Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Semmirekellő vagyok, ha 21...

Semmirekellő vagyok, ha 21 évesen még soha életemben nem dolgoztam mert félek az állásinterjútól és az új környezettől?

Figyelt kérdés
lány vagyok.
2012. márc. 28. 12:20
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

hát igen, tényleg nagyon rémisztő..

Te hány éves vagy ha megkérdezhetem?

2012. márc. 29. 12:58
 22/40 anonim ***** válasza:
22
2012. márc. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
54%

en 19 fiu vagyok, bar en jarok fosuliba... vagyis okjre de fosulin..mind1 a lenyeg h eddig eletemben csak egyszer dolgoztam az is a haverom apjanal volt . es csak egy het : D

...sokan hulyenek neznek de en ugy vagyok vele h buszke vagyok ra h meg nem dolgoztam, sot nem is tervezem h fogok, nem akarok. bar sajnos most muszaj lesz okj miatt... kotelezo gyakorlat v mi.


amugy en azert vagyok ennyire munkaellenes mert ha kidolgozom a belemet, akkor sem kapok annyit ami megfelelne nekem.. eleg penzcentrikus vagyok. inkabb megprobalok nagyban gondolkodni es nem ehberert dolgozgatni.

2012. ápr. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

rendben, hogy semmirekellőnek érzed magad. a kérdés, hogy miért? mert valójában megtudnál csinálni egy adott dolgot, de nem teszed meg, mert félsz. mitől félhet ilyenkor valaki, csak magamból indulok ki (ez csak szerény egyéni vélemény):

1. nem veszik fel, elutasítják = kudarc

miért fél valaki a kudarctól? mert érzi mélyen hogy ő mégsem tett bele apait anyait abba a bizonyos dologba, és alulmaradt, mert ha beletett volna, akkor elkönyveli magában, hogy igen, én ott voltam, megtettem, de a képességeimhez mérten sem voltam jó, ennyi, megyek tovább

2. az új dolgoktól szerintem minden ember fél, mert ismeretlen, bizonytalan, nem tudod mi fog várni. de valljuk be őszintén vannak dolgok amiket meg kell tennünk, még ha nem is tetszik, ilyen a munka. dolgozni kell. muszáj. az élet rengeteg lemondással jár.

2012. ápr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
0%
19 fiu majd ha elesel a szulok tamogatasatol megtudod milyen ehberert dolgozni. sajnos enni mindenkinek muszaj
2012. ápr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Ha olyanok a körülményeid, hogy meg tudsz élni így is, akkor azért nincs nagy baj. A másik meg az, hogy a munkavégzés célja annak a pénznek a megkeresése, ami a megélhetést hivatott ellátni. A pénzkeresetet pedig nem kizárólag alkalmazotti státuszban lehet elképzelni fix havi (alacsony) bérért. Ha nem tetszik ez az állás-munkahely manír (mint ahogy sokaknak), akkor érvényesülhetsz saját vállalkozásban is, dolgozni nemcsak másnak lehet, hanem magunknak is.
2012. ápr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:

utolsó:


pont ez a gond,hogy nem olyanok a körülmények,hogy ezt megtehetem. és még ez sem ad erőt,hogy legyőzzem a félelmem:(

2012. ápr. 23. 11:15
 28/40 anonim ***** válasza:
91%

# 23/27 Időpont 04-03 00:47


Hát te nem pénzcentrikus vagy, hanem egy elkényeztetett gyerek aki egy álomvilágban él. Nem ugyanaz a kettő.

2012. ápr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
55%

Na az én szüleim biztos nem hagynák szó nélkül ha nem tanulnék és nem is dolgoznék. 21 éves vagyok és most végzek a szakmával, utána megyek dolgozni.


Te soha nem vágytál saját keresetre? Nem ismerlek. Lehet hogy a szüleid mindenre adnak pénz, azért nincs szükséged arra hogy dolgozz.

2012. ápr. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Én 19 vagyok, és én is csak 4 napot szórólapoztam eddig:S Biztos lenne vmi jó diákmeló, de az a baj h félek egyedül dolgozni, a szórólapozást is egy barátnőmmel csináltam, csak ő mindig annyira elfoglalt h rendes melóra most még nem lenne ideje. Úgyhogy egyelőre még itthon ülök, és tanulok, még nyáron is. Én ilyenkor ezt használom "kifogásnak", ha majd úgy érzem készen állok lelkileg, akkor keresek munkát, de még egy évig biztos h csak tanulok. Úgyhogy sztem ne érezd magad rosszul emiatt:)
2012. ápr. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!