Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Létezik fájdalommentes halál?

SEXKÉRDÉS kérdése:

Létezik fájdalommentes halál?

Figyelt kérdés
Olyan halálra gondolok, ahol nem szenved az ember, és nem kell leugrani 500m magasból, és nem kínlódik az ember...
2011. dec. 17. 19:01
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim válasza:

Sziasztok!


En is ide jutottam, hogy komolyan vagyom arra, hogy ne szenvedjek tovább!

Nem vagyok mar fiatal, megcsalt a felesegem, nem erzem magamban az erőt tovabb lépni, sőt nem is akarok.


Vajon mi segithetne ki ebből.

A gyogyszerek biztos nem, frontint szedek 5 mg naponta már :( de.csak koki vagyok.

Egy 100 mgos adagon gondolkodom...

2012. dec. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim válasza:
én már több félével probálkoztam,szeretnék meghalni semmi dráma csak elég volt ennyi az életböl.sajnos nem olyan könnyü meghalni mint ahogy hittem..több száz gyogyszer beszedése után ...alszol 1-2 napot és felébredsz.az ütö erem is felvágtam pár orát folyt a vér aztán elált.a cirkomat is kikötöttewm a kéményböl hátha a szénmonoxid megöl..hát semmi.ez az egész kezd egy rossz vicc lenni.ezt azért irtam le aki az öngyilkosságot fontolgatja nagyon nehéz rávenni magad hogy megtedd és lehet hogy nem is sikerül...már tényleg nem tudom mit tehetnék még..ez a leugrásos féle halált én se választanám..
2013. jan. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
aki valogat, az nem is akar igazan meghalni.
2013. jan. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 necro válasza:
ó atyám én is szörnyen érzem magam de nekem egy őszinte szeretettel teli ölelés mindent megoldana de még ennyit se kapok meg pedig szerintem nem nagy kérés és nem a szüleimtöl várom ezt hanem vagy szerelmemtől(eddig csak viszonzatlan volt nem is kevés) vagy egy olyan baráttól aki nem szégyelne ilyet tenni és máris jobban lennék de senkítől nem kapom meg pedig cseppet sem lehet nagy kérés
2013. márc. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:

a megértés sokat segíthet. vannak nekem is hasonló érzéseim. haverok akadnak bőven, de igazi barát. aki komolyan vesz sajnos nincs... elég nehéz eset vagyok, nem tudok magamon uralkodni, tudom, hogy mit kéne csinálni, értém, hogy miért, de hülye vagyok és minden mással foglalkozom, az osztálytársaim meg viccnek veszik az egészet, miközben én attól rettegek, hogy kicsapnak (kétféle okkal:1. 8 igazolatlan óra elalvások miatt, 2. elég rosszak a jegyeim, és ez egy jobbféle iskola, nem nagyon várják meg, hogy megbukjak...). amúgy sokkal több igazolatlanom lenne, csak elég sokat nem írtak be...

ebben a hangulatban egyre feszültebb és dekoncentráltabb vagyok, most is épp a mai töri tz-re tanulnék, de teljesen máshol jár az agyam. sokat segítene, ha lenne egy segítő kéz, ami megfog, és nem hagy továbbzuhanni, de szüleim meg se értenék, nővéreimről nem is beszélve, csak a pszichológus maradt, ő meg amíg anyáméknál éltem, anyámmal rólam tárgyalt a hátam mögött, és közösen meghoztak egy döntést, ami rohadtul nem segített, sőt... szóval benne már nem bízom, úgyis megint csak elküldene vmi hülye tanfolyamra, ahelyett hogy foglalkozna velem. úgy meg már értelmét vesztené az egész, ha nekem kéne szólni bárkinek emiatt. szeretetet mégse lehet csak úgy kérni...


öngyilkos nem leszek, csak ilyesmi témák után keresgetek.

amúgy duplán gyáva vagyok: 1. félek az élettől 2. félek a haláltól, de gondolom itt ennél a kérdésnél nem vagyok ezzel egyedül

2013. márc. 21. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
55%
Gyerekkoromban sokat ivott anyám,apám. Mindig bántottak. Én csináltam a házkörüli munkát,és mégis mindig megvertek. Késöbb eláltam dolgozni fel kellett vennem 1,5millió forint hitelt(kicsinyenként),hogy legyen mit enni,mert egyedül egy fizetésből nem tudtam őket eltartani. Azt hittem,hogy szeretni fognak,ha mindent megteszek.Akárhogy kedveskedhettem,akkor is megvertek.Egyszer nem tudtam dolgozni,mert fájt a hátam,karom,fejem, a sok ütlegeléstől. A főnököm azt mondta,hogy néz nekem itt a gyár környékén egy albérletet. Én nem akartam elfogadni,de amikor hazamentem láttam az ablakban a sodrófát,odatették,mert azt hitték én ittam meg a borukat,meg bántottam a dankóros hugomat akit apám kezelgetett. Aznap nem mentem haza,kint aludtam az utcán:( február közepén. A főnököm talált albérletet,a munkatársaim adtak pénzt. Mindenki egy-két ezret fejenként,és összegyült 40000ezer ennivalóra,és kaptam 48000ft céges hitelt lakbérre. Nagyon sajnáltak. Az új városban semmit nem ismertem,csak egy nőt. Összeköltöztem vele,egy év múlva egy másik emberrel fekütt az ágyban meztelenül,amikor munka után hazamentem. elköltöztem hajléktalanszállóra,ahol semmit nem vihettem magammal egy szatyron kívül,mindenemet ott hagytam,annál a boszorkánynál: tv,dvd lejátszó,szekrény,ágy,gáztűzhely stb...,teljesen kisemmizett. Munkahelyről kirúgtak a válság végett. A hajléktalan szállón megtetvesettem. 1év múlva megismertem egy másik nőt aki szült nekem egy kislányt,munkát is találtam. Jó volt nála lakni,csak,már nem volt szerelmes. Kihívta rám a rendőröket,mert nem akartam elmenni. Megint az utcán aluttam tavaly április közepén. Hideg volt,esett az eső,így feltörtem egy tanácsi lakást,amit többször megigényeltem. A jóakaróim elárultak,és behívtak engem a testületi ülésre. Elmondtam,hogy a szerelmem pénz nélkül dobott ki,és nem volt hova menjek,a hajléktalanszálló is tele volt. Megkaptam a lakást,fizetem a gyermektartást,látogatom a picit havi egyszer. Megint eltelt egy év,magányos vagyok,és félek az élettől.
2013. ápr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim válasza:
Én már a helyet is kénéztem hogy hol őlöm meg magam évekel ezelőt!Csak az időt várom de szerintem tüvel engedek be egy adag hipót vagy hasonlót és várakozom!
2013. aug. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim válasza:
Légyszíves nekem írjatok fájdalommentes halált!
2013. nov. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 necro válasza:
hm előre szólok hatékonynak írják a leandert de ne próbáljátok ki :S nem a legjobb elég kellemetlen
2014. jan. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:

guillotine? :D

[link]

2014. jan. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!