Meddig kell élni?

Figyelt kérdés
Tehát van erre szabály, vagy esetleg recept? Miért kell élni fivéreim? Ez a fajta álom egy teljesen új perspektívát jelent? Remélem. Az Isten áldja, aki erre választ ad.
2012. márc. 18. 19:43
1 2 3 4
 31/31 Dettyna22 válasza:

Azt kérded: Meddig kell élni? Kell? Semmit sem kell. Bármit megtehetsz, de egy dolgot ne feledj! Mindennek megvannak a maga kovetkezményei

Meddig? Mi ugy jottunk erre az életre hogy egy bizonyos idot itt toltunk. Miért hal meg egy fiatal lány leukémiában, mikor o még élni akar? Miért van az hogy én aki nem lelem oromomet és céljaim sincsenek, élek....és szenvedek? Mert ez én idom még nem jott el. Mennyi még? nem tudom, de nem olhetem meg magam...illetve meg tudnám tenni, de kész vagyok vállalni a kovetkezményeket?

Ha nem, akkor élnem kell.

Hogy mik a kovetkezmények? Ha valaki azért végzi be onkezuleg az életet mert szenved: a szenvedés nem fog megszunni - nem a tested fáj, hanem a lelked.

A halál = a fizikai formánk elvesztése és vele egyutt elveszítjuk azt is amit a fiz. alakunk lehetové tett: beszélni másokkal, hallatni hangunkat, tárgyakat megfogni, cselekedni, tenni...változtatni karmatikus adósságunkon.(Errol eszembe jut Ákos egyik dala: Fénybe nézz - a fehér és fekete kovecskék)

Tehát azért vagyunk hogy tanuljunk - magunkról, az életrol, elgondolkodjunk javítsunk magunkon, segitsunk másoknak. Nem azért hogy kergessuk a boldolgságot.

Ez a világ olyan mint egy álom - egyszer majd véget ér, de csak itt tudsz változtatni magadon.

Testunk egyszerre lehetoségunk csarnoka és legnagyobb korlátozonk is.

2018. ápr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!