Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kisgyereknek szép voltam, és...

Kisgyereknek szép voltam, és amilyen szép voltam akkor, most olyan csúnya vagyok. Annyira depressziós vagyok a külsőm miatt, hogy emberek közé sem szeretek menni. Miért változtam csúnyává?

Figyelt kérdés
Szép kislány voltam még 5-6 évesen is, látom a képeken, és mások szerint is az voltam. Aztán elcsunyultam, de nagyon. Hatalmas orrom lett, pedig olyan pici és arányos volt, pattanás utáni hegek díszítik az arcom, alacsony és aránytalan vagyok. És 22 éves. Változi pozitív irányba már nem fogok. Van egy olyan mondás, hogy csúnya gyerekből szép felnőtt lesz. Ezek szerint ez fordítva is igaz.
2012. aug. 9. 23:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

A sminktől csúnyább lett a bőröm, így letettem róla, csak minimálisat használok. Saját szülőmet hallottam, amikor rólam beszélt valakivel: azt mondta, hogy nem vagyok szép, hanem inkább szimpatikus. Nem vette észre, hogy hallom amit mond.

A hegekről már gondolkodtam, vannak lézeres megoldások, de félek, hogy évek múlva a kezelt területeken esetleg elváltozások jelenhetnek meg.. Csupán ez tart vissza-még. Amúgy igyekszem ápolni a bőröm, sok vizet iszom, meg igyekszem kerülni a mű kajákat, amennyire lehet (bár mi az ami nem mű manapság). Az alakomra is odafigyelek, rendszeresebb mozgással, és egészségesebb táplálkozással. Szépen öltözködöm, és szeretem az egyediséget ezen a téren is (azért nem "túl" egyedi). De amikor tükörbe nézek, csak azt tudom kérdezni magamtól, hogy minek igyekszem egyáltalán, mikor úgysem leszek soha olyan, amilyen szeretnék.

2012. aug. 9. 23:31
 12/15 anonim ***** válasza:
Na akkor itt van a kutya elásva.Reálisabb célt tűzz ki magad elé.Én sem bírnék úgy kinézni,akármennyire erőlködnék,mint Claudia Schiffer.
2012. aug. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ln gyönyörű kislány voltam.A szüleim mindig mondják,hogy a csodámra jártak,és én magam is látom a képeken.Én is csúnya felnőtt lettem.Olyan 8 évesen kezdtem megcsúnyulni.

De ez tény.Én sem vigasztalásra váyom.Szüleim is szokták mondani hogy pedig olyan szép kislány voltam...

Gondolom ők sem gondolták,hogy nem maradok meg olyannak.

Én szemály szerint is ismerek olyan aki sose volt egy szépség,gyerekkorában sem.Aztán 17-20 éves korára olyan gyönyörű nő lett belőle hogy férfi,nő csorgatja a nyálát utána.

2012. aug. 10. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Lehet ,hogy hosszú meg nem fog érdekelni de azért leírom... Tudod, én is szép kisgyerek voltam. Most ,hogy megnőttem, pattanásos lettem, és ez mindent elrontott. Mindenki azt mondta ,hogy ne zavarjanak a pattanások, gyönyörű vagyok, és ami még fontosabb ,hogy kedves vagyok ,és ők ezért szeretnek. Én sem jártam sehová, mert a pattanások miatt rondának tartottam magam, és mindig azt kérdeztem, hogy miért engem kell ezzel az átokkal elrontani?! Aztán bőrgyógyászhoz fordultam komolyabb segítségét, és a pattanások eltűntek. Azután egyre többször eljártam otthonról, és szerinted észre vette valaki a változást? Nem. Senki sem, mondta ,hogy de szép lett a bőröd, vagy valami. Mintha nem is lettek volna. Akkor vettem észre ,hogy senkit sem érdekeltek a hibáim, mert ha nem is hinné az ember, de (Ha igazi barátokkal vagy körül véve.) az igaz barátok sosem azt nézik ,hogy hogyan nézel ki. És ezt én csak 3 év után voltam képes észre venni. Vedd észre te is ,hogy nem a külső a minden, hidd el minden fejben dől el.:) Nagyon szomorú lenne, ha kaptunk egy életet , és azért nem használjuk ki, mert nem úgy nézünk ki, ahogy a média akarja... (Amúgy, anyum egyik ismerőse, nagyon ronda kamasz és fiatal felnőtt volt. Aztán mikor beleért a 30-as éveibe olyan lett mint maga Megan Fox.:))
2012. aug. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
remélem belőlem szép srác lesz akkor
2012. aug. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!