Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Létezik fájdalommentes halál?

SEXKÉRDÉS kérdése:

Létezik fájdalommentes halál?

Figyelt kérdés
Olyan halálra gondolok, ahol nem szenved az ember, és nem kell leugrani 500m magasból, és nem kínlódik az ember...
2011. dec. 17. 19:01
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 necro válasza:
XD hááát végülis a leg több esetben fájdalom mentes XD de nehéz mostanság ilyet szerezni XD
2014. febr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 Daxvid válasza:
92%
Nem értem miért nem támogatjuk ha valaki meg akar halni?! Én is tönkrementem és hiába végeztem 10 iskolát nem fizetnék meg itthon ha fel is vennének bárhova is, nincs senkim, és elegem van az életből. Ezen nem segít az ha beszélek róla! Ha lehetne én is beadatnék magamnak egy szurit amitől szépen elalszom és többet nem kelek fel! De marad az érvágás hosszában. Előtte egy kis lidocain. Az elvérzés alatt azt hiszem csak elalszik az ember. De én biztos végzek magammal ha hamarosan nem lesz változás. Én nem várom meg hogy éhezzek! Két felsőfokú iskolát végeztem, ha min 200.000 nettó fizetést ez nem ér meg itthon akkor ide egy atombombát kívánok. Ez kéne ennek az országnak...mert fejlődni képtelenek vagyunk, és a hülyéknek c a n pénzük.
2014. nov. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
épp csak bűncselekmény... nem is értem, miért nem támogatják
2014. nov. 18. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 Daxvid válasza:
82%
Mi a bűncselekmény??? Az ha valaki saját maga kéri hogy végezzenek vele? Autanázia betegség nélkül! Én támogatom!
2014. nov. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:

Jó régi a kérdés, remélem jól vagy.


Te egy sportoló vagy, igaz?

Oké, akkor leírom, hogy miért ne haljál meg:


Nem követem a sporthíreket, és csak nagy ritkán nézek meg egy versenyt, vagy egy meccset, ezért a sportolók neve általában nem mond nekem semmit. Egyszer mégis a kezembe került egy rövid cikk, és nagyon felhúztam magam rajta, ezért jól megjegyeztem a nevet, akiről szólt.

Egy úszónőről írtak, és a kedves újságíró igen lekezelően beszélt arról, hogy a hölgynek már vissza kéne vonulnia. Nagyon felháborítónak tartom, hogyha valaki egy nálánál valószínűleg sokkal nehezebb munkát végző embernek mondja meg, hogy mit csináljon.


Nos ez a hölgy évekkel később, 2012-ben olimpiai bajnok lett.

Ez tény pedig a mai napig motivál engem.

Ő, a sikerével segített nekem.

