Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az öngyilkosságot miért...

Az öngyilkosságot miért ítélik el?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy miért ítélik el, és miért mondják azt, hog önzőség, pont az-az önzőség, ha azt akarják, hogy élj egy kínok közötti életet, csak azért, hogy nekik ne okozz szomorúságot ! Mindenkinek joga van ítélkezni saját maga felett, nem mások érdekéből, hanem saját magunkért élünk, vagy halunk meg, tehát semmi köze senkinek hozzá, ha megteszem ! Valaki egyszerűen nem boldog, mert semmi nem jön össze neki, és már belefáradt, egyszerűen nem szeret élni, akkor nem értem miért lenne gond, ha megtenné ! Vélemények? !

2013. febr. 13. 21:33
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/241 anonim ***** válasza:
100%
Ablak! Pápá!
2013. márc. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/241 A kérdező kommentje:
Nem kamu, csak nem az az eredeti kérdés, hogy velem mi van, így felesleges kifejtenem az igazi problémáimat...
2013. márc. 12. 16:36
 123/241 anonim ***** válasza:
100%

Kisgyerek el ne kezdd elölről hatvanadszorra is! Mindenki tud olvasni, a kérdésedre különböző emberektől eléggé azonos csapásirányú válaszokat kaptál. Nagyjából, mintha le sem írtuk volna. Döntsd el mit akarsz a nyamvadt életeddel és cselekedj aszerint. De ja vum van... :)


Mint látod, újat a mai napig nem írt senki e tárgykörben, tehát az a kérdés, hogy mire számítasz még? Akarsz élni, vagy nem akarsz?

2013. márc. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/241 A kérdező kommentje:
Nem akarok.
2013. márc. 12. 17:20
 125/241 anonim ***** válasza:
Aha... és akkor? Hogyan tovább?
2013. márc. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/241 anonim ***** válasza:
Egyrészt azért, mert az egyház tiltja. Másrészt mert sokan menekülésnek tartják. Mégtöbben meg őrültnek nézik az öngyilkosokat. Asszem nagyjából ennyi.
2013. márc. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/241 A kérdező kommentje:

Gyűlölöm az egyházat, az ellenségemnek tartom ! Igen, vannak őrültek is az öngyilkosok között...

Hogyan tovább? Igazából fogalmam sincs... Élni sem akarok, de voltam ennél roszabb lelki állapotban is, szóval ha nem ér valami hatalmas veszteség, vagy bármi, akkor nem fogom megtenni egy ideig... fogalmam sincs...

2013. márc. 12. 17:40
 128/241 anonim ***** válasza:

"Gyűlölöm az egyházat, az ellenségemnek tartom !"


Ha eddig nem is tartottalak őrültnek, most erősen meginogtam...



"Hogyan tovább? Igazából fogalmam sincs..." Értem. És ha lenne?



"Élni sem akarok, de voltam ennél roszabb lelki állapotban is, szóval ha nem ér valami hatalmas veszteség, vagy bármi, akkor nem fogom megtenni egy ideig... fogalmam sincs...


Nincs egy órája, hogy kimondtad: nem akarsz élni. Az eddigiek alapján ugye nem lep meg, hogy senki nem vesz téged komolyan?

2013. márc. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/241 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, nem ismerlek, nem mondom h ne tedd meg.

Én biztosan meg fogom tenni, de mégse hirdetgetem magam. Te nem akarod, lásd be. Kérj segítséget, és válts életmódot

2013. márc. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/241 anonim ***** válasza:
Ami -legyünk őszinték- a te esetedben is erősen ajánlott.
2013. márc. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!