Meddig kell élni?

Figyelt kérdés
Tehát van erre szabály, vagy esetleg recept? Miért kell élni fivéreim? Ez a fajta álom egy teljesen új perspektívát jelent? Remélem. Az Isten áldja, aki erre választ ad.
2012. márc. 18. 19:43
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Részegbunkóparaszt? Nem túlzás ez egy kicsit? Franc akart itt bárkit is megbántani.
2012. márc. 18. 21:25
 12/31 anonim ***** válasza:

Addig kell élni, amíg végleg el nem fáradsz az élet mindennapos körforgásába, amíg mindent el nem rendeztél magad körül, hogy nyugodtan térhess a túlvilágra. Addig kell élned, míg azt nem érzed, hogy megtettél mindent, amit akartál és tőled kitellt. Addig kell élned, amíg a belső világod rendben van. Nincs rá szabály, mindenkinél máskor jön el az idő.

(20L)

2012. márc. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Élnünk kell, amíg meg nem halunk.

Ilyen egyszerű.

2012. márc. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Amúgy nincs veled, baj, csak hagyd már abba ezt az erőltetett, beszédstílust, és ezeket az ál-filozófiai bölcsességeket, add önmagad. Remélem azért élőben nem ilyen, stílusban szoktál beszélni, ha igen akkor hagyj vele, vagy ne lepődj meg hogy nincs párkapcsolatod.

Amúgy írd le mi a problémád, így senki nem tud segíteni.

2012. márc. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Élőben semmilyen se vagyok. Nem igazán szoktam beszélgetni emberekkel. Mi a problémám? Jó kérdés? Próbáltam elhumorizálni a dolgokat de hát nemigen úgy sült el ahogy gondoltam.
2012. márc. 18. 22:26
 16/31 A kérdező kommentje:
Nincs senkim. Ez lehetne egy probléma. Nem tudok már aludni. Ez meg a másik. Az egész talán egy álom. Vagy az lehetne. Remélem egyszer félébredek belőle. Nem kívánom senkinek amúgy, amit az utóbbi pár hónapban átéltem.
2012. márc. 18. 22:31
 17/31 anonim ***** válasza:

Így már sokkal jobb.Barátaid sincsenek, szó szerint senki? És hogy érzed miért nincs senkid, inkább azért mert neked nem szimpatikus senki, vagy mert te nem vagy az másoknak?

Hogy érzed miből fakadhat ez az egész?

2012. márc. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Szó szerint senki. Egyvalaki volt ,de amikor igazán őszinte voltam hozzá, valamiért magszakadt a viszonyunk,tehát nyilván nem volt ez egy igazi barátság csak ismerettség. Hogy miből fakadhat ez? Nem tudom. Talán túlságosan introvertált vagyok illetve gátlásos. Mindig is nehezemre esett az ismerkedés, főleg a lányokkal, és most már odáig fajult, hogy egyszerűen képtelennek érzem magam a nyitásra. Mintha nem tudnék nyitott lenni egyáltalán.
2012. márc. 18. 22:47
 19/31 anonim ***** válasza:

És mi okozza azt, hogy ennyire gátlásos, és visszahúzódó vagy? Nem kell mondani, hogy nem tudod, mert tudod, csak el kell gondolkozni rajta. Eléggé régre visszanyúlhat a dolog.

Ha úgy gondolod, hogy nem szívesen osztod meg ezt, itt nyilvánosan akkor írd meg privátban.

2012. márc. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Valószínű a család. Abszolut hülyének és lúzernek voltam elkönyvelve mindig is. Különösen az apám szégyenített meg számtalanszor, de ezt ne vedd úgy, hogy bárkit is hibáztatnék ezért, egyszerűen csak így érzem. Csak hát igen nehéz ebből kimászni. Nem is tudom hogyan kezdjem.
2012. márc. 18. 23:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!