Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most tényleg rossz ember...

Most tényleg rossz ember lennék, mert nem szeretnék gyereket vállalni nő létemre?

Figyelt kérdés

Sosem foglalkoztatott a gyerek téma,még kiskoromban sem gondoltam azt,hogy egyszer szeretnék gyereket,se tiniként,most sem.Inkább a hobbimnak és a munkámnak szeretnék élni,,később állatmenhelyet szeretnék nyitni-ezért sokan leszólnak,mert nem akarok gyereket,itt ha leírom ezt a véleményemet,akkor tuti megy érte a lepontozás.

Most tényleg rossz ember lennék,mert nem akarok gyereket,hanem a saját életemet szeretném élni.


2012. szept. 9. 08:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Az Életed CSAK ÉS KIZÁRÓLAG a saját érzéseid szerint éld, ne más véleménye szerint. Annyi a fontos még, hogy maradj nyitott más emberekkel és ne ítéld el, ha más a véleményük.


24N

2012. szept. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

20/N-NEK::én is így vélekedek,a szakmámnak,hobbimnak szeretnék élni,amivel a gyerek összeegyeztethetetlen,nem szeretnék azért szülni,hogy aztán a bölcsőde,óvoda,bébiszitter nevelje fel,mint ezt sokan teszik

én utazni szeretnék,dolgozni,új dolgokba belekóstolni minden évben,színházba járni,állatok közt lenni,majd menhelyet létrehozni

2012. szept. 9. 09:17
 13/20 anonim ***** válasza:
Még nagyon fiatal vagy. Lehet, hogy 30 évesen elfog az érzés, hogy szeretnél gyereket, és még akkor sem lesz késő. 23 évesen még nem kell ezen gondolkodnod, főleg, ha még nincsenek hozzá meg a megfelelő körülmények. Tedd, amit most szeretnél, amihez kedved van. Nem kötelező mindenkinek gyereket szülnie. Lehet, hogy sikerül az állatmenhely-project, és akkor élhetsz annak. Ismerek én is egy ilyen párt, szintén állatokkal foglalkoznak. Évek óta együtt vannak, nem hiányzik a gyerek az életükből. Tehát nem te lennél az első és az utolsó sem, aki nem akar gyereket.
2012. szept. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Ha háború lenne, azt mondanám, mindenkinek kötelező gyereket szülni, de emberek! Túlnépesedés van, nem?! :D Nme muszáj!
2012. szept. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én 39 éves vagyok,nincs gyerekem, soha nem érdekeltek a gyerekek. Idővel rájöttem, hogy nem is szeretem őket. Eddig nem éreztem, hogy rosszul döntöttem volna. A lényeg, hogy olyan párt találj, aki szintén nem akar.
2012. szept. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
hányszor teszitek még fel ugyanezt a kérdést?mindenkinek tele van már vele a t.ke!kit érdekel,h akarsz e gyereket,vagy nem?
2012. szept. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
én sem szeretem a kisgyerekeket,olyan 6 éves kor felett kijövök velük,azokkal már van közös témám,de a 6 év alattiakat nem csípem
2012. szept. 9. 09:36
 18/20 anonim ***** válasza:
Képzeld ha az nő is így gondolta volna aki most az anyád...
2012. szept. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha cigány vagy akkor nem szólok semmit!
2012. szept. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Egyáltalán nem vagy rossz ember :)

Én sem szeretnék gyerekeket és nem is szeretem őket :)

Énis gondolkozok egy ilyen menhelyes dolgon :)

Sokkal jobban szeretem az állatokat mint a gyerekeket sőőt .. :DD

2012. okt. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!