Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Semmirekellő vagyok, ha 21...

Semmirekellő vagyok, ha 21 évesen még soha életemben nem dolgoztam mert félek az állásinterjútól és az új környezettől?

Figyelt kérdés
lány vagyok.
2012. márc. 28. 12:20
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
hát én is így vagyok ezzel, mondjuk semmirekellőnek is tartom magam :D de amúgy szerintem nem
2012. márc. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
és te hány éves vagy, ha megkérdezhetem?
2012. márc. 28. 12:27
 3/40 anonim ***** válasza:
23 :/ úgyhogy már nagyon ideje lenne nekem
2012. márc. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem gáz,mivel az egyetem mellett se szokott mindenki dolgozni,mondjuk én 16éves korom óta dolgozok és 19vagyok,de még 19,20évesen rengeteg ismerősöm se dolgozott
2012. márc. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim válasza:
0%
ja
2012. márc. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Igen, de az más, mert aki egyetemre jár, az legalább csinál valamit, de én se nem tanulok se nem dolgozok. Itthon vegetálok már több mint másfél éve, é egy sz.ar semminek gondolom magamat, de akárhányszor elhatározom,hogy változtatok mindig megfutamodok.
2012. márc. 28. 12:35
 7/40 anonim ***** válasza:
ha suliba se jársz,akkor az más,próbálj változtatni,menj el dolgozni,vagy iratkozz be legalább valami OKJ-s képzésre,mert úgy tűnik,mintha csak éretségid
2012. márc. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
lenne,és azzal nem nagyon lehet már elhelyezkedni*
2012. márc. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 21 vagyok, és több mint 10 helyen dolgoztam eddig.

Ha gondolod kirángatlak (persze nem szó szerint) a lakásodból. Nem vagy semmirekellő. Van egy problémád amit nem tudsz megoldani, ennyi az egész. Olyan ez mint a sakk.

Nagyon sokat sakkoztam régen, versenyeken is voltam.

Vannak olyan helyzetek amikor semmit nem tudsz lépni.

Egyszerűen túl bonyolult a helyzet, és nem tudod mi lenne a jobb. Ilyenkor mindegy mit lépsz. 1-2 rossz lépés után is átláthatóbb a tábla, szóval még a rossz lépésekkel is nyersz valamit. Remélem azt a lépést meg tudod tenni hogy írsz nekem. A többit majd intézem én:)

21/F

2012. márc. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

Igen, velem együtt semmirekellő vagy annyi különbséggel, hogy én tanulok (érettségi). Egyébként lassan egy éve itthon ülük. Ha ritkán behívnak egy állásinterjúra, el sem megyek, félek az újtól, meg nem kívánok muszájból olyan szakmában dolgozni, amit nem szeretek. Ha meg egy jó munkahelyre várok, az életben nem fogok dolgozni, mert az ilyen ritka. Volt már bejelentett munkaviszonyom fél évig egy gyárban. Itt fogadtam meg, igazból bárhova de gyárba én mégegyszer nem megyek. Aztán egy hónapja még közmunkás utaseprőnek is jelentkeztem, de onnan sem szóltak vissza.

Biztosan lenne munkám valahol, ha nagyon akarnám, de a félelem bennem van, el sem merek menni helyekre, hogy leadjam az önéletrajzom. Interneten meg nem lehet állást találni, egy hírdetésre több száz a jelentkező és kicsi az esély, hogy éppen minket értesítenek. 21/F

2012. márc. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!