Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az öngyilkosságot miért...

Az öngyilkosságot miért ítélik el?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy miért ítélik el, és miért mondják azt, hog önzőség, pont az-az önzőség, ha azt akarják, hogy élj egy kínok közötti életet, csak azért, hogy nekik ne okozz szomorúságot ! Mindenkinek joga van ítélkezni saját maga felett, nem mások érdekéből, hanem saját magunkért élünk, vagy halunk meg, tehát semmi köze senkinek hozzá, ha megteszem ! Valaki egyszerűen nem boldog, mert semmi nem jön össze neki, és már belefáradt, egyszerűen nem szeret élni, akkor nem értem miért lenne gond, ha megtenné ! Vélemények? !

2013. febr. 13. 21:33
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
 161/241 anonim ***** válasza:
88%

Nézd kisgyerek, mit találtam: "Psichológushoz nem fogok menni, rajtam semmit nem segít az, ha kifejtem valakinek a szánalmas életemet, szánalmasnak tartom, ha másoknak osztogatom a lelki szegénységemet !" Ezt te írtad le.


Most, amikor osztogattad a lelki szegénységedet, most nem tartottad szánalmasnak?


De vissza a kályháához: tehát a terveid szerint még meddig tart a drámatagozat előadása, meddig nyavalyogsz még azon, hogy megöngyilkolod magad?

2013. márc. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/241 Nirata ***** válasza:

gondolkodik rajta

idegesítően de gondolkodik

legalábbis remélem

2013. márc. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/241 Nirata ***** válasza:
jó éjt mindenkinek (:
2013. márc. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/241 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátom most volt Izraelben ilyen "rohadt okos fiatalok összegyűlnek és együtt tudóskodnak" tíznapos, hát mondjuk úgy táborban. Elég jól megismerte az országot és nekem is mesélt róla, úgyh a homok és vízzel megint buktad. :P Szinte semmi vizük sincs, és emiatt a szorongatott helyzet miatt páratlan kreativitással használnak fel mindent. Pl. ahol csak lehet kerülik a vízöblítéses vécék használatát, szállodákban nem tudom hogy van, de az egyszerűbb helyeken csak vmi port szórnak rá, és ilyen pottyantós vécészerűséget használnak. Az emberi fekáliát pedig összegyűjtik, megszárítják és azzal trágyázzák a talajt! Nem vicc! A perzselő napot is a szolgálatukba állítják, az egész sivatag tele van napelemekkel.


Tanulság: ha az élet citrommal kínál kérj hozzá Martinit! :D

2013. márc. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/241 A kérdező kommentje:
A homok egy hasonlat volt... magyarul fából nem lesz vas karika, ha csak fád van...
2013. márc. 14. 14:15
 166/241 anonim ***** válasza:
100%
váááááááá, még még ilyeneket. Annyira szórakozom rajtad :)
2013. márc. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/241 Nirata ***** válasza:

"Ezen a világon senki sem tökéletes.

Ha a hibák miatt elkerülöd az embereket,

mindig egyedül leszel.

Ezért aztán ítélkezz kevesebbet.

Szeress többet!"

2013. márc. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/241 anonim ***** válasza:
Kisgyerek, nem nagyon sietsz a válasszal. Szóval meddig tart még a drámatagozat? Mikorra döntöd el végre, hogy mit lépsz? Dumával már tele a padlás.
2013. márc. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/241 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy pont neked tartoznék válasszal ! Kezdjük ott hogy nem tudsz értelmes ember módjára kommunikálni !
2013. márc. 14. 18:46
 170/241 Nirata ***** válasza:
mondjuk ebben igazad van kérdező
2013. márc. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!