2016. jan. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim válasza:
100%
Miért nem lehet leírni azt a kibaxott választ ha valaki tudja?? Aki le akarja írni változtasson ip-címet és csináljon új fiókot! A demokrata(már nem igazi) kapitalista(ma már nem igazságos) liberális(már nem szabad gondolkodók ,mint régen) nyugat mániás(ma már undorító) magát humanitáriusnak való(közben meg csalnak lopnak hazudnak és ezzel embereket ölnek meg !!! igen az emberek éhen halnak vagy egyéb ,mert pénz hiány=halál ők meg faxságokra költik és ezt nem kell részleteznem) nyomorékok(a gondolkodása miatt elmebeteg) által szabott törvények sose minket szolgáltak (ezt idegességemben írtam szóval nem ha valami durvát írtam elnézést) .... Miért akar öngyilkos lenni? Mert nem érdekli a mostani világ és semmi szépet nem lát benne ,ezért hát szegény illetőnek semmi motivációja sincs... DE NEM AKAR SZENVEDNI MINT AHOGY SENKI SE.... Na szóval ezért ha lehet elkerülné a szenvedéssel teli halált. Még mindig nem értem mi a baj ezzel? Mindenki mondja JUJ NE EZT NE EZ HÜLYE ÖNGYILKOS AKAR LENNI EZ JUJCI DE BUTUS NEM SZABAD ANNYI JÓ LESZ MEG ÍGY LESZ.... 1 a 1000000-hoz ,hogy olyat élsz át az életben ,hogy megköszönd magadnak ,hogy nem ölted meg magad. Szerintem létezhet fájdalommentes halál csak drága és illegális és amúgy ha elérhető lenne akkor tömegek milliói sorakoznának az eljárásért. Ja meg jött valaki a vallással.... Semmi bajom a kereszténységgel és nem is mondom ,hogy ateista vagyok ,mert akkor ilyen meg olyan ítélkezésekbe keverednék annak ellenére ,hogy tiltja a tíz parancsolat a kritizáló ítélkező keresztényeknek is.... Szóval van egy elkeseredett ember éééés odajön egy vallásos keresztény ,hogy POKOLRA JUTSZ HA MEGTESZED SZÓVAL SZÉGYELLD MAGAD ÉS SZENVEDJ ÉS VEDD FEL A VALLÁSUNKAT !!!!! Nem lenne hatásosabb ha azt a valamit amit a biblia ír elfelejtenénk ,mert ez olyan minthogyha arcon baxnák egy depressziós maga alatt lévő csalódott embert és azt mondanám neki: TE GEXI HÚZZÁL CSINÁLNI VALAMIT ÉS SZERESD AZT AMIT ALAPBÓL NEM AKARSZ TE NYOMORÉK IDIÓTA !!...... Ja ha már annyira védeni akarod a pokoltól akkor ne ijessz rá ,mert csak egy öklös lesz belőle az arcába. Mondjuk: Kérlek ne legyél öngyilkos! Nem akarom hogy örökre szenvedj ! ....... Na de persze ha már felvállalta ,hogy oda ír akkor segítsen is embertársán annyit ,hogy törődik vele! Nem pedig leírod privátba mi a bajod oszt ír rá egy rosszabbat és akkor gondolkozz el csááá ! És tudod miért nem ? Képzeld el az életed egy nagy szar mondjuk fizikai munkás vagy 500 ft-t keresel egy héten és fákat kell kivágnod rozsdás rossz baltával. És képzeld el ,hogy nem tudsz mit tenni ,hogy jobb legyen az életed ! És akkor odajön hozzád valaki és azt mondja: SZÉGYELLD MAGAD TE IDIÓTA AZ AFRIKAI ETIÓP KISGYERMEKNEK ROSSZABB !!!!!! ......... De tudom ,hogy természetesen senki sem fog velem egyetérteni ,mert az emberek többsége szereti ezeket a gondolatokat és mindig valami kibaxott versenyszellem táplálja őket meg az egojuk és nincsenek olyan agyi szinten ,hogy megértsék milyen az amikor valaki szinte semmit se kedvel a világból és NEM HIBÁS ÉRTE. De akkor ezeknek a tudatlanoknak(tudatlan ,mint ezt nem tudja) elmondom milyen ,mert ugye a mentális dolgok jobban fájnak ,mint a fizikaiak. Kedves olvasó aki nem a kérdező ,mert ugye eddig nektek olvasóknak és válaszolóknak