Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindenkinek van álomvilága...

Mindenkinek van álomvilága vagy csak én kreálok ennyi álmot magamnak? Mikről szoktatok álmodozni, fantáziálni? Tudom hogy ez titkos, de itt úgysem ismer senki.

Figyelt kérdés

Csak én vagyok ilyen, hogy ha egyedül vagyok itthon, akkor kitalálok egy történetet, amiben én vagyok a főszereplő és "eljátszom"? persze ez a fikció úgy sem fog soha teljesülni, ez csak az én kis álomvilágom. Meg van, hogy beszélek magamban, de nem a hangosan. Éneklek a tükör előtt, persze ezt sem hangosan, elképzelem, hogy egy színpadon állok, énekelek és mindenki felállva tapsol, vagy egy discoban táncolok, (olyankor maxon hallgatom a zenét) én vagyok a legszebb és minden pasi engem akar megszerezni...


Lehet, hogy bizonyos korosztálynál ez normális, de már nem vagyok kislány, hogy ilyeneket tegyek :D


2012. nov. 13. 19:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam magam főszerepbe tenni, inkább csak írom/képzelem az alapsztorit. Régebben nap, mint nap hazafelé menet, órákon, akárhol. Egy űrcsata játszódott le a fejemben. A padok nagy hangárok voltak, a színház egy óriási bázis, a házunk egy különleges bázis... egy csokit is simán űrhajónak tudtam képzelni.

Most is meg van a képességem hozzá, de annyira már nem csinálom, ennek mondjuk több oka is lehet (nem nem hiszem, hogy kinőttem), nincs időm igazán ilyeneket képzelegni sajnos, illetve regényeket írok, ami azért rendesen le tudja szívni a fantáziámat.

A tükör előtt én verekedni szoktam, kung fu mozdulatokat csinálok ilyesmi, vagy csak bámulom magam.

Dudorászni én is szoktam rendszeresen, ahhoz hogy énekeljek felfokozott érzelmi állapot szükséges, amit bizonyos zenék, vagy helyzetek váltanak ki belőlem, akkor is azé úgyhogy ne nagyon hallja más, vagy senki ne legyen itthon.

Anyit fűznék még hozzá, hogy ez a tudatunk (tudat alatink) egyfajta kivetülése, segít megismerni önmagunkat. A harc nekem valószínűleg valamiféle belső harcot jelenthet, vagy ilyesmi, amire még nem igazán jöttem rá mi is lehet, neked, amit írtál az elismerés után való vágyakozás, ilyesmi.

Még egy fonots dolog: NE NYOMD EL! Élvezd ki a képzelő erőd nyújtotta lehetőségek minden pillanatát :)

2012. nov. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi különös. Bevallom én is léggitározok amikkor senki se lát. :D

Olyankor olyan szólókat nyomok, hogy csak na pedig nem is tudok gitározni. :P

2012. nov. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Persze, én is álmodozom! :D


Mindenféle történetet szoktam, de főleg romantikusat :)

Az a legjobb, amikor a szerelemről álmodozom. Imádok fantáziálgatni ilyen dolgokról :D


20f

2012. nov. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én egészen kiskorom óta álmodozom/álomvilágban élek.

Szívesen képzeltem bele magam videjátékokba,filmekbe,vagy kitaláltam magamnak egy saját világot.

Eleinte mindig elalvás előtt,akár órákig is,mert eléggé rossz alvó voltam/vagyok.

De aztán mostanában már bármikor.Utazás,zenehallgatás és néha még tanulás közben is sajnos.

Kedvenc könyveim történeteit egészítem ki,vagy film formájában megrendezem.

Vagy jövőbeli önmagamat képzelem el,de ilyen szerintem mindenkinél van.

Nem tudom,ki ismeri a Szellemek a fejben c. könyvet,de most nálam az a kedvenc,Marjorie helyébe képzelem magam mindig,és az általam elképzelt filmben is őt játszom.

Engem ez kapcsol ki,nálam ez olyan,mint másnál a tánc.

2016. júl. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!