Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem kötődik hozzám...

Miért nem kötődik hozzám senki sem, barátkozási szempontból?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok.

"baráti társasággal" szoktunk néha találkozni, így 6-an, 7-en, de mindig az lesz belőle, hogy..

1.) senki nem kíváncsi az érdeklődésemre amit kinyílvánítok feléjük. Nehezen válaszolnak a kérdésemre inkább valaki másra koncentrálnak, aki valami hatalmas vicces dolgot fog mondani.. Én nem vagyok a humor, groteszk történetek elmesélője.. Komolyabb dolgok érdekelnek, de senkit nem érdekel, az se.

Próbálok mindig asszimilálódni és tök egyszerű, normális beszédtémába bonyolódni, de nem érdemel figyelmet sem.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy a teszek bizonyos erőfeszítéseket a cél érdekében, intenzíven, és sikertelenül.


2.) Hozzám se szólnak, pedig úgy istenigazából nagyon beszédes vagyok. De ha nem érdeklődnek felőlem, akkor ez leblokkol engem..Pláne úgy, hogy én azért csak azért is érdeklődöm, de nincs az hogy akkor ő is felém.


pláne, hogy nem iszok sok alkoholt, max egy üveg sört egy este, és ez gátolja az utam a beolvadásba. Ugyanis.

A többiek mindig isznak, sokat, és akkor téma furcsa akcentusban beszélnek, szavakon nevetnek órákig.

Komoly vagyok. Vagyis komolyabb.

MIndig is az voltam.


És ez ahogy látom, nem érdekel senkit.

Sokszor megkaptam már hogy te mindig ilyen csendes vagy? Pl egy új ember, akivel akkor találkoztam először..


Szerintetek mit kéne tennem?


Nem ismerek olyat, aki segítene pl problémáimat megoldani, önzetlenül, és mutatna kis érdeklődést irántam.


Nemtudom hogy hol leledzenek olyan emberek akiknek nem az a nívó, hogy sokat sokat sokat beszélni, tök mindegy mit de legalább beszél, nincs unalom, pörög, lálálá minden heppi !

Mert én se fősuliban, se az előző iskolákban nem találtam rájuk..



2012. szept. 10. 23:48
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Kedves kerdezo, nagyon ertekes, szimpatikus ember vagy! Pontosan ertem a problemad, nagyon is ismeros. A tobbi hozzaszolohoz hasonloan en is orulok hogy vannak meg ilyen emberek. sok jo tanacsot kaptal, remelem mukodni fognak. En meg sajnos nem talaltam megoldast, mar elfogadtam, hogy ez van....

Sok sikert kivanok neked!

2016. júl. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Szia!

Az egyik valaszolo vagyok.

Ha meg aktualis, erdeklodnek, hogyan alalultak a dolgaid az elmult par evben:)

2016. júl. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!