írtam ! Képzeld el ,hogy van egy világ ahol nem létezik jó vagy csak olyan mértékben ,hogy élsz és nem halsz éhen vagy szomjan ,de semmi más nincs. Érted ? Ha nem folytatom. Képzeld el ,hogy nem tudsz örömöt és pozitív érzéseket érezni max összesen az évben 0.5 hetet vagy csak 1 órát. Nem érted ? Folytassuk! Gondolom neked olvasó ha ezek nem voltak meggyőzőek akkor bemutatom fizikaival! Képzeld el ,hogy vernek acélrudakkal ,de nem tudsz meghalni ,de harcolni sem ellene. Na lehet már érted olvasó ,de ha még mindig fanatikusan ott tartasz ,hogy: DE NINCS LEHETETLEN ÉS AKKOR Ő NEM VALÓ ÉLETRE STB.... Akkor elmondom neked ,hogy valakinek nincs ,valakinek van lehetetlen. Mivel ez nem attól függ ,hogy te mit gondolsz hanem attól ,hogy a kedves elszomorodott kérdező mit gondol! Szóval ne legyél tipikus idióta és ha van emberséged és tiszteleted akkor 3 lehetőséged van! 1 illegális dologba keveredsz és leírod ha tudod a fájdalommentes halál gyönyörű titkát 2 írsz privátba a kérdezőnek és összebarátkoztok és talán sikerül értelmet nyerni az életének (ne erőltesd ha nem színpatikus akkor valószínűleg megjátszod magad és ez hamar kiderül és elbaxod az életét és vissza kerül ugyan ide) 3 nem zaklatod a saját véleményeddel ,mert akkor tutira kinyírod lelkileg vagyis nem írsz semmit!!!! Akik ezt sértőnek találják azoknak nem tudom mi zajlik le a fejükben..... Én ezzel a kérdezőnek és a válaszolóknak egyaránt csak jót akartam. A szakértők általában meg amúgy csak felmérik a problémát és azt mondják :Legyen hobbid ! Szerezz barátokat !....... És ezentúl magadra vagy utalva megint. Faxa mi? szerintem is.... Remélem valaki megért végre téged bár érdekes a neved ,ezért lehetséges ez csak egy teszt vagy vicc ,de remélem nem feleslegesen írtam ide.
2017. jan. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
Jó volt ezt az előttem "szóló" monológ. A kérdés amúgy még mindig aktuális. Tud valaki ilyet?
2020. febr. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim válasza:
100%
Remélem a kérdező már rálelt a boldogságára, vagy a fájdalommentes halálára, egyszer már én is próbálkoztam hogy egy kis szobában kinyitottam a gázpalackot, sajnos a mennyiség nem volt elég viszont azt elmondhatom hogy szédölögtem kicsit rosszul éreztem magam de aztán kába lettem és teljesen megnyugodtam és mire észbekaptam már el is ájúltam szóval zárd el légmentesen a szobát és nyisd ki a gázt, ha nagyon félsz vegyél be egy pár nyugtatót előtte. Remélem tudtam ezzel segíteni valakinek hidd el teljesen átérzem amin keresztül mész én azóta nem próbálkoztam mert ezt afféle második esélyként könyveltem el de semmi nem lett jobb és lassan süllyedek vissza. Félre ne érts nem arra buzdítalak hogy öngyilkos légy hanem hogy azt tedd amit akarsz, és ha arra gondolsz hogy jajj mások mit éreznek majd, ne másokkal foglalkozz, te épp szenvedsz csak magadra gondolj az esetek kb 70 százalékában az ember amúgyis önzetlen azt a maradék 30-at úgy költsd el ahogy akarod és ne úgy ahogy mások akarják, mert az életed az az egyetlen egy dolog ezen a világon amit csak és kizárólag te bírtokolsz és minden felhatalmazásod megvan rá hogy azt tégy vele amit akarsz, mindenesetre senki nem érezné jól magát ha eltávoznál de mint mondam ilyesmire ne gondolj csak magadra és hogy mi jó neked.
2020. júl. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:

