Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom mit tegyek! Életem...

Nem tudom mit tegyek! Életem romokban! Öngyilkos látom a legjobb megoldásnak vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többet gondolok az öngyilkosságra. Mert lassan 1 éve munkanélküli vagyok! Az életem romokban hever. Már mindenhogyan kerestem állást (neten, újságokban, cégekhez elmentem személyesen)de legtöbb helyről elküldenek mert nincs tapasztalatom!

Mindenkitől csak azt hallom hogy dolgozni kéne de hogyan dolgozzak amikor nem vesznek fel sehová mert nincs tapasztalatom vagy nincs protekcióm a cégnél!

Bármilyen vélemény vagy javaslat érdekel!


2011. nov. 10. 17:38
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

Megpróbálok pozitívabb lenni, de nagyon el vagyok keseredve!

Minden lehetséges módon keresek állást.

Mennék külföldre ha lenne pénzem (ha lesz pénzem mindenképp megpróbálom!).

2011. nov. 12. 23:50
 32/36 anonim ***** válasza:

Szia, nekem van egy topicom errol:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__szokasok-..


és meggyozodesem, hogy azert vagy ki, mert presben vagy: mindent megteszel, kudarcok ernek, nem jarzs eredmennyel, es meg ezert nemhogy tamogatast, egyutterzest nem kapsz a masik oldalon, hanem még rugdosnak, bantalmaznak azert, ami mar amugy is faj Neked. Ez a szemetseg netovabbja, aki foldon fekszik, meg bele is rugnak.

2011. nov. 24. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

"Ha van vállalkozó ismerősöd, akkor oda be tudsz jelentkezni napi két órába, ha nincs,akkor valamelyik ismerősöd aki 8 órában dolgozik ki tudja váltani a vállalkozóit, így neki nem kerül semmibe,és be tud jelenteni két órába. "


Ez a dolog hogy megy pontosabban?

2011. nov. 24. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Havi 65 ezerért dolgozni se jobb, amiből megvan a helyed, a kajád ,meg utazhatsz a munkába. Én is 8 hónapig voltam munkanélküli. Sz...ezaz egész. Nincs választás. Már ahhoz is kölcsön kellett kérnem,hogy munkába állhassak. Aztán meg a fél fizum erre ment. Én meg ezért nem akarok élni, vagy nincs munkám, vagy szarért-húgyért m kihasználnak. 26 évesen otthon kell rohadnom a szüleimnél.

Bocsi, de én se nagyon tudok biztatót mondani. Alkalmi munka, ismerősök megkérdezése. Önkéntesség, kuytasétáltatás.

2013. júl. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
Hogy állsz az élettel? Pár évig én is ebben a cipőben voltam, elhatároztam hogy feltörök. Két évig nem voltam sehol bulizni, csak dolgoztam meg idegen nyelvet, szakmát tanultam. Teljesen megváltoztam és erre büszke vagyok, határozott lettem. Tudom vállalni véleményem bármilyen felsőbb vezetővel szemben, mert értek hozzá amit csinálok. Sok sikert!
2015. febr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 soma9111 válasza:
Miujság azóta veled? 😮
2021. szept. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!