy nem mindenki fogadja majd ilyen jószívvel a helyzetet.


még vagy 10 év és ez az ország eltűnik a föld színéről, valami rablóhorda balkánterritóriuma lesz, szabad préda a tőkés nyugatiaknak.


szánalmas, amit ezek a politikusok művelnek ezzel az országgal, de a legszomorúbb, hogy maguk se tudják, mit akarnak, naponta találnak ki új törvényeket, addig meg az egyszerű emberek éhenhalnak...

2011. nov. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok,csak már 2 éve nem találok normális munkát. Persze ilyen havi 40 ezreseket találtam...De ott meg szemetek voltak. Fel a fejjel.Én is most azon vagyok,hogy mielőbb ki tudjak menni,de Angliába nem szeretnék,de Ausztriába igen.nem tudok németül.Úgyhogy nekem is tele van a hócipőm. 31 n
2011. nov. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Én meg azt mondom,hogy nem csak a politikusok a hibásak,hanem az emberek is!Tudod hány rendes,normális munkaadóm volt? 1! Aki bejelentett,nem minimálbérre.Ezenkívül még 1 volt aki bejelentett.Egy pár helyről kirúgtak ezért,mert kértem a szerződést.Szerinted? 31 N
2011. nov. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Kirúgják a kismamákat,megkérdezik,hogy mikor akarok gyereket? Hát mi a f közük hozzá?! Tényleg nagyon sz@r a magyar emberek mentalitása! Mondom ezt úgy,hogy én is az vagyok. Tisztelet a kivételnek!
2011. nov. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!