56-os válaszoló (2017. jan. 6. 00:01)

Igaz, hogy már 2020 van, de végre valaki, aki ugyanúgy gondolkodik, mint én... 100% egyetértek!!! Bár nem tudom azóta mit gondolsz erről, de én most jelen pillanatban egyetértek...

2020. dec. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim válasza:

Ez gondolom már nem aktuális kérdés, mert a kérdező már vagy megtette amit akart vagy tényleg kicsit jobbra fordult az élete, és lemondott róla. Vagy a másik lehetőség hogy nem volt elég bátorsága hozzá az élete maradt ugyanúgy ahogy eddig reménytelen, és csak tengeti tovább ahogy eddig is tette.


Engem is érdekelne egy ilyen módszer, de véleményem szerint nem létezik. Max csak valamiféle injekció formájában. Bár azt hallottam valahol hogy a halálra ítéltek injekciós kezelése sem valami kellemes. Nekem ez a gondolat kb. már 6 éve fent áll. Sajnos az én helyzetem az hogy egy magányos, normális barátok nélküli srác vagyok. Tipikus az az ember aki ha 1 évig nem nézne fel a messengerre nem érné nagy meglepetés, mert a kutya nem érdeklődne felőle. Pedig nem kevés "ismerősöm" van. Nem tudom hogy mit rontok el vagy hogy a mai világban hogyan kellene ismerkednem a lányokkal, de eddig semmi pozitív eredményre nem jutottam. Voltam már "randin" ahol szerintem elég normálisan alakult beszélgettünk elvoltunk majd a randi után még tárgyaltunk pár napig online aztán abba maradt. Utólag visszagondolva inkább egy baráti csevej volt ez mint randi. A lányokkal való ismerkedésem egyenlő a nullával pedig én szerintem nem vagyok ronda, de az a kockahas típus sem. Volt egy netes "kapcsolatom" is ami utólag visszagondolva inkább lelkitámasz, és unaloműzőként voltam eszköz mint társ. Az viccesen is alakult, mert mikorra már odakerültem volna a személyes találkozóhoz a csajszi már nem akart kapcsolatba belevágni előtte a találka előtt pedig szeretett volna. :D

Nekem a lányoknál nem is volt, és nem is lesz sikerem. Pedig én is szerettem volna családot, boldog párkapcsolatot ahogy a korombeli ismerőseimnek ez összejött. Sajnos ebbe már beletörődtem. A másik problémám pedig az hogy szintén a korombeli ismerőseimnek már vagy lakásuk, házuk van vagy pedig külön élnek albérletben a szülöktől távol. Jelenleg ugye dolgozom, de a mostani anyagi helyzetemben amit most nem részleteznék nem tudnék fenntartani mondjuk egy albérletet csak kb. 8 év múlva, és még plusz 8 évig nem szeretnék még a szülőkkel élni. Ígyis legtöbbször úgy kezelnek mintha még 13-14 éves gyerek lennék. :D Közben meg már 20+ felnőtt férfi vagyok jogosítvánnyal, munkahellyel ahol már egy jó ideje melózom. A legbosszantóbb az hogy ezáltal a rokonság javarésze is beállt a sorba, és ők is úgy kezelnek mint egy kisgyereket. Számomra az mentené még ezt a gondolatot ha lenne egy stabil párkapcsolatom, egy külön életem amiben tudnék tevékenykedni, eredményes lenni. De így céltalan az élet. 6 éve foglalkozom már a témával, és eddig minden évben azt mondogattam magamnak majd jövőre jobb lesz majd jövőre, de sajnos ugyan ott tartok még mindig mint amikor az első gondolat felmerült erről. Nem lett jobb, és nem is lesz. Ismerős körben több ember volt már öngyilkos különböző módokon. Ami biztos, és amivel én zárnám ezt a témát az az hogy nincs fájdalommentes! Az én tervem amit már régóta kigondoltam, és jelenlegi helyzetem szerint 70% az esélye hogy hamarosan valóban eljön az ideje. A kötél általi fulladásos. Ez nem gyors halál, de ha már az eddigi életem kínlódásait, csalódottságait, kudarcait átvészeltem akkor azt a 10-15 percet kibírom lógva.

Bár talán még idén vagy jövőre a sors segít nekem abban, hogy elfeledtesse velem ezt a gondolatot örökre. :-) (Ha nem akkor viszont az én türelmem is véges ilyen téren)

2021. máj. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!