Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Létezik fájdalommentes halál?

SEXKÉRDÉS kérdése:

Létezik fájdalommentes halál?

Figyelt kérdés
Olyan halálra gondolok, ahol nem szenved az ember, és nem kell leugrani 500m magasból, és nem kínlódik az ember...
2011. dec. 17. 19:01
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 A kérdező kommentje:
Akkor léynegtelen mikor jön el, és ha úgyis csak por és hamuvá leszünk, akkor nem felesleges, hogy mit érek itt el?
2011. dec. 19. 21:25
 22/62 anonim ***** válasza:
Komolyan: eddig azt hittem,nálam rosszabb nincs, de te bizonyítod,hogy van. Fogd fel: semmi értelme, hogy véget vess mindennek. Miért is tennéd? Hogy bosszants valakit? Kis idő után úgyis elfelejtik :( Csak vége legyen a fájdalmas , szar életnek? Ne már!!!Akkor vége lesz annyira, hogy már nem lesz semmi! SEMMI!Ezt nem tudod felfogni?! Döbbenet:/Amúgy én 2évig karatéztam,kemény 2év volt;volt hogy én is úgy éreztem,nem bírom,de azért még megvagyok(bár én se tudom meddig:/)Ha vitatkozni szeretnél velem,írj privátba,ott versenyezhetünk,kinek rosszabb az élete és ki meddig bírja...Csak írj!
2011. dec. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 A kérdező kommentje:
Nicns kedvem vitázni, és elhiszem, hogy sok mbernek szarabb az élete, de attól még valaki lehet hogy gyengébb lélekben, mint ti, és én ennyitől is kinyírom magam lehet..
2011. dec. 19. 21:58
 24/62 anonim ***** válasza:
De ha nincs kedved vitázni,segítséget nem fogadsz el,akkor miért írtál ide?
2011. dec. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 A kérdező kommentje:
Csak egy fájdalommentes halál érdekelne...
2011. dec. 20. 06:30
 26/62 anonim ***** válasza:
Nem tudom rémlik-e neked, de ha vki itt használható tanácsot adna,az törvényellenes lenne :/ Most mással miért akarsz kitolni? Ne csak azt nyomd sorozatban,hogy akkor is megcsinálom a baromságot, hanem szedd össze magadd és olvasd el azt a cikket,amit privátban küldök!Ha ez alapján se vagy hajlandó értelmesen gondolkodni,akkor se kérdezz olyanokat,amire nyilván nem lehet rendes választ adni,a net amúgy is tele van ilyen felháborító dolgokkal :( Perc és küldöm a privátot is.
2011. dec. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 A kérdező kommentje:
Rendben, ksözi
2011. dec. 20. 19:03
 28/62 anonim válasza:
Nekem is küldhetne valaki ilyen linket ! :(
2011. dec. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
80%
ha megteszitek adjátok át az istennek hogy nyalja ki a seggem! :D
2011. dec. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
27%

I. üzeni, hogy bekaphatod! ;)

Amúgy nem tudunk átadni semmit, mivel úgysincs se ő, se túlvilág :/ EZ van...

2011. dec